سفارش بک لینک باکیفیت دائمی یا بررسی بک لینک های رقبا برای لینکسازی؟

سفارش بک لینک باکیفیت دائمی یا بررسی بک لینک های رقبا برای لینکسازی؟

درواقع به‌وسیله‌ی تجزیه‌وتحلیل لینک‌های رقبایتان می‌توانید بهترین بک لینک‌های وب‌سایت آن‌ها را شناسایی کنید و برای وب‌سایت خود تکرار کنید. شما با تجزیه‌وتحلیل بک لینک رقبا، استراتژی‌های لینک سازی آن‌ها را یاد می‌گیرید و برای وب‌سایت خود پیاده می‌کنید.

چگونه می‌توانید بهترین بک لینک‌ها را شناسایی کنید؟

قبل از اینکه بخواهید بک لینک‌های رقبایتان را تجزیه‌وتحلیل کنید باید با مفهوم بک لینک خوب آشنا شوید و بدانید که چگونه می‌توان به‌صورت طبیعی پروفایل بک لینک بسازید.

برای این کار شما باید موارد زیر را در نظر داشته باشید؛

 • اختیار سایت ارجاع دهنده
 • متن لنگر
 • دو فالو در مقابل نو فالو
 • محتوای جدید در مقابل محتوای موجود

اگر می‌خواهید پروفایلی از لینک بسازید که از دیدگاه موتورهای جست‌وجو طبیعی باشد و ترافیک ارگانیک دریافت کنید؛ باید سعی کنید که لینک‌هایتان متنوع باشد.

سفارش بک لینک باکیفیت دائمی

اگر می‌خواهید بک لینک‌های وب‌سایت خود را در تعادل نگه‌دارید؛ می‌توانید از متن لنگر استفاده کنید. برای تجزیه‌وتحلیل بک لینک رقبا می‌توانید از ابزاری به نام اهرفس استفاده کنید که راحت‌تر از بقیه روش‌ها می‌باشد.

گوگل برای اینکه بتواند در موتورهای جست‌وجو به صفحه شما اشاره کند، دنبال لینک‌های دو فالو و نو فالو وب سایتتان می‌گردد. به خاطر اینکه وب‌سایت شما قرار است رتبه‌بندی کند؛ بهتر است تعداد لینک‌های نو فالو را در وب سایتتان افزایش دهید ولی باید تمام جوانب احتیاط را رعایت کنید بنابراین هنگامی‌که در جست‌وجوی لینک‌های رقبایتان هستید باید این عوامل را در نظر بگیرید.

سفارش بک لینک باکیفیت، دائمی و با قیمت مناسب

سفارش بک لینک باکیفیت، دائمی و با قیمت مناسب

ساخت بک لینک باکیفیت و اصولی یک کار بسیار پیچیده و اصولی می باشد که اگر دانش کافی در این زمینه نداشته باشید، هیچوقت به سمت آن نروید. سفارش بک لینک باکیفیت از سایتی مثل سئو طلوع، بهترین گزینه برای این کار می باشد. سئو طلوع یک سایت حرفه ای و معتبر برای سفارش بک لینک های باکیفیت می باشد. تمامی بک لینک هایی که توسط این وب سایت ارائه می شوند، بصورت دائمی و معتبر می باشند که پس از اتمام لینکسازی، بصورت کامل به مشتری تحویل داده می شود. جدا از کیفیت لینکسازی، قیمت بک لینک های این وب سایت، نسبت به دیگر وب سایت های ارائه دهنده خدمات بک لینک، بسیار مقرون به صرفه می باشد. سئو طلوع لینکسازی که برای مشتریان انجام می دهد، تماما در سایت هایی است که دامین آتوریتی آن ها زیاد و اسپم اسکور آن ها 1 الی 3 می باشد. که برای ارتقای کلمات کلیدی و افزایش دامین آتوریتی بسیار مناسب هستند.

منظور از تجزیه‌وتحلیل بک لینک رقبا چیست؟

شما باید تجزیه‌وتحلیل بک لینک رقبا را به‌عنوان یک استراتژی در نظر بگیرید و داده‌های به دست آورده را در وب‌سایت خود پیاده کنید که این امر شامل پیدا کردن قوی‌ترین بک لینک‌های رقبایتان و تکرار آن‌ها است.

اکثر رقبای شما برای داشتن این استراتژی‌ها برای وب‌سایت خود هزینه زیادی گذاشته‌اند و سرمایه‌گذاری کرده‌اند؛ از متخصصین مجرب استفاده کرده‌اند بنابراین به‌جای اینکه وقت خود را برای رقابت با آن‌ها بگذارید؛ بهتر است از راهبردهای آن‌ها استفاده کنید. این کار را می‌توانید از طریق حک‌کننده‌های بک لینک و دیگر ابزارهای تجزیه‌وتحلیل انجام دهید. برای آموزش ساخت بک لینک، به سئو طلوع مرجاجعه کنید.

از طریق برنامه اهرفس می توانیم وارد صفحات رقیب شویم و وب‌سایت‌هایی را که به آن‌ها لینک داده‌اند، مشاهده کنید. همچنین می‌توانید میزان اعتبار صفحات ارجاع دهنده و متن لنگری که استفاده‌شده است و عوامل دیگر را مشاهده کنید.

شما می‌توانید از داده‌هایی که دریافت کرده‌اید در جهت افزایش اعتبار لینک خود استفاده کنید و از گزینه‌های فیلتر برای تشخیص اینکه کدام بک لینک‌ها بهترین هستند؛ کمک بگیرید. همچنین شما می‌توانید از روش‌های گفته‌شده برای بررسی تمامی عوامل پروفایل لینک‌های رقیب استفاده کنید. همچنین می‌توانید فقط روی صفحاتی که می‌خواهید ترازشان در رتبه‌بندی بالا باشد؛ کارکنید.

اکنون می‌خواهیم به‌صورت مفصل نحوه تجزیه‌وتحلیل بک لینک‌های رقبا را توضیح دهیم، با ما همراه باشید.

دزدیدن بک لینک‌های رقبایتان توسط شما

نتیجه‌ی دزدید‌ن بک لینک‌های رقبایتان، به دست آوردن رشدهای سریع و آسان و فوری است که شامل ارسال نظرات وبلاگ یا امتیاز آوردن در پست‌های فروم می‌باشد. ولی طبق معمول ساخت لینک‌های معتبری که همواره موردنیاز وب‌سایت ما هستند، وقت و انرژی بیشتری می‌طلبد.

برای موفقیت در این زمینه باید مراحل زیر را انجام دهید؛

 • ابتدا رقبای خود را شناسایی کنید؛
 • راجع آن‌ها تحقیق کنید و اطلاعاتی به دست آورید؛
 • داده‌های یافته شده را تجزیه‌وتحلیل کنید؛
 • محتوای دلخواه را ایجاد کنید؛
 • صاحب محتوای وب‌سایت را معرفی کنید؛
 • در آخر نیز استراتژی یافته شده را تکرار کنید.

با استفاده از ابزارهای زیر می‌توانید استراتژی موردنظر خود را عملی کنید. با این ابزارها می‌توانید در مدت‌زمان کوتاهی به نتیجه برسید.

 • اچرف
 • سمراش

وقتی یکی از این ابزارها را انتخاب کردید، صفحه‌ای گسترده را در اختیار شما قرار می‌دهد تا به‌صورت هوشمندانه به تجزیه‌وتحلیل بک لینک بپردازید، ابتدا داده‌ها را تجزیه‌وتحلیل می‌کند و سپس مشخص می‌کند که بهتر است از کدام بک لینک‌ها استفاده کنید تا بهترین نتایج را به دست آورید.

در ادامه می‌خواهیم روش استفاده از اچرف را یاد بگیریم.

1-رقبای خود را پیدا کنید؛

در مرحله اول باید تشخیص دهید که برای کلمه کلیدی که انتخاب کرده‌اید، چه کسانی با شما در رقابت هستند.

سپس کلمه کلیدی خود را در نوار جست‌وجو گوگل تایپ کنید.

پس از دیدن نتایج، فهرستی از ده رتبه برتر که ترافیک ارگانیک بالایی دارند؛ تهیه کنید.

2- درباره رقیب خود تحقیق کنید و اطلاعاتی راجع آن‌ها به دست آورید.

باید تلاش کنید تا بک لینک‌هایی از رقبایتان دریافت کنید که باعث پیشرفت آن‌ها می‌شود و رتبه آن‌ها را در رتبه‌بندی افزایش می‌دهند.

بیایید ادامه‌ی فرایند را با استفاده از ابزار جست‌وجوگر اچرف دنبال کنیم؛ ابزار اهرفس در طی زمانی طولانی، رضایت زیادی را از کاربران خود دریافت کرده است و من به‌شخصه ابزار اهرفس را به‌عنوان بهترین جست‌وجوگر لینک به شما معرفی می‌کنم.

اگر تاکنون در ابزار اچرف حساب کاربری ایجاد نکرده‌اید، می‌توانید به‌صورت آزمایشی و به مدت هفت روز، پس از پرداخت هفت دلار و بدون ایجاد حساب از آن استفاده کنید و فواید و مضرات استفاده آن را بررسی کنید.

پس از نصب و راه‌اندازی برنامه، اولین یو آر ال از لیست خود را وارد جست‌وجوگر کنید، پس از بارگیری مطالب، یک منویی را در سمت چپ مشاهده خواهید کرد؛ در منو روی گزینه بک لینکس کلیک کنید.

با کلیک روی گزینه بک لینکس، فهرستی از بک لینک‌هایی را که به یو آر ال وب‌سایت رقیبتان اشاره دارند؛ مشاهده می‌کنید.

3- تجزیه‌وتحلیل داده‌ها

اگر می‌خواهید به کمک برنامه اچرف به تجزیه‌وتحلیل بپردازید می‌توانید از گزینه فیلترینگ نیز استفاده کنید تا قوی‌ترین بک لینک‌های رقیب را شناسایی کنید.

سپس نتایج به‌دست‌آمده را برحسب نیاز و اولویت خود، طبقه‌بندی کنید؛

 • رتبه‌بندی دامنه (دی آر)
 • رتبه‌بندی یو آر ال
 • دامنه‌های ارجاع دهنده
 • دامنه‌های مرتبط
 • تعداد لینک‌های خارجی
 • ترافیک جستجوی ماهانه
 • تعداد کلمات کلیدی رتبه‌بندی شده

شما همچنین می‌توانید برای تسریع بخشیدن به فرایند تجزیه‌وتحلیل خود، داده‌های یافته شده از طریق برنامه اهرفس را در صفحه گسترده وب‌سایت راز بک لینک، بارگذاری کنید تا تمامی مراحل تجزیه‌وتحلیل شما را انجام دهد.

برای اینکه بتوانید به این صفحه گسترده تجزیه‌وتحلیل دسترسی پیدا کنید، ابتدا در سایت ثبت‌نام کنید و موارد گفته‌شده را رعایت کنید سپس سایت، بهترین بک لینک‌ها را برای هدف‌گذاری وب‌سایتتان در اختیار شما قرار می‌دهد و شما را با نحوه‌ی انجام کار آشنا می‌سازد.

توجه داشته باشید که در پایان هر مرحله ابتدا دستاورد های خود را ارزیابی کنید و سپس به مرحله بعدی بروید.

5/5 - (3 امتیاز)

با ارائه محتوای کاربردی، تجربه بهتری از بازاریابی دیجیتال برای شما پدید می آوریم.

عضویت

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۷۲

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.