بیشترین درآمد از اینستاگرام در ایران (معرفی 9 سلبریتی پردرآمد در اینستاگرام)

بیشترین درآمد از اینستاگرام در ایران (معرفی 9 سلبریتی پردرآمد در اینستاگرام)

با همه گیر شدن برنامه اینستاگرام در بین کاربران ایرانی، فرصت فوق  العاده ای برای  کسب درآمد در این پلتفرم ایجاد شد. کاربران فعال بسیاری توانستند از طریق فعالیت در این برنامه به درآمدهای بالایی برسند. در این مقاله، اینفلوئنسرهای ایرانی با درآمدهای نجومی را معرفی کرده و راه هایی برای کسب اعتبار و شهرت در اینستاگرام را برای  شما همراهان عزیز بیان خواهیم کرد.

بیشترین درآمد از اینستاگرام در ایران

گنجی به نام اینستاگرام!

امروزه فروش آنلاین در بستر هایی مثل اینستاگرام با رونق خوبی مواجه شده است. این فروش  بالا و سوددهی خوب سبب شده است تا صاحبان کسب و کارها به دنبال بازدید بیشتر و اعتبار بخشی به برند خود باشند. خرید فالوور واقعی از وب سایت هایی مثل فالوکمپ یکی از راه حل هایی است که تعداد زیادی از کاربران آن را امتحان کرده اند.

 

 • هرچه فالوور یک پیج بالاتر برود، قطعا اعتماد مخاطب به برند شما بیشتر شده و نتیجه آن، فروش  بالاتر در اینستاگرام است.
 • از زاویه دیگر، اولین برخورد مخاطب در بیوی یک پیج، با عدد فالوورهای آن است. هرچه این عدد بالاتر باشد، حس امنیت خاطر را به مخاطب القا می کنید.

حال اگر دوست دارید درباره بیشترین درآمد ها در اینستاگرام و بهترین حوزه های فعالیتی که درآمدهای عالی را برای  شما به همراه خواهد داشت بدانید، خواندن ادامه این مطلب خالی از لطف نیست.

پرفروش ترین محصولات در اینستاگرام

پیج های کسب و کار زیادی از طریق اینستاگرام به فروش  محصولات متنوع می پردازند.اگر شما هم قصد تاسیس آنلاین شاپ در این بستر را دارید، محصولات زیادی هستند که می توانید در سبد محصولات خود قرار دهید.

 

پرفروش ترین محصولات در اینستاگرام

برخی از پرطرفدارترین محصولات در اینستاگرام که فروش بالایی را برای شما ایجاد می کنند،عبارتند از:

 • پوشاک

پوشاک از اولین نیاز های هر انسانی برای ادامه زندگی است. با توجه به این موضوع، افراد بسیاری مثل جاستین بیبر، کریس رونالدو و … برندهای پوشاک خود را تاسیس کرده اند.

فروش خوب این محصولات سبب شده است تا کسب و کارهای آنلاین بسیاری در این زمینه فعالیت کنند.

 • جواهر و بدلیجات

یکی از پرطرفدارترین موضوعات کاری در اینستاگرام، فروش  بدلیجات و جواهرات است. درصد بالایی از کاربران اینستاگرام را خانم ها، الخصوص دختران نوجوان تشکیل می دهند. به همین علت، این حوزه شغلی را می توان یکی از پردرآمدترین پیج ها در اینستا دانست.

 • محصولات آرایشی و بهداشتی

امروزه با تغییر سبک زندگی  و معیارهای آن، افراد به سمت زندگی سالم و مراقبت از خود حرکت کرده اند. یکی از تجارت های موفق  در بستر آنلاین را می توان فروشگاه های لوازم آرایشی و مراقبتی دانست. درصد بالایی از این محصولات وارداتی هستند و به دلیل تحریم ها و کمیاب بودن آنها، فروش خوبی را برای  صاحبان کسب و کارهای این حوزه به همراه دارند.

درآمد سلبریتی های اینستاگرامی چقدر است؟

اکثر افراد محبوب در اینستاگرام درآمد اصلی خود را از طریق تبلیغات در پیج تامین می کنند. تعرفه این تبلیغات با توجه به فاکتورهای گوناگونی متغیر است.

برخی از این فاکتورها که در قیمت تبلیغات لحاظ می شوند، عبارتند از:

 • تعداد فالوور پیج
 • نوع تبلیغ: استوری، ریلز، پست
 • تعداد تبلیغ: 1 تا چند استوری، پست آلبومی
 • میزان بازدهی هر تبلیغ
 • و…

اکثرا کاربرانی که در اینستاگرام درآمدهای بالایی را کسب می کنند، آقایان هستند؛اما کاربران خانم نیز به جمع این گروه اضافه شده اند و به درآمدزایی از آن مشغولند.

بیشتر بخوانید:  آموزش ساخت فروشگاه در اینستاگرام

لیست افرادی که بیشترین درآمد را از اینستاگرام دارند

تا چندی پیش، تنها می توانستیم لیست کوتاه و مختصری از افراد موفق ایرانی در اینستاگرام را ارائه دهیم. امروزه با اضافه شدن تعداد کثیری از کاربران به جمع ایفلوئنسرهای ایرانی، این لیست هر روز بلند بالاتر می شود.

 

لیست افرادی که بیشترین درآمد را از اینستاگرام دارند

راه های افزایش مشتری در اینستاگرام افراد زیادی کمک کرده است که درآمدهای زیادی داشته باشند. در این قسمت معروف ترین ها را معرفی می کنیم:

1-حسن ریوندی:

حسن ریوندی استندآپ کمدین شناخته شده ایرانی است که در حال حاضر بیشترین تعداد دنبال کنندگان در بین کاربران ایرانی را در اینستاگرام دارد.

درآمد وی از این برنامه، بین یک تا سه میلیارد ماهانه متغیر است.

2-دنیا جهان بخت 

از پرحاشیه ترین اکانت های اینستاگرام ایرانی می توان به اکانت دنیا جهانبخت اشاره کرد. وی مدل ایرانی مقیم لندن است که بعد از مهناز افشار، رکورد دار بالاترین تعداد فالوور در جامعه ایرانی اینستاگرام است.

طبق گفته های خود دنیا جهانبخت، درآمد روزانه پی اینستاگرامی وی تقریبا 270 میلیون می باشد که این مبلغ جدای از فعالیت های مدلینگ و سایر حوزه ها است.

3-محمد امین کریم پور

از واینر های خوش ذوق با درآمد نجومی می توان به محمدامین اشاره کرد.درآمد ماهیانه وی از تبلیغات پیج اینستاگرامی اش، مبلغی بین 3 میلیارد تا 3 میلیارد و صد میلیون تخمین زده می شود.

4-محسن ایزی

از واینرهای قدیمی اینستاگرام، فردی با نام کاربری محسن ایزی است. حوزه فعالیتی وی طنز بوده و با کلیپ عادل فردوسی پور و علیفرد در اینستاگرام مشهور شد. درآمد این واینر معروف نیز از هر تبلیغ مبلغ 7 میلیون تومان تا به امروز است. درآمد ماهیانه وی بستگی به تعداد تبلیغ ها دارد.

5-صدف بیوتی

از خانم های موفق ایرانی در اینستاگرام، صدف بیوتی است. وی فعالیت خود را با آموزش  خودآرایی و نکات آرایشی در اینستاگرام شروع کرد و امروزه به فعالیت با برندهای مشهوری مثل برند لیدی گاگا مشغول است. درآمد او از پیج اینستاگرامی اش ماهیانه دو میلیارد و هفتصد میلیون تا سه میلیارد برآورد می شود.

6-مستر تیستر

از اینفلوئنسرهای حوزه معرفی غذا و رستوران، مستر تیستر را می توان معرفی کرد.

حمید سپیدنام ملقب به مستر تیستر که با معرفی غذاها و رستوران ها در اینستاگرام معروف شد، درآمد ماهیانه ای نزدیک به 2 میلیارد تومان دارد.

7-میلاد قاسمی خواه

واینر بانمک اینستاگرامی، میلاد قاسمی خواه که با کاراکتر سارا پولی در اینستاگرام بین کاربران ایرانی مطرح شد، ماهیانه دو میلیارد و دویست تا دو میلیارد و پانصد میلیون تومان درآمد دارد.

8- علی صبوری

علی صبوری که فعالیت خود را با کلیپ های طنز در اینستاگرام آغاز کرد و در حال حاضر به عنوان یک بازیگر در صدا و سیما به فعالیت مشغول است.

درامد وی از تبلیغات پیج اینستاگرامی اش، در حدود یک میلیارد و نهصد میلیون تا دو میلیارد تومان تخمین زده می شود.

9-ابوطالب حسینی

استندآپ کمدین برنامه خندوانه است که در شبکه ورزش نیز فعالیت می کند. حساب اینستاگرامی او، تقریبا 500 هزار فالوور دارد. وی تنها در قسمت استوری ها به تبلیغ می پردازد و هزینه هر استوری تبلیغاتی در پیج وی، نزدیک به سه میلیون تومان است.

سخن پایانی

در این مطلب سعی کردیم تا به روز ترین اطلاعات در رابطه بادرآمدهای اینفلوئنسر ها در اینستاگرام را برای شما بازگو کنیم و اطلاعات خوبی در رابطه با بهترین حوزه های فعالیتی در اینستا را نیز شرح دهیم .اگر شما هم تجربه کسب درامد از این پلتفرم را دارید، با ما و همراهان به اشتراک بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

با ارائه محتوای کاربردی، تجربه بهتری از بازاریابی دیجیتال برای شما پدید می آوریم.

عضویت

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۷۲

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۲ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

 1. علی میرزایی
  10:25 1401/01/21

  از بین اینا که گفتید فقط کریم پور کاراش دیدن داره و بقیه شون جلفن. به خصوص ریوندی

  • عرفان رحیمی
   9:27 1401/01/23

   سلام دوست عزیز

   نظرتون محترم هست. ممنون از اینکه نظر گذاشتید.