خرید پیج اینستاگرام از ۱۰K تا ۱m [ با پشتیبانی حرفه ای ]

خرید پیج اینستاگرام یکی از روش های آماده برای ایجاد تحول در کسب و کار شماست. اما باید هوشیار باشید زیرا خرید پیج اینستاگرام با فالوور واقعی است که می تواند به رشد کسب و کار شما کمک کند. در این مقاله می خواهم شما را برای خرید پیج اینستاگرام تضمینی راهنمایی کنم تا بتوانید بهترین تصمیم را گرفته و به نتایج بی نظیری در کسب و کار خود برسید.

هدف از خرید پیج اینستاگرام چیست؟

اولین سوالی که باید از خود بپرسید این است که واقعاً شما برای چه هدفی یک پیج اینستاگرام خریداری می کنید؟

متاسفانه در اغلب موارد افراد به دلیل ناآگاهی و صرفاً به خاطر اینکه بخواهند یکشبه ره صدساله را طی کنند اقدام به خرید پیج اینستاگرام می کنند در صورتیکه واقعا خودشان هم نمی دانند چرا برای یک پیج اینستاگرام هزینه کرده اند.

همه ما می دانیم که هدف اصلی از خرید پیج اینستاگرام با فالوور واقعی این است که بتوان به عنوان یک منبع بازاریابی از آن استفاده کرد و محصولات و خدمات خودمان را در آن به فروش برسانیم. اما ممکن است در این میان اهداف دیگری هم در میان باشد.

مثلاً اینکه ممکن است بعضی از افراد به دلیل کلاسِ کار خودشان، اقدام به خرید پیج اینستاگرام با فالورر بالا نمایند که پیش چشم مشتریان خود یک برند حرفه ای و قوی به حساب بیایند. بالاخره این هم هدفی است برای خودش !

اما اگر هدف شما رسیدن به سود مناسب در کسب و کارتان است، پس باید قبل از خرید پیج اینستاگرام به نکات بسیار زیادی توجه کنید که ما دقیقاً در این صفحه شما را راهنمایی خواهیم کرد.

لیست قیمت پیج اینستاگرام با فالوور واقعی

شما می توانید با مراجعه به هر کدام از پلن های زیر از تخفیف ۱۰ درصدی مارکترها استفاده کنید و برای خرید پیج اینستاگرام ۱۰k ، ۱۰۰K و بالاتر اقدام نمایید.

خرید پیج اینستاگرام ۱۰K

تضمین امنیت

دارای فالوور واقعی

ضمانت عدم ریزش

پشتیبانی کامل و برخط

فالوورهای %۱۰۰ ایرانی

مشاوره رایگان کسب و کار

قیمت: ۶۰۰ هزار تومان

کد تخفیف: marketerha

خرید پیج اینستاگرام ۲۰K

تضمین امنیت

دارای فالوور واقعی

ضمانت عدم ریزش

پشتیبانی کامل و برخط

فالوورهای %۱۰۰ ایرانی

مشاوره رایگان کسب و کار

قیمت: ۱٫۱ میلیون

کد تخفیف: marketerha

خرید پیج اینستاگرام ۳۰K

تضمین امنیت

دارای فالوور واقعی

ضمانت عدم ریزش

پشتیبانی کامل و برخط

فالوورهای %۱۰۰ ایرانی

مشاوره رایگان کسب و کار

قیمت: ۱٫۷ میلیون

کد تخفیف: marketerha

خرید پیج اینستاگرام ۵۰K

تضمین امنیت

دارای فالوور واقعی

ضمانت عدم ریزش

پشتیبانی کامل و برخط

فالوورهای %۱۰۰ ایرانی

مشاوره رایگان کسب و کار

قیمت: ۳٫۲ میلیون

کد تخفیف: marketerha3.2

خرید پیج اینستاگرام ۱۰۰K

تضمین امنیت

دارای فالوور واقعی

ضمانت عدم ریزش

پشتیبانی کامل و برخط

فالوورهای %۱۰۰ ایرانی

مشاوره رایگان کسب و کار

قیمت: ۶ میلیون

کد تخفیف: marketerha

خرید پیج اینستاگرام سفارشی

تضمین امنیت

دارای فالوور واقعی

ضمانت عدم ریزش

پشتیبانی کامل و برخط

فالوورهای %۱۰۰ ایرانی

مشاوره رایگان کسب و کار

قیمت: تماس بگیرید 

کد تخفیف: marketerha

مزیت خرید پیج اینستاگرام چیست؟

شبکه اجتماعی اینستاگرام به عنوان یک پلتفرم آنلاین، حدود ۵۰ میلیون کاربر فعال ایرانی دارد که برخی از این کاربران حداقل ۵ ساعت از زمان روزانه خود را در این شبکه قدرتمند سپری می کنند. افرادی در اینستاگرام مصرف کننده محتوا هستند و افرادی دیگر تولید کننده محتوا !

بنابراین اینستاگرام فضایی بسیار عالی برای رشد کسب و کارها را ایجاد کرده و توانسته با جذب فالوورهای واقعی بسیار زیادی به سمت پیج های مختلف، این فرصت را برای رشد کسب و کارها ایجاد کند.

از مزیت های اصلی خرید پیج اینستاگرام با فالوور واقعی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • افزایش فروش محصولات و خدمات شما
 • برندسازی و رشد رسالت های تجاری کسب و کار
 • تحقیقات و شناخت بازار هدف
 • بهبود دید مشتریان بالقوّه با مشاهده یک پیج با فالوورهای بالا
 • امکان ایجاد فرصت های بیشتر همکاری با سایر کسب و کارها
 • بیشتر دیده شدن در فضای دیجیتال
 • و…

معایب خرید پیج اینستاگرام چیست؟

یک سوال بسیار مهم اینجا مطرح می شود، اینکه آیا خرید پیج اینستاگرام می تواند برای همه کسب و کارها مفید باشد؟ آیا واقعا می تواند به رشد همه کسب و کارها کمک کند؟
اگر بخواهم با شما رو راست باشم، بایم بگویم، خیر !
خرید پیج اینستاگرام برای افراد و کسب و کارهایی می تواند مفید و اثربخش باشد که واقعی بودن فالوورها، محتوا و میزان تعامل آن پیج ها را بررسی کرده باشید.
فرض کنید شما مجموعه ای از شماره های تلفن یک شهر را از یک جایی تهیه می کنید و شروع به ارسال پیامک های انبوه می کنید. بعد از ارسال انتظار دارید که با سیلی از خریدها رو به رو شوید در صورتیکه می بینید خبری از خرید نیست !!!
دلیلش فقط یک چیز است، چون مخاطبانی که شما انتخاب کرده اید، مخاطبان هدف و درستی نبوده اند و می توان گفت آن افراد به خدمات یا محصولات شما نیاز چندانی نداشته اند برای همین به سادگی از کنار پیام تبلیغاتی شما عبور کرده و سرمایه شما هم سوخت می شود.
پس یکی از بزرگترین معایب خرید پیج اینستاگرام این است که اگر با جنس فالوورها و نوع فعالیت در آن پیج آشنا نباشید، قطعاً این خرید برای شما تبدیل به یک هزینه بی فایده خواهد شد.

بسیار خوب راهکارش چیست ؟!

راهکارش این است که قبل از تحویل پیج اینستاگرام با فالوور واقعی، حتماً حتماً موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید بهترین خرید را داشته باشید:

 • میزان لایک و کامنت آخرین پست ها را بررسی کنید
 • میانگین بازدید استوری ها در روز را بررسی کنید
 • کامنت هایی که مخاطب پیج زیر پست ها می گذارد را بخوانید
 • به محتوای پست و استراتژی طراحی شده برای پست ها دقت کنید
 • در صورت نیاز بخش اسکرین Insights پیج را تحلیل کنید.

اگر بتوانید موارد فوق را مورد بررسی قرار دهید، می توانید از این فرصت برای خودتان یک سکوی پرش بسازید و از پیج اینستاگرام آماده برای کسب و کار خودتان به عنوان یک مرکز فروش و بازاریابی قدرتمند استفاده کنید.

یکی دیگر از معایب تحویل یک پیج اینستاگرام آماده این است که ممکن است دارای درصد بالایی از فالوورهای فیک باشد و همین مسئله باعث می شود تا تعداد لایک و کامنت و میزان تعامل مخاطب با کل پیج پایین باشد. بنابراین حتماً قبل از تحویل پیج، به مواردی که در بالا اشاره شد دقت کنید تا بتوانید بهترین خرید را داشته باشید.

تغییر در کسب و کار با خرید پیج اینستاگرام واقعی

بسیار خوب تا به اینجا متوجه شدیم که مزایا و معایب خرید پیج اینستاگرام چیست و اینکه ابتدا باید هدف دقیق خود از خرید یک پیج با کیفیت را مشخص کنید. حال سوالی که در اینجا مطرح می  شود این است که خرید یک پیج آماده اینستاگرام ، چگونه می تواند کسب و کار شما را متحول کند؟

طبیعی است، زمانی که شما یک پیج اینستاگرام با فالوور واقعی خریداری می کنید، و البته محتوا و مخاطب پیج و نوع رفتار با آن فالوورها را هم بدانید، شرایط برای رشد کسب و کار شما محیا است و فقط باید بتوانید بعد از تحویل فوری پیج اینستاگرام طبق رفتار مخاطبان آن پیج به تولید محتوا و ایجاد تعامل در پیج ادامه دهید.

خرید پیج اینستاگرام - شناخت کسب مخاطب

بگذارید برای شما یک مثال بزنم تا موضوع را خیلی بهتر درک کنید.

فرض کنید یک پیج اینستاگرام در حوزه طراحی دکوراسیون داخلی فعالیت می کند و هر روز حداقل یک پست از نمایش جدیدترین و به روزترین طراحی های دکوراسیون دنیا در قالب ویدیو یا عکس منتشر می شود. فردی که قبلاً صاحب این پیج بوده توانسته با تهیه ویدیوهای واقعی از روند ساخت و طراحی انواع دکوراسیون منزل، برای مخاطب خود درگیری ایجاد کند و این درگیری توانسته راندمان تبدیل مخاطب به مشتری را در این پیج افزایش دهد.

مثلاً فردی هر روز به مکان های مختلف در حال ساخت سر می زند و از روند ساخت و طراحی انواع دکوراسیون با گوشی خود فیلم برداری کرده و آن را در اینستاگرام منتشر می کند. حال اگر بعد از خرید این پیج، صاحب جدید دیگر این مسیر را ادامه ندهد، قطعاً با کاهش فالوور رو به رو خواهد بود و به دلیل اینکه روند قبلی را در تولید محتوا ادامه نمی دهد قطعاً باعث افت بازدهی پیج و کاهش فالوورها خواهد بود.

در مثال شاید خیلی خرید پیج نتواند به کسب و کار شما کمک کند، پس باز هم تاکید می کنم که حتماً قبل از خرید پیج، بدانید که چه نوع پیج اینستاگرامی و با چه مخاطب و دارای چه محتوایی را خریداری می کنید.

راهنمای خرید بهترین پیج اینستاگرام

اصلاً به چه پیجی یک پیج خوب گفته می شود ؟ چه ویژگی هایی دارد و چطور می توانیم تشخیص دهیم که یک پیج اینستاگرام کیفیت بالایی دارد و می تواند برای کسب و کار ما مفید باشد؟

در ادامه می خواهم شما را راهنمایی کنم تا بتوانید بهترین پیج اینستاگرامی را خریداری کنید.

بررسی نوع محتوای منتشر شده در پیج

نکته اول قبل از خرید پیج اینستاگرام بررسی محتوای پیج است. اینکه آیا محتوای داخل پیج با ارزش های کسب و کار شما همخوانی دارد یا خیر، اینکه آیا شما می توانید طبق روند قبلی در پیج تولید محتوا کنید و حتی بتوانید با ایجاد خلاقیت بیشتر، میزان تعامل و درگیری افراد را در استوری ها و پست ها بالا ببرید؟

در بسیاری از موارد به دلیل عجله کردن در خرید پیج اینستاگرام، نمی توانید یک انتخاب خوب داشته باشید و بدون بررسی محتوا، میزان عملکرد این سیستمِ بازاریابی آنلاین برای شما اثربخش نخواهد بود.

زمانی خرید پیج می تواند به رشد کسب و کار شما کمک کند که روند و استراتژی محتوایی پیج، بتواند اهدافِ کسب و کار شما را برآورده کرده و به جذب مشتری بالقوّه کمک کند، نه اینکه به صورت یک ضد برند عمل کرده و حتی جنبه ناخوشایندی برای کسب و کار شما داشته باشد.

انواع پیج اینستاگرام ارزان قیمت

در ادامه لیست انواع پیج اینستاگرام با فالوور واقعی و قیمت مناسب را برای شما قرار می دهم که با کلیک روی هر کدام می توانید پیج مورد نظر را خریداری کنید:

 • خرید پیج اینستاگرام ۱۰K
 • خرید پیج اینستاگرام ۵۰K
 • خرید پیج اینستاگرام ۱۰K
 • خرید پیج اینستاگرام ۱m
 • خرید پیج اینستاگرام ۳۰K
 • خرید پیج اینستاگرام سفارشی

 امیدوارم با بررسی پیج های اینستاگرامی و تحلیل دقیق روی این پیج ها بتوانید بهترین انتخاب پیج اینستاگرامی را برای رشد کسب و کار خود خریداری کنید.

با شناخت کامل پیج اینستاگرام را خریداری کنید

متاسفانه در این میان، سودجویان بسیاری وجود دارند که فقط به فکر جیب خودشان هستند و اصلاً درک نمی کنند که وقتی فردی برای خرید یک پیج اینستاگرام هزینه می کند قطعاً به دنبال رشد کسب و کار خودش هست.

پیشنهاد می کنم از جایی پیج اینستاگرام تهیه کنید که قبل از خرید به شما مشاوره های لازم برای یک خرید خوب ارائه کنند و همچنین بعد از تحویل فوری پیج، بتوانند با ایجاد انواع پشتیبانی های تلگرامی، واتساپی و راه های ارتباطی مختلف، خیال شما را بابت یک خرید تضمینی راحت کنند.

از جمله مواردی که می تواند اطمینان شما را بابت خرید افزایش دهد، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • مشاوره رایگان قبل از خرید
 • راه های ارتباطی تلفنی
 • ارائه راه های پشتیبانی آنلاین
 • دارای نماد اعتماد الکترونیک
 • درج نظرات مشتریان راضی از خرید
 • سابقه فعالیت و تعداد مشتریان قبلی

پیشنهاد می کنم برای خرید پیج اینستاگرام با فالوور واقعی و ارزان روی دکمه زیر کلیک کنید:

پیج آماده مناسب چه افرادی هست؟

 • صاحبان فروشگاه های اینترنتی و فیزیکی
 • افرادی که به دنبال کسب درآمد اینترنتی هستند
 • افرادی که به دنبال توسعه کسب و کار خود هستند
 • تولید کنندگان محتوا و صاحبان ایده

پیج آماده مناسب چه افرادی نیست؟

 • افرادی که به دنبال یکشبه پولدار شدن هستند
 • افرادی که نگاه بلند مدت در کسب و کار خود ندارند
 • افرادی که وقت کافی برای مدیریت پیج ندارند
 • افرادی که بدون تحقیق اقدام به خرید می کنند

سوالات متداول قبل از خرید پیج اینستاگرام

در اینجا می خواهم به مجموعه سوالاتی که ممکن است برای شما بوجود بیاید و مربوط به نکات مهم قبل از خرید پیج اینستاگرام باشد را با شما در میان بگذارم و دغدغه شما را بر طرف کنم.

امکان تغییر مشخصات پیج بعد از تحویل فوری وجود دارد؟

بله شما دقیقاً می توانید همه اطلاعات مورد نیاز همچون اسم پیج، نام کاربری، ایمیل و رمز عبور خود را تغییر دهید و مجدد تنظیم نماید.

آیا محتوای قبلی پیج قابل تغییر می باشد

بله زمانی که شما صاحب پیج می شوید، مدیریت آن به طور کامل در اختیار شما قرار خواهد گرفت و اختیارش با خودتان است که پست های قبلی را حذف کنید یا اینکه با بودن پست های قبلی به روند تولید محتوا ادامه دهید.

اهمیت خرید پیج اینستاگرامی برای رشد کسب و کار ما چیست؟

کاملاً واضح و روشن است وقتی که با یک پلتفرمی رو به رو هستید که حداقل ۵۰ میلیون کاربران فعال ایرانی دارد، حتماً این ابزار یکی از قدرتمند ترین ابزار های رشد کسب و کار به حساب می آید که با تهیه یک پیج آماده می توانید وقت و زمان خود را خریداری کنید و به جای اینکه با زحمت زیاد بخواهید به نتیجه برسید، البته با انتخاب یک پیج به دردبخور  و مناسب کسب و کار خودتان، می توانید در مسیر رشد قرار بگیرید.

آیا فالوورهای پیج واقعی هستند ؟

این موضوع کاملاً بستگی دارد که شما پیج خود را از کجا تهیه می کنید، اگر پیج اینستاگرامی خود را از یک منبع مطمئن خریداری کنید، قطعاً پیجی را به شما تحویل خواهند داد که بخش اعظمی از فالوورهای آن واقعی هستند اما به کمک ابزارهایی مثل  hypeauditor می توانید از درصد فیک بودن فالوورهای آن پیج قبل از خرید با خبر شوید.

قیمت انواع پیج اینستاگرام چقدر است؟

قیمت ها و تعرفه های پیج های با کیفیت و با فالوور واقعی اینستاگرام، متفاوت است. به عنوان مثال از ۶۰۰ هزار تومان آغاز می شود و تا چند میلیون تومان هم ادامه دارد. بستگی به تعداد فالوور دارد و اینکه اگر نیاز به مشاوره خرید داشته باشید قطعاً تعرفه خرید پیج متفاوت می شود.

چرا باید پیج اینستاگرام آماده خریداری کنیم؟

قطعاً می دانید که کار کردن بر روی یک پیج صفر زمان بر است و ممکن است ماه ها شما درگیر تولید محتوا و جذب مخاطب هدفمند شوید تا بتوانید بازدهی لازم را از پیج به دست بیاورید. مسئله اصلی اینجاست که جذب فالوور اورگانیک، بسیار سخت و زمان بر شده و بدون هزینه تبلیغات در اینستاگرام رسیدن به اعداد بالا در فالوور بسیار بسیار زمان بر و طاقت فرسا هست. مگر اینکه محتوای شما به قدری جذاب باشد که خودش به صورت ویروسی به اشتراک گذاشته شود و بتوانید فالوور واقعی در کوتاه ترین زمان جذب کنید.

تفاوت پیج اینستاگرام با فالوور بالا و فالوور کم در چیست؟

واضح است که هر اندازه پیج شما فالوورهای واقعی و با کیفیت بالاتری داشته باشد، در نتیجه احتمال رشد کسب و کار شما هم افزایش خواهد یافت. اما این نکته را نباید فراموش کرد که وقتی صحبت از فالوور بالا می کنیم منظورمان فالوور های واقعی است. فالوورهای واقعی هستند که به برند و پیج شما اعتبار می بخشند و می توان در کمپین های مختلف به مشتری تبدیل کرد. بنابراین هر اندازه فالوورهای واقعی پیجی که خریداری می کنیم بیشتر باشد، می تواند احتمال کسب سود ما برای کسب و کار را بیشتر کند. البته عوامل دیگری چون تولید محتوا، روند استوری ها ، درگیرکردن مخاطب و رفع نیاز مصرف کنندگان محتوا هم می تواند این اثر بخشی را بسیار بیشتر کند.

بعد از خرید پیج اینستاگرام باید چه کارهایی انجام دهیم؟

 زمانی که پیج اینستاگرام خود را تحویل گرفتید، باید اقداماتی انجام دهید که امنیت پیج شما را تامین کند و دیگر بابت از دست دادن پیج خود نگران نباشید.

 • امنیّت پیج خود را جدی بگیرید
 • یک شماره تلفن معتبر وارد نمایید
 • یک آدرس ایمیل معتبر وارد نمایید
 • یک پسورد قدرتمند (شامل حروف و اعداد و علائم ) تنظیم کنید
 • اطلاعات خود را در پروفایل وارد نمایید
 • عکس پروفایل و اطلاعات بیو را تغییر دهید

نکته مهم دیگری که باید بعد از تحویل پیج در نظر داشته باشید، تدوین استراتژی محتوایی است و اینکه چطور و با چه سبکی بتوانید روند تولید محتوا را ادامه دهید. نکته دیگر اینکه سعی کنید برای جذب مخاطب برنامه ریزی کنید و با کمک تبلیغات هدفمند در سایر پیج هایی که مخاطب شما در آن پیج ها حضور دارند، تعداد مشتریان بالقوّه و علاقه مندان به کسب و کار خود را، روز به روز بیشتر کنید.

انتخاب پسورد قدرتمند بعد از خرید پیج اینستاگرام

آیا امکان خرید پیج در زمینه کسب و کار خودم وجود دارد؟

بله دقیقاً، اصلاً یکی از مهم ترین مواردی که قبل از خرید پیج اینستاگرام باید دقت کنید این است که به حوزه کسب و کاری آن پیج اینستاگرام دقت کنید. نباید به سراغ خرید پیج هایی بروید که با موضوع کسب و کار شما ارتباطی ندارد.

شما می توانید با ارتباط با بخش پشتیبانی، تیم قدرتمندی که در این صفحه لینک داده شده است، بهترین و مرتبط ترین پیج با کسب و کار خود را خریداری کرده و شروع به ادامه روند تولید محتوا و جذب مخاطب بیشتر کنید.

خرید فالوور اینستاگرام بهتر است یا خرید پیج ؟

زمانی بود که خرید فالوور می توانست برای رشد کسب و کارها اثر بخش باشد اما امروزه دیگر خرید فالوور خیلی نمی تواند برای کسب و کار شما مفید باشد و به رشد آن کمک کند.

امروز دو انتخاب وجود دارد، یا اینکه یک پیج از صفر راه اندازی کنید و شروع به تولید محتوا و جذب فالوور نمایید یا اینکه یک پیج با فالوورهای واقعی و مرتبط با حوزه کاری خودتان را خریداری کنید. البته باز هم این نکته را تاکید می کنم، تنها و تنها در صورتی خرید پیج اینستاگرام می تواند برای شما مفید باشد که مرتبط ترین پیج از نظر موضوعی را انتخاب نمایید و سعی نکنید با عجله خرید کنید و حتما با بخش پشتیبانی وبسایت یا شرکتی که پیجی را خریداری می کنید مشورت کنید.

نظرات مشتریان قبلی که از خدمات تیم اینبو استفاده کرده اند

نظرات مشتریان تیم اینبو
نظرات مشتریان تیم اینبو

سخن آخر

بسیار خوب، در این مقاله سعی کردم به صورت جامع، همه جوانب خرید پیج اینستاگرام و مزایا و معایب آن را با شما به اشتراک بگذارم.

در آخر ممکن است سوالی برای شما ایجاد شود که بالاخره خرید پیج اینستاگرام خوب است یا نه !

در بسیاری از موارد هم تحویل یک پیج آماده می تواند برای صاحب کسب و کار مفید باشد، مثلاً افرادی که در زمینه فروش کالاها و اجناسی فعالیت می کنند که نوع محصول خیلی نیاز به خلاقیتی برای ارائه ندارد، شاید خرید پیج اینستاگرام گزینه مناسبی باشد. مثلاً فرض کنید انواع لوازم خانگی و تلویزیون های LED به فروش می رساند، اینجا چون محصول ثابت است و نیاز به اجرای هنر و یا خلاقیتی ندارد، خرید یک پیج آماده می تواند مفید باشد.

در کل بخواهم برای شما بگویم، اگر من باشم به سراغ خرید یک پیج نمی روم زیرا معتقدم باید از صفر یک پیج را راه اندازی کرد و با تولید محتوای هدفمند و جذب فالوور واقعی و با کیفیت، بتوان درصد تبدیل فالوورها به مشتریان را افزایش داد.

در پایان می خواهم شما را با تیم حرفه ای اینبو آشنا کنم و پیشنهاد می کنم اگر به هر دلیل تصمیم به خرید پیج اینستاگرام گرفتید، از خدمات، مشاوره ها و پشتیبانی این تیم قدرتمند استفاده کنید چرا که امتحان خودش را پس داده و با کمک تیم فروش می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *