۵ ایده خلاقانه پولساز در اینستاگرام | پولسازی در اینستاگرام

۵ ایده خلاقانه پولساز در اینستاگرام | پولسازی در اینستاگرام

پیدا کردن یک ایده خلاقانه پولساز در اینستاگرام چندان هم دور از انتظار نیست. همه ما در اینستاگرام حضور داریم. همه ما شاهد افزایش چشمگیر استقبال مردم از این شبکه اجتماعی هستیم. شاید بد نباشد که از سپری کردن اوقات خود در این شبکه اجتماعی بتوانیم پول هم در بیاوریم.

البته راستش را بخواهید پولی که از این راه در می آورید خیلی بیشتر از آن چیزی است که تصور می کنید. در واقع بسیاری از کسانی که در این حوزه فعالیت دارند به درامدهای بسیار خوبی رسیدند و این انگیزه را برای سایر افراد مشتاق هم ایجاد نموده اند.

اینستاگرام با هدف ایجاد یک شبکه اجتماعی بر پایه تصویر راه اندازی شد. تصاویر ویدیو ها و تمام عناصر بصری قدرت بسیار بالایی در جلب توجه کاربران داشتند. کافی است به اطراف خود نگاه کنید چند نفری را پیدا می کنید که در حال بررسی آخرین پست های اینستاگرام خود هستند. کسب و کارها متوجه این موضوع شده اند. شاید وقت آن رسیده که شما نیز به فرصت طلایی نهفته در گوشی تلفن همراه خود پی ببرید.

مردم این روزها روزنامه نمی خوانند، تلویزیون تماشا نمی کنند مخاطب برنامه های رادیویی هم نیستند. مردمی که در اطراف خود می بینید برای پیدا کردن محصولات مورد نیاز خود اینستاگرام را جستجو می کند. ۸۰ درصد آنها حداقل یک برند را دنبال می کند. این آمار و اطلاعات نشان می دهد که گوگل تنها جایی نیست که مشتریان برای پیدا کردن نیازهای خود از آن بازدید می کنند این روزها اینستاگرام به خوبی گوی سبقت را از هر پلتفرم دیگری بوده است.

در ادامه با ما (مارکترها) همراه باشید و با ایده های خلاقانه پولساز در اینستاگرام زندگی خود را متحول کنید.

چطور کسب درآمد از اینستاگرام را به واقعیت تبدیل کنیم؟

کاربران زیادی با کسب درآمد از اینستاگرام زندگی خود را متحول کرده اند. اینفلوئنسرها و افرادی که در حوزه های مختلف مخاطب جذب نموده اند، به درآمدهای جذابی رسیده اند . اما شما نیز به اندازه تعداد دنبال کنندگان خود می توانید درآمد داشته باشید. در واقع این روزها برای کسب درآمد از اینستاگرام حتماً باید محصول یا خدماتی را ارائه کنید. تنها هم داشتن یک محصول و یا خدمات کافی نیست.

باید به کمک تولید محتوا در اینستاگرام ارزش اصلی و نوع نیازی که از مخاطب دوا می کنید را به مخاطب خود منتقل کنید.

شاید باور نکنید اما شما می توانید نقشه یک واسطه را بازی کنید. کارآفرینی در اینستاگرام تجربه بسیار متفاوتی برای شما خواهد بود. در ادامه با ما همراه باشید با ایده های خلاقانه پولساز در اینستاگرام .

فروش واسطه ای یا افیلیت

احتمال زیاد نام افیلیت مارکتینگ به گوش شما رسیده باشد. یکی از بهترین راه هایی که برای درآمدزایی در اینستاگرام پیش روی شما قرار دارد ترویج لینک های فروش محصولات دیگر حساب های کاربری در اینستاگرام است.

دست به کار شوید و همین امروز به شرکت هایی که فکر می کنید ممکن است در این زمینه فعالیت کنند پیام بدهید. اینستاگرام فرصت بسیار خوبی برای فروش محصولات و خدمات است. شرکت های بزرگ به خوبی به این مسئله واقف هستند. آنها از همکاری با شما خوشحال می شود. مهم نیست که تعداد دنبال کنندگان شما چقدر است است، شما می توانید لینک فروش محصولات آنها را در در بخش بیو اینستاگرام خود درج کنید.

کاربران اینستاگرام شیفته خواندن کپشن پست های شما هستند. از این فرصت استفاده کنید. با انتشار یک تصویر چشمگیر سر صحبت را باز کنید و فروش واسطه ای را برای کاربران توضیح دهید. در کپشن پست اینستاگرام خود لینک محصول یا خدمات مورد نظر خود را درج کنید مثل یک مصرف کننده راضی و خوشحال آن را معرفی کنید. به کاربران نشان دهید که در ازای خرید آن چه مزیت هایی را به دست می آورد و چطور کمک این محصول یا خدمت نیاز یا مشکلش برطرف می شود.

 فروش کالا یا محصولات دیجیتالی

کاربران اینستاگرام هر روز به دنبال پیدا کردن محصولات جدید هستند. اینستاگرام با قابلیت هایی که هر روز در اختیار کاربران خود قرار می دهد فروش را به مراتب ساده تر کرده است. برای فروش کالا و محصولات دیجیتالی سایتی که در این زمینه فعالیت دارد را دنبال کنید و لینک فروش محصولات سایت را در صفحه اینستاگرام خود درج کنید. حتی می توانید یک قدم از این هم جلوتر بروید و خودتان وارد عمل شوید و یک سایت برای فروش کالا و محصولات دیجیتال راه اندازی کنید. به این ترتیب در کنار فروش در اینستاگرام از ترافیک ورودی به سایت نیز به سود می رسید.

اگر تازه کار هستید می توانید از دراپ شیپینگ استفاده کنید. در این حالت شما مسئولیت ارسال و بازگشت کالا را به عهده نمی گیرید. در این حالت شما نقش واسطه را بازی می کنید. کالا یا محصولات سایت دیگری را تبلیغ می کنید. اما وظیفه ارسال و پیگیری بازگشت محصولات بر عهده سایت تولید کننده خواهد بود. نقش شما تولید محتوایی است که توجه کاربران اینستاگرام را به خود جلب کند. با نوشتن یک کپشن چشمگیر توجه کاربران را به خود جلب کنید و محصول مورد نظر را بفروشید .

نکته جالب توجه درباره اینستاگرام تنوع کاربران است. در واقع از هر طبقه ای، کاربری در اینستاگرام وجود دارد. بنابراین فرقی نمی کند که چه محصولی را برای فروش انتخاب می کنید، مشتریان شما نیز در میان کاربران اینستاگرام وجود دارند. محصول شما می خواهد لوازم آرایش بی کیفیت باشد یا تجهیزات الکترونیکی گران قیمت. در هر صورت مشتریان شما در اینستاگرام حضور دارند. هنر شما جلب توجه آنهاست.

 سفیر یک برند شوید

بسیاری از شرکت ها به دنبال برقراری یک رابطه طولانی مدت با کاربران هستند. اینفلوئنسرهایی که از بهترین راه ها برای رسیدن به چنین هدفی هستند. امروز شرکت های بسیاری به دنبال همکاری با اینفلوئنسر هایی هستند که به عنوان سفیر برند آن ها رابطه محکمی را با کاربران ایجاد می کنند. شما نیز می توانید یکی از این سفیر ها باشید.

برای این کار باید با کاربران اینستاگرام خود ارتباط برقرار کنید. محصولات و خدمات شرکتی که سفیر آن شده اید را با جان و دل معرفی کنید. به ازای هر کاربری که از طریق آشنایی با شما محصول شرکت را خریداری میکند سود قابل توجهی به شما داده می شود. برای این کار بهتر است پیش از هر اقدامی محصول یا خدمات شرکت مورد نظر خود را بررسی کنید. شما اولین مشتری شرکت باشید. محصول را از تمامی زوایا بررسی کنید تحلیل های خود را با کاربران در میان بگذارید نقاط ضعف و قوت آن را بازگو کنید به عنوان یک مشتری وفادار وارد عمل شوید و اعتماد کاربران را جلب کنید. اگر در این کار موفق باشید شرکت های بسیاری شما را به عنوان سفیر برند خود انتخاب می کنند.

محتوای تصویری بفروشید

همه ما می دانیم که اینستاگرام یک پلتفرم تصویری و بصری است. کاربران روزانه صد میلیون عکس و ویدیو در این شبکه بارگذاری می کنند. مسئله اینجاست که کسب و کارهای بزرگ ترجیح می دهند از محتوایی برای صفحات خود استفاده کنند که منحصر به فرد باشد. در واقع در میان محتوا هایی که مدام در این شبکه کپی برداری می شود تصویری توجه کاربران را به خود جلب می کند که شاخص باشد.

کاربران هم به دنبال مشاهده تصاویری هستند که اصیل باشد. بهترین و اصیل ترین محتوایی که می توانید در این زمینه پیدا کنید محتوایی است که از سوی کاربران تولید شده باشد. این محتوا بیش از هر محتوای دیگری خاص و منحصر به فرد است. این روزها شرکت های بسیاری به دنبال انتشار محتوایی هستند که از سوی کاربران تهیه شده باشد. بنابراین شما می توانید تصاویر و ویدئوهایی که شخصاً تهیه می کنید را به این شرکت ها بفروشید.

بیایید این مسئله را با یک مثال ساده بهتر درک کنیم. فرض می کنیم قصد همکاری با یک شرکت مسافرتی را دارید، باید بدانید که چنین شرکت هایی به دنبال افرادی هستند که یک مارکوپولوی واقعی باشند. اگر اهل سفر هستید و در تمام طول سفر یک لحظه از دوربین گوشی خود جدا نمی شوید، بهتر از همکاری با این شرکت ها را امتحان کنید. شرکت های مسافرتی شیفته انتشار تصاویری هستند که شما شخصاً در سفرهای خود ثبت کرده اید .

کپشن بنویسید و بفروشید

دسترسی و همکاری به شرکت ها و برندهای بسیار بزرگ کار چندان ساده نباشد. به هر حال آنها هزینه های بسیار زیادی را برای بازاریابی خود در اینستاگرام صرف می کند. اما این شرکت ها تنها شانس شما برای درآمدزایی نیستند. شرکت های کوچک و کسب و کارهایی که به تازگی فعالیت خود را آغاز کردند به دنبال معرفی خود در این شبکه اجتماعی هستند. درواقع شرکت های کوچک به دنبال فرصتی برای سرمایه گذاری در شبکه اینستاگرام هستند.

شرکت های بزرگ به سراغ حرفه ای های دنیای تولید محتوا در اینستاگرام می رود. شرکت های کوچک ترجیح می دهند از فریلنسرها برای انجام این کار استفاده کنند. در همین راستا آنها به دنبال افرادی می گردند که با هزینه کمتر محتوای با کیفیت را برای آنها تولید کند.

اگر دست به قلم هستید و زبان کاربران اینستاگرام را می فهمید، نوشتن کپشن بهترین راه شما برای درآمدزایی است. برای این کار به سایت های فریلنسری مراجعه کنید و نمونه هایی از کفش هایی که نوشته اید را در صفحات کاربری خود بارگذاری کنید. به شرکت هایی که در اینستاگرام فعالیت خود را آغاز کردند پیشنهاد همکاری دهید. به این ترتیب تنها با نوشتن کپشن می توانید از اینستاگرام درآمدزایی کنید.

 کلام آخر

با روی کار آمدن شبکه های اجتماعی بازاریابی و کسب درآمد به کلی متحول شده است. هر روز بر تعداد شرکت ها و کسب و کارهایی که از این فرصت استفاده می کنند افزوده می شود. اینستاگرام بهترین فرصتی که برای درآمدزایی در اختیار شما گذاشته شده است. همین حالا نیز بدون این که درآمد داشته باشید زمان زیادی را در این شبکه اجتماعی سپری می کنید. کنید که در ازای مصرف همزمان درآمد قابل توجهی نیز داشته باشیم. بهترین موضوع برای پیج اینستاگرام خود شروع کنید.

ایده کسب و کار اینترنتی در اینستاگرام یکی از ایده هایی است که این روزها توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده است. بهتر است یکی از ایده های خلاقانه پولساز در اینستاگرام که در این مقاله به آنها اشاره شد را انتخاب کنید و کسب درآمد در اینستاگرام را آغاز کنید. به یاد داشته باشید که ایده هایی که در این مقاله به آنها اشاره شد تنها گوشه ای از فرصت های موجود در اینستاگرام هستند. خلاقیت داشته باشید و ایده هایی که به ذهنتان می رسد را عملی کنید.

با سئو و دیجیتال مارکتینگ از طریق طراحی سایت آشنا شدم و علاقه بسیاری به این حوزه دارم و همواره در حال یادگیری و افزایش علم خودم در حوزه تخصصی دیجیتال مارکتینگ هستم.

عضویت

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۷۲

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *