معرفی بهترین اپلیکیشن فالوور بگیر اینستاگرام در سال ۲۰۲۲

معرفی بهترین اپلیکیشن فالوور بگیر اینستاگرام در سال ۲۰۲۲

همه می‌دانیم که امروزه موفقیت در کسب‌و‌کار، به نحوه استفاده از فضا‌ی مجازی گره خورده است. روش‌ها‌ی سنتی با اینکه هنوز هم استفاده می‌شوند؛ اما با وجود فضا‌ی آنلاین، تاثیر آن‌ها کم‌رنگ شده است. بنابراین هم‌اکنون صاحبان کسب‌و‌کار، در این فضا با یکدیگر رقابت می‌کنند. بدون آشنا‌یی با آن و یا با به‌کارگیری ضعیف و جزئی، می‌توان شانس موفقیت را تا حدود زیاد‌ی از دست داد. اینستاگرام از جمله شناخته‌شده‌ترین محیط‌ها‌ی آنلاین می‌باشد که انواع کسب‌و‌کار‌ها را پوشش داده است. جذب فالوور، این یکی از اهدافی است که باید داشته باشید؛ می‌پرسید چگونه؟ فالور بگیر اینستاگرام، بهترین ابزار برای این کار به شمار می‌آید؛ پس بهتر است با این اپلیکیشن‌های فالوور بگیر آشنا شوید.

بررسی اپ های فالوور بگیر اینستاگرام - مارکترها

جلب نظر کاربر، نخستین قدم برای شروع کار در اینستاگرام است. به‌تبع روش‌ها‌ی مختلفی برای جذب فالوور وجود دارد. اولین و مهم‌ترین روش نیز تولید محتوا‌ها‌ی جذاب و بامفهوم است؛ چیز‌ی که بتواند کاربر را متاثر کند. پس باید در ذهن داشته باشید که محتوا‌ی بی‌کیفیت، منجر به ریزش دنبال‌کننده‌ها‌ی شما خواهد شد؛ حتی اگر از فالور بگیر اینستاگرام استفاده کنید. همراه با تولید محتوا‌ی ارزشمند و به‌کارگیری روش‌ها‌ی حرفه‌ای در اینستاگرام، می‌توانید از این اپ‌های کاربرد‌ی نیز استفاده نمایید. خب، به نظرم قبل از معرفی بهترین برنامه‌ها در این زمینه، بهتر است کمی درباره‌ی اهمیت وجود فالوور‌ها و افزایش آن‌ها توضیحاتی را ارائه کنم.

مطالعه بیشتر: آشنایی با روش های افزایش فالوور اینستاگرام

چرا باید فالوور‌ها‌ی اینستاگرام را افزایش دهیم؟

ممکن است بگویید که این موضوع چه اهمیتی دارد و چرا باید برای آن وقت گذاشت! ۳ دلیل عمده برای آن وجود دارد که بهتر است همین حالا نگاهی به آن‌ها بیندازیم.

 • اعتماد کاربران را جلب می‌کنید

جلب اعتماد کاربران با افزایش فالوور! شاید در نگاه اول عجیب به نظر بیاید؛ اما بهتر است تجربه‌ی خود‌مان را به‌خاطر بیاوریم. یکی از موارد‌ی که می‌تواند در فالوکردن دیگران توسط من تاثیر بگذارد، تعداد دنبال‌کننده‌ها‌ی پیج آن‌ها است. وجود فالوور‌ها‌ی بیش‌تر این اطمینان را می‌دهد که قطعا این پیج چیز‌ی در چنته دارد و محتوا‌ها‌ی آن پر‌طرفدار هستند. بعلاوه قطعا می‌دانید که یکی دیگر از راه‌ها‌ی درآمد‌زایی در اینستاگرام، تبلیغات است. سایر پیج‌ها با رصد فعالیت شما و اینکه چند فالوور دارید، به شما برای انجام تبلیغات خود، درخواست می‌دهند.

 • بیش‌تر دیده می‌شوید

فالوور‌ها‌ی بیش‌تر، یعنی لایک و کامنت بیش‌تر. همین موضوع باعث می‌شود که شما بیش‌تر دیده شوید؛ چرا‌که محتوا‌ی شما از دید کاربران قابل‌قبول بوده است. به‌این‌ترتیب می‌توانید با فالور بگیر اینستاگرام هک شده، دنبال‌کننده‌ها‌ی خود را بیشتر کنید تا دیده شوید.

 • پیج شما به بخش اکسپلور وارد می‌شود

به‌خاطر داشته باشید که این ربات‌ها‌ی اینستاگرام هستند که فعالیت شما را می‌سنجند و پیج شما را ارزش‌گذار‌ی می‌کنند. پس باید به آن‌ها ثابت کنید که پیج شما ارزشمند است و قابلیت دیده‌شدن را دارد. برای تحقق آن کافی است فالوور‌ها‌ی خود را افزایش دهید؛ اما چرا؟ فالور‌ها‌ی بیش‌تر یعنی، افراد زیاد‌ی هستند که از محتوا‌ها‌ی شما استقبال می‌کنند و آن‌ها را دوست دارند. گرفتن چنین نتیجه‌ای به این معنا است که شما برای دیده‌شدن، موفقیت و جلب‌توجه کاربران تلاش کرده و محتوا‌ها‌ی خوبی تهیه می‌کنید. به‌عبارت‌دیگر از کوچک‌ترین کار‌ی دریغ نمی‌کنید. همه‌ی این‌ها شواهد‌ی هستند که اعتبار پیج را در برابر ربات‌ها‌ی اینستاگرام بالا می‌برند. خب، فرض کنید موفق به انجام این کار شدیم، بعد چه می‌شود؟ بعد از اینکه اینستاگرام، پیج شما را معتبر و ارزشمند بشناسد، آن را وارد بخش اکسپلور می‌کند. در این قسمت که نماد “ذره‌بین یا جستجو” را در اینستاگرام دارد، پست‌ها‌ی شما مطابق علاقه‌مندی کاربران سر‌تا‌سر دنیا برای آن‌ها به نمایش در می‌آید. با ورود به این بخش، بیش‌تر دیده می‌شوید و فرصت بهتر‌ی هم برای درآمد‌زایی پیدا می‌کنید.

مطالعه بیشتر: خرید اکسپلور اینستاگرام

 

فالوور واقعی نه فیک!

هدف ما از استفاده از فالور بگیر اینستاگرام هک شده رایگان، رونق کسب‌و‌کار است، آن هم از طریق جذب فالوور و نه ریزش آن‌ها! فالوور‌ها‌ی فیک با داشتن اسم‌ها‌ی نا‌مرتبط، بدون هیچ‌گونه فعالیتی (لایک، سیو، کامنت و…) تنها در ظاهر، تعداد دنبال‌کننده‌ها را افزایش داده‌اند. بهتر است بدانید که فالوور‌ها‌ی فیک، دیر یا زود توسط ربات‌ها‌ی اینستاگرام قابل‌شناسایی هستند. زمانی که این فالوور‌ها شناسایی شوند، اعتبار صفحه‌ی شما کم می‌شود و دنبال‌کننده‌ها ریزش پیدا می‌کنند. وقوع این اتفاق قطعا به نفع صفحه نیست. به همین دلیل هم توصیه می‌کنم که در صورت شناسایی، حتما سعی کنید آن‌ها را ریموو کنید. ممکن است شما هیچ فالوور فیکی نخریده باشید؛ اما اغلب آن‌ها برای لونرفتن در صفحات مختلف توزیع می‌شوند. پس به این موضوع توجه نمایید.

فالور بگیر اینستاگرام هک شده رایگان - مارکترها

بهترین اپلیکیشن‌ها‌ی فالور بگیر اینستاگرام apk

اگر می‌خواهید از بهترین نوع این برنامه‌ها برخوردار شوید، باید برنامه‌ای مطابق گوشی موبایل خود بیابید. برای سیستم‌عامل‌های مختلف، اپ‌ها‌ی متفاوتی طراحی شده‌اند که لازم است برای استفاده از آن‌ها به این موضوع دقت نمایید.

 • Turbo Follower

اولین فالوور بگیر اینستاگرام رایگان برای ایفون، Turbo Follower می‌باشد که البته برای اندروید هم قابل‌استفاده است. بااین‌حال برای اینکه بتوانید دنبال‌کننده جذب کنید، لازم است کار‌ها‌یی را انجام دهید که دشوار نیستند؛ اما به صرف کمی وقت احتیاج دارند. شما می‌توانید از طریق کسب امتیاز (سکه) در این اپ، دنبال‌کننده‌ها‌ی خود را افزایش دهید؛ می‌پرسید چطور؟ خیلی ساده است، تنها باید پست‌ها‌یی که به‌صورت تصادفی به شما نمایش داده می‌شوند را لایک کنید، همین!

 • Getinsup

دومین برنامه‌ای که به‌عنوان اپ فالوئر بگیر اینستاگرام اپل، به شما معرفی می‌کنیم، این برنامه است؛ اما این اپ تنها برای آیفون نیست. کاربران اندروید و ایفون، هر دو می‌توانند به‌آسانی از Getinsup استفاده کنند. نکته‌ی جالبی که در مورد این اپ کاربردی وجود دارد، این است که کاربران این برنامه همدیگر را فالو می‌کنند. بااین‌حال، این فالو‌کردن زنجیره‌ای، تنها یکی از راهکار‌ها‌ی استفاده از آن است. روش دیگر، جذب فالوور با کسب سکه می‌باشد.

مزیت‌ها‌ی استفاده از Getinsup

 1. حفظ امنیت کاربر با عدم دریافت رمز پیج
 2. عدم پخش تبلیغات
 3. یک فالور بگیر اینستاگرام ارزان و بدون هزینه
 4. قابل‌استفاده برای سیستم‌عامل‌های اندروید و ios
 • جم فالوور

از بین اپلیکیشن‌ها‌ی فالوور بگیر اینستاگرام ایفون و اندروید، جم فالوور یکی از بهترین نمونه‌ها‌ی موجود است که با استفاده از آن می‌توانید به‌سرعت پیشرفت کنید. این اپ هم کاملا ارزان و بدون پرداخت هزینه کار می‌کند، مگر اینکه بخواهید از حرفه‌ای‌ها‌ی این مجموعه کمک بگیرید. از جمله مزیت‌ها‌ی این برنامه می‌توان به قابلیت درآمد‌زایی از آن اشاره کرد؛ آن هم به‌صورت مجازی. برای برخورداری از این امکان، کافی است که برنامه را از طریق مایکت و یا بازار نصب کنید.

برای شروع کار باید حدودا ۱۰ تا ۱۵ اکانت اینستاگرامی بسازید. بااین‌حال این پایان کار نیست؛ شما باید برای هر اکانت، پروفایل بسازید؛ طوری که شرح‌حال و عکس قرار دهید، درست مثل اکانت‌ها‌ی واقعی. سپس برای هر یک حداقل ۵ پست به اشتراک بگذارید. سعی کنید چندین دنبال‌کننده داشته باشید و چندین نفر را هم دنبال کنید. در ادامه بعد از log in کردن در جم فالوور، صفحاتی که ساخته‌اید را به این برنامه بیفزایید. ممکن است برای کار‌کردن با این اپ، به فیلتر‌شکن هم نیاز پیدا کنید.

مطالعه بیشتر: آشنایی با بهترین ربات افزایش فالوور اینستاگرام

 • Followers Chief

این اپ به‌عنوان فالوئر بگیر اینستاگرام ایفون شناخته می‌شود که از محبوبیت زیاد‌ی هم برخوردار است. دلیل محبوبیت برنامه‌ی Followers Chief این است که این اپ نه‌تنها یک فالوور بگیر کار‌درست و حرفه‌ای می‌باشد، بلکه توانایی تشخیص فالوور‌ها‌ی فیک را هم دارد. پس اپلیکیشنی است که می‌توان با آن، به دو هدف مختلف به‌آسانی دست یافت؛ به‌اصطلاح یک تیر و دو نشان. کمی پیش‌تر راجع به فالوور‌ها‌ی فیک و تاثیر آن‌ها بر پیج، توضیحاتی را دادم. اگر می‌خواهید به‌سرعت این دنبال‌کننده‌ها را بیابید و قبل از به‌وجودآمدن دردسر‌ی آن‌ها را حذف کنید، بهتر است همین حالا با اپ Followers Chief کار خود را شروع کنید.

 • کافه اینستا

این برنامه نیز برای کاربران اندروید و آی او اس قابل‌استفاده است و تا جایی که نیاز به سکه‌ی زیاد نباشد، می‌توانید به طور رایگان، بدون پرداخت هزینه از آن استفاده نمایید. این اپ، در بین برنامه‌ها‌ی فالور بگیر اینستاگرام، به‌عنوان یک اپ قدرتمند و سریع شناخته می‌شود. دلیل این امر، سرعت زیاد آن در جذب فالوور‌ان برنامه است؛ طوری که در کوتاه‌ترین زمان، دنبال‌کننده‌ها‌ی زیاد‌ی را می‌یابد. بااین‌حال این مزیت می‌تواند خطر‌ساز هم باشد؛ چرا‌که توجه ربات‌ها‌ی اینستاگرام با دیدن این پیشرفت فوق‌العاده سریع جلب می‌شود. آن‌ها ممکن است با دیدن این واقعه، اکانت شما را تا ۱۵ روز محدود کنند. قطعا چنین محدودیتی به نفع هیچ کسب‌و‌کار‌ی نیست. پس بهتر است در استفاده از آن دقت کنید.

 • نینجا‌گرام

این برنامه نیز در بین اپلیکیشن‌ها‌ی فالور بگیر اینستاگرام، از جایگاه خوبی برخوردار است. بااین‌حال باید بگویم که برای استفاده از آن، باید صبر و حوصله‌ی کافی داشته باشید؛ چون برای جذب فالوور، لازم است سکه‌ی زیاد‌ی جمع کنید. روش جذب فالوور در آن بسیار جالب است. برای این کار هشتگ‌ها‌یی را بسازید و آن را به برنامه بدهید. در این حالت اپ نینجا‌گرام، هر پستی که با این هشتگ‌ها بیابد را به طور خودکار لایک کرده و پیج‌ها‌ی آن‌ها را نیز دنبال می‌کند. نینجا‌گرام بر خلاف اپلیکیشن‌ها‌یی که پیش‌تر معرفی شدند، رایگان نیست و برای استفاده از آن، باید اشتراک بخرید.

خب، تا به اینجا‌ تلاش کردیم تاحدامکان بهترین اپ‌ها‌ی فالوئر بگیر اینستاگرام برای آیفون و اندروید را به شما معرفی نماییم و اما سایر برنامه‌ها‌ی فالوئر بگیر اینستاگرام عبارت اند از:

 • Fame Boom
 • افزایش فالوور و لایک اینستاگرام
 • Real Followers
 • نرم‌افزار فالوور و لایک، ویو بگیر اینستاگرام
 • Followers Pumper
 • StimSocial
 • و…

فالور بگیر اینستاگرام apk - مارکترها

سخن آخر

اگر تابه‌حال با ما همراه بوده باشید، قطعا به اهمیت افزایش فالوور در رونق کسب‌و‌کار پی برده‌اید. پس سعی کنید برای پیشرفت کار‌ی در این دنیا‌ی متکی بر فضا‌ی مجازی، نحوه استفاده از اینستاگرام را درست همانند سایر شبکه‌ها‌ی اجتماعی بیاموزید. تا به اینجا با بهترین اپ‌ها‌ی فالوئر بگیر اینستاگرام رایگان آشنا شدیم. بااین‌حال آشنا‌یی صرف، چندان بکار نمی‌آید. برای موفقیت باید بتوانید حضور فعالانه‌ای در اینستاگرام داشته باشید و بیشتر تلاش کنید. مطمئن باشید که با تولید محتوا‌ها‌ی کاربرد‌ی و جذاب، به‌کارگیری روش‌ها‌ی کار در اینستاگرام و صدالبته استفاده از اپ فالور بگیر اینستاگرام می‌توانید مدتی بعد به نتایج فوق‌العاده‌ای دست‌یابید. پس توصیه می‌کنم که همیشه به‌روز باشید و با ذکاوت فضا‌ی آنلاین و کار‌ی خود را مدیریت نمایید.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

من در زمینه تولید محتوای متنی مشغول به فعالیت هستم و با وب سایت های مختلفی همکاری کردم. به فعالیت و یادگیری در زمینه سئو و دیجیتال مارکتینگ هم علاقه زیادی دارم

عضویت

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۷۲

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *