تاثیر یادگیری زبان انگلیسی در دیجیتال مارکتینگ

تاثیر یادگیری زبان انگلیسی در دیجیتال مارکتینگ

چکیده : اگر دیجیتال مارکتر هستید و می‌خواهید با منابع به روز دنیا همراه شوید یادگیری زبان انگلیسی را فراموش نکنید. با ما در این مقاله همراه باشید.

تاثیر یادگیری زبان انگلیسی در دیجیتال مارکتینگ

در جهان آنلاینِ امروز، بدون شک انگلیسی زبان اصلی دنیای کسب‌وکار محسوب می‌شود؛ شما از طریق این زبان آجلوساکسونی می‌توانید به درگاه‌های رشد و ارتقای شغلی و مالی دسترسی پیدا کنید؛ بنابراین، استفاده از آن در بازاریابی دیجیتال می‌تواند به شما کمک کند تا مخاطبان گسترده‌تر و متنوع‌تری پیدا کنید و مخاطب‌سازی شما به شکلی بین‌المللی صورت بپذیرد.
داشتنِ یک مدرک TTC انگلیسی در دیجیتال مارکتینگ تاثیر مثبتی دارد و می‌تواند به پیشبرد اهداف بازاریابی شما کمک کند، اینجا شما مثل فضانوردی هستید که از نقطه‌ای بسیار فراتر همه چیز را بررسی و آنالیز می‌کند.
علاوه‌ بر‌ این، مهارت بالا در انگلیسی می‌تواند به یافتن راه‌حل‌های جدید و مدرن دنیای دیجیتال‌ مارکتینگ هم کمک بی‌مثالی کند. پس از همین الان به فکر یادگیری انگلیسی و اضافه کردن بلاگ انگلیسی به فروشگاه آنلاین خود باشید. در این مطلب بیشتر این موضوع را باز می‌کنیم که چطور یادگیری انگلیسی به بهبود دیجیتال مارکتینگ منجر می‌شود.

۱. انگلیسی زبان بین‌المللی است

در دنیای رسانه، یک زبان خاص وجود دارد که با سایر نقاط جهان ارتباط برقرار می‌کند و آن هم انگلیسی است. این زبان، به عنوان بخشی از ارتباطات برای همه افراد بومی و غیر بومی هر زبان و جامعه‌ای استفاده می‌شود و به عنوان پل ارتباطی بین رسانه‌ها و مردم عمل می‌کند. همچنین بین نسل‌های مختلف در جوامع چند ملیتی پل ارتباطی برقرار می‌کند و شما برای ارتباط حتی با نسل دوم ایرانیان مهاجر هم باید با انگلیسی کار کنید.
شما می‌توانید با داشتن یک سایت مخصوص کودکان، به عنوان یک side-hustle هم به آموزش زبان انگلیسی برای کودکان کمک کنید و هم یک سرمایه‌گذاری بین‌المللی برای آینده کرده باشید. چون هم انگلیسی و هم کودک موضوعاتی جهانی هستند.

جا افتادن در بازار و جهان دیجیتالی

با هزاران منابع و اطلاعات موجود به زبان انگلیسی، تحقیق و ایجاد محتوای با کیفیت برای کمپین‌های بازاریابی دیجیتال برای شما آسان‌تر خواهد شد. به طور خلاصه، استفاده از زبان انگلیسی در دیجیتال مارکتینگ، آگاهی، دسترسی و اعتبار را افزایش می‌دهد و همین امر آن را به ابزاری ضروری برای هر شرکتی تبدیل کرده است که به دنبال موفقیت در فضای دیجیتال افق‌های نو را جستجو می‌کند.

به روز بودن از نظر اطلاعاتی

شما به لطف انگلیسی با روندها و فناوری‌ها به روز می‌شوید. صنعت بازاریابی دیجیتال به طور مداوم در حال پیشرفت است، بنابراین اطلاع از آخرین روندها و فناوری‌ها ضروری است. برای این امر باید وبلاگ‌های دیجیتال مارکتینگ را دنبال کنید، در وبینارها و کارگاه‌های جهانی شرکت کنید و در انجمن‌های آنلاین حضور داشته باشید تا به روز بمانید. در این رابطه، اطمینان حاصل کنید که با همه چیزهایی که در دنیای بازاریابی دیجیتال اتفاق می‌افتد به خوبی آشنا هستید و روند‌ها را می‌دانید.

به روز بودن از نظر اطلاعاتی

برند سازی از مسیر ساختن یک زبان انگلیسی مخصوص کار شما

انگلیسی اغلب به عنوان زبان تجارت و فناوری در نظر گرفته می‌شود. بنابراین، استفاده از انگلیسی در بازاریابی دیجیتال می‌تواند به تثبیت نام تجاری شما به عنوان یک منبع اطلاعاتی معتبر و قابل اعتماد کمک کند و این برای شما نرخ تبدیل کاربر به مشتری را زیاد می‌کند.
در این رابطه، مهارت نوشتن متن به انگلیسی فواید زیادی دارد و درواقع یکی از اجزای حیاتی بازاریابی دیجیتال است، بنابراین توسعه مهارت‌های نوشتاری شما ضرورت بالایی دارد. پس، روی بهبود توانایی‌های تولید محتوا، کپی رایتینگ و داستان‌سرایی خود تمرکز کنید. برای اینکار شاید داشتن یک مربی یا منتور ایده‌ی خوبی باشد پس بهترین آموزشگاه زبان در تهران را پیدا کنید و بی‌معطلی با آن‌ها تماس بگیرید.

ایجاد یک شبکه با کمک حرفه‌ای‌ها در اندازه جهانی

شبکه‌سازی با حرفه‌ای‌ها بعد دیگری از موضوع است. ایجاد روابط با حرفه‌ای‌ها در این صنعت، مانند آژانس‌های بازاریابی دیجیتال، فریلنسرها و سایر حرفه‌ای‌ها مانند سوخت موشک برای سفر شغلی شما عمل می‌کند چون شبکه‌سازی می‌تواند به فرصت‌های شغلی و رشد حرفه‌ای منجر شود. برقراری ارتباط با افراد در همان صنعت و ایجاد تماس‌هایی که در دراز مدت به شما کمک می‌کند، همه و همه از مسیر یادگیری زبان انگلیسی میسر است.

گرفتن پروژه‌های خارجی

با کار بر روی پروژه‌های واقعی و بین‌المللی، چه از طریق کارآموزی و چه مشارکت عملی برای انجام یک پروژه ، اگر از قبل با یادگیری انگلیسی خود را به مهارت‌های ارتباطی مورد نیاز مجهز کرده باشید، می‌توانید یک تجربه تخصصی به دست آورید، تجربه‌ای که قطعا تضمین‌گر موفقیت‌های آینده شما است.
خیلی خلاصه، بدیهی است که تجربه عملی در ایجاد مهارت‌های شما و توسعه نمونه کارها ارزشمند است. همچنین شما می‌توانید برای گرفتن پروژه‌هایی در بازاریابی رسانه‌های اجتماعی، بازاریابی محتوا، سئو، مدیریت بازاریابی و سایر زمینه‌ها تلاش کنید و موفقیت یا شکست هر پروژه را تحلیل کنید.

شرکت در رویدادهای بین‌المللی

با یادگیری انگلیسی، در جهتِ گسترش دانش و ایجاد ارتباطات ارزشمند می‌توانید در کنفرانس‌ها، رویدادها و کارگاه‌های بازاریابی دیجیتال شرکت کنید. شما باید از هر فرصت ممکن استفاده کنید تا دانش خود را افزایش دهید و تا جایی که می‌توانید خود را در مورد بازاریابی دیجیتال به روز نگه دارید. خیلی ساده اما در همین رویداد‌هاست که شما فرصت‌های جدید را به چنگ می‌آورید و پله‌های ترقی حرفه‌ای را یکی یکی بالا می‌روید.

ارتقا خلاقیت و دنبال‌ کردن اهداف بلند

دانستن هر زبان جدید یک لایه‌ی رمزآلود به شخصیت شما اضافه می‌کند که در عین حال توسعه دهنده خلاقیت و منش‌های متعالی فردی هم هست. اگر بتوانید انگلیسی یاد بگیرید این لایه‌، در عین حال بین‌المللی هم خواهد بود و چه بسا بتواند زمینه ساز و مشوق یادگیری انگلیسی در سطوح بالا‌تر و در ادامه زبان‌های دیگری هم باشد. یکی از دوستان ما به تازگی موفق به کسب آیلتس ۸ شد، آن هم با کمک آموزشگاه سفیر، و حالا هدف گذاری جالب دیگری کرده است؛ می‌خواهد عربی خلیجی را روان صحبت کند. او بلندپرواز است و می‌داند بلندپروازی در دنیای امروز بدون دانستن‌ زبان‌های خارجی برجسته مثل انگلیسی و عربی یا فرانسه خیلی واقع‌بینانه نخواهد بود.

Hubspot بهترین سایت آموزش دیجیتال مارکتینگ به زبان انگلیسی

تا اینجای مقاله از ضرورت یادگیری زبان انگلیسی برای آپدیت بودن در حوزه دیجیتال مارکتینگ صحبت کردیم در این بخش به معرفی سایت hubspot برای یادگیری دیجیتال مارکتینگ به زبان انگلیسی میپردازیم.در این سایت میتوانید به آپدیت‌های حوزه مارکتینگ و همچنین ابزارهای اصلی این حوزه دست پیدا کنید.

حرف آخر در کنار چند آمار جالب درباره اهمیت انگلیسی

در پایان ما با چند آمار ساده نشان می‌دهیم که میزان اهمیت دانستن زبان و یادگیری را در پیشرفت شغلی نشان می‌دهد.
•    اکنون در سال ۲۰۲۳، پیش‌بینی می‌شود که بیش از ۲.۱ میلیارد انگلیسی زبان در سراسر جهان وجود داشته باشد. این شامل کسانی می‌شود که انگلیسی به عنوان زبان دوم (ESL) صحبت می‌کنند.
•    تحقیقات کنونی حاکی از آن است که در حال حاضر حدود ۱.۳۵ میلیارد نفر در سراسر جهان به زبان انگلیسی  به عنوان زبان اصلی و اولشان صحبت می‌کنند. این ۱۷ درصد از جمعیت جهان را تشکیل می‌دهد.
•    تعداد افرادی که به دنبال یادگیری زبان انگلیسی هستند همچنان در حال افزایش است، مخصوصا بعد از امکان یادگیری آنلاین زبان انگلیسی.
پس ساده است فهم این داستان که انگلیسی واقعا کار شما را ارتقا می‌دهد، مخصوصا در دنیای دیجیتال مارکتینگ و می‌تواند به بهبود شرایط اقتصادی فرد و سازمان مطبوعش خیلی کمک کند. آموزشگاه سفیر به عنوان یکی از دو آموزشگاه با قدمت و اعتبار در تهران و همچنین به واسطه داشتنِ شعب مختلف در سراسر کشور در این مسیر همراه شماست و همسفری خوب خواهد بود تا رسیدن به قله‌های بلند موفقیت.

۴.۶/۵ - (۱۱ امتیاز)

با ارائه محتوای کاربردی، تجربه بهتری از سئو و بازاریابی دیجیتال برای شما پدید می آوریم.

عضویت

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۷۲

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *