نحوه بازگردانی پیج دیسیبل شده [ راهنمای کامل ]

نحوه بازگردانی پیج دیسیبل شده [ راهنمای کامل ]

بازگردانی پیج دیسیبل شده: اینستاگرام یکی از مهم ترین شبکه های اجتماعی در دنیاست که طرفداران بسیار زیادی در ایران دارد. درصد بالایی از ایرانی ها حداقل صاحب یک یا دو پیج اینستاگرام هستند که از آن ها برای اهداف مختلف استفاده می کنند. در این مقاله می خواهیم راهکار بازگردانی پیج دیسسبل شده را بررسی کنیم.

در فرآیند مدیریت حساب اینستاگرام ممکن است مشکلات مختلفی برای اکانت اینستاگرام ما رخ دهد یکی از آن مشکلات دیسبل شدن اکانت هست و باید روش های بازگردانی پیج اینستاگرام را به خوبی یاد بگیریم.

یکی از مشکلاتی که در حال حاضر برای بسیاری از اکانت ها به خاطر بالا رفتن حساسیت های اینستا اتفاق می افتد، دیسیبل شدن اکانت می باشد.

در ادامه این مقاله در وب سایت مارکتر ها تلاش داریم تا شما را به طور کامل با دلیل disable شدن اکانت اینستاگرام، احتمال برگشت پیج دیسیبل شده و روش های رفع دیسیبل اکانت اینستاگرام کمی بیشتر با شما صحبت کنیم.

پیج دیسیبل شده یعنی چه؟

یکی از مشکلاتی که در حال حاضر ممکن است برای پیج شما به وجود بیاید این است که اینستا، پیجتان را غیرفعال یا دیسیبل کند. در اکانت های اینستا، دو حالت برای غیر فعال شدن پیج اینستاگرام داریم. مدل اول دی اکتیو بودن (Deactive) پیج می باشد که این مدل به دست خود شما انجام می شود و با یک لاگین کردن ساده برطرف می شود.

اما نوع دوم غیرفعال شدن پیج اینستا، به دست اینستاگرام انجام می شود. اینستاگرام به تازگی به اکانت های مختلف خود حساس شده است و می خواهد اکانت های فیک را از شبکه خود بیرون کند. برای همین ممکن است که برخی از اکانت هایی که واقعی هستند هم Disable شوند. اکانت ها در اینستا به 6 دلیل زیر دیسیبل می شوند:

 • رفتار ربات گونه و زیر پا گذاشتن قوانین اینستاگرام
 • تخلف کپی رایت
 • اسپم کردن پست های بارگذاری تعداد خیلی بالا (مثلا بیش از 10 پست در ساعت)
 • انتشار محتوا های نامناسب و ریپورت شدن بیش از حد
 • استفاده از ربات ها و نرم افزار های تایید نشده در اینستاگرام
 • استفاده از وی پی ان های رایگان

مراحل دیسیبل شدن پیج اینستاگرام

وقتی که اینستاگرام یکی از 6 دلیل بالا را در پیج شما ببیند، به شما یک اخطار با فرصت یک ماهه می دهد. اگر مدت زمان یک ماه شما تمام شود، پیج شما دیسیبل خواهد شد. این ارور 30 روزه اینستاگرام در واقع ارور احراز هویت شماست.

وقتی که این ارور برای شما نمایش داده می شوند یعنی که پیج شما فیک یا ربات تشخیص داده شده است و شما باید در مدت یک ماه خود را احراز هویت کنید. اگر این ارور را دیدید، باید برای رفع آن به آسانی روی گزینه Confirm it’s you to Login کلیک کنید.

بعد از انتخاب این گزینه شما فقط کافیست که رمز خود را یک بار وارد کرده و تیک من ربات نیستم (I’m not a robot) را بزنید.

مرحله احراز هویت اینستاگرام

اگر هم موفق نشوید که این کار انجام دهید و به مدت یک ماه کامل ارور 30 روزه اینستاگرام را نادیده بگیرید، پیج شما دیسیبل خواهد شد.

 

روش های بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام کدامند؟

بسیاری از اوقات بازیابی اکانت اینستاگرام با استفاده از پسورد یا با ایمیل و فیسبوک و روش های ساده صورت می گیرد. اما پیج های دیسیبل شده به این راحتی بازیابی نمی شوند. اما بسیاری از افراد این را نمی دانند. برای همین است که امروز افراد به دنبال روش بازگردانی پیج دیسیبل شده از طریق فیسبوک یا بازگردانی پیج دیسیبل شده بدون پسورد میگردند!

اما همانطور که گفته شد، پیج هایی دیسیبل می شوند که اینستاگرام به آنها اعتماد ندارد و آنها را پیج های فیک می داند. برای همین بازگردانی آنها کمی پیچیده تر از فراموش کردن رمز می باشد.

شما برای بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام سه راه مختلف دارید که در ادامه آنها را نام می بریم و به صورت مرحله به مرحله به شما آموزش می دهیم.

1: بازگردانی پیج Disable شده با استفاده از مدارک اجتماعی

تمامی راه هایی که شما برای بازگردانی پیج دیسیبل شده خود دارید، به احراز هویت ختم می شوند. شما باید از روشی هویت خودتان را به اینستاگرام اثبات کنید. اولین راهی که برای این کار دارید نیز ارسال عکسی از مدارک اجتماعی خود برای پشتیبان اینستاگرام می باشد.

مدارک اجتماعی شما در واقع همان شناسنامه، کارت ملی، گواهی نامه رانندگی، کارت دانشجویی یا کارت های دیگری است که شما می توانید به وسیله آن هویت خودتان را به اشخاص ثابت کنید.

شما برای اجرای این روش فقط کافیست که از طریق این لینک به پشتیبان اینستاگرام پیام دهید و عکسی از یکی از مدارک اجتماعی خود برای آنها ارسال کنید.

پشتیبان اینستاگرام برای ارسال مدارک

البته یکی از مشکلات که وجود دارد این است که مدارک اجتماعی ایرانی ممکن است برای پشتیبان اینستا خیلی مفید نباشند اما به هر حال، این روش یکی از مهم ترین روش های بازگردانی پیج دیسیبل شده می باشد.

2: تایید هویت و بازگردانی پیج دیسیبل شده با عکس شخصی و مدارک کاری

یکی دیگر از روش هایی که برای تایید هویت خود می توانید از آن استفاده کنید، ارسال عکس های شخصی و مدارک کاری است.       این روش نیز بسیار کاربردی و مناسب است. شما در پیج اینستاگرام خود عکس ها و استوری هایی از خودتان دارید. با فرستادن یک عکس می توانید به راحتی ثابت کنید که صاحب اکانت هستید و آنرا از حالت Disable خارج کنید. برای این کار باید مراحل زیر را انجام دهید.

 1. ابتدا وارد لینک Instagram Help شوید.
 2. سپس روی گزینه Let us Know بزنید.
 3. عکسهای خود را ثبت و سوالات خودتان را ارسال کنید.
 4. بعد از آن اینستاگرام یک ایمیل حاوی یک کد 5 رقمی میفرستد که شما باید این کد را با عکس های خود برای پشتیبان ارسال کنید.

3: تایید هویت و بیان مشکل با پیام دادن

سوالی که ممکن است تا این لحظه برای شما پیش آمده باشد این است که اگر با عکس نتوانستیم این مشکل را حل کنیم چه؟ همانطور که می دانید بسیاری از پیج ها کارایی های دیگری دارند و عکس هایی از صاحب عکس اکانت در پیج وجود ندارد.

برای مثال پیج ممکن است یک فروشگاه اینترنتی یا یک پیج سرگرمی باشد. در این پیج ها معمولا عکسی از صاحب پیج به اشتراک گذاشته نمی شود.

برای بازگردانی این پیج ها شما می توانید خیلی راحت با یک متن انگلیسی ساده، با پیام به پشتیبان های اینستا، مشکلی که برایتان پیش آمده را برای آنها بازگو کنید و از آنها درخواست کنید که پیج شما را از وضعیت Disable خارج کنند.

شما فقط کافیست که از طریق این لینک وارد بخش پشتیبان شده و محتوای متنی که می خواهید را برای پشتیبان ارسال کنید. اگر متنی که می نویسید به مشکل شما هم مربوط باشد می تواند به شما در بازگردانی پیج کمک کند.

ارسال درخواست به پشتیبانی پیج دیسبل شده

اگر هم خیلی آشنایی ندارید می توانید از بهانه هایی مانند آشنا نبودن با قوانین اینستاگرام یا هک شدن استفاده کنید تا اینستا را مجاب کنید که پیجتان دیسیبل شده شما را فعال کند.

پیج دیسیبل شده کی برمیگرده؟

یکی از سوالاتی که برای بسیاری از افراد پیش می آید این است که بعد از اینکه برای بازگردانی پیج اینستاگرام اقدام کردیم، چقدر طول می کشد که پیج بازیابی شود. زمانی که برای بازگردانی پیج اقدام می کنید، معمولا 24 ساعت بعد از اقدام شما پیج بازگردانی می شود.

البته بعضی از اوقات ممکن است که بازگردانی پیج انجام نشود. شما در این شرایط باید امید خود را حفظ کنید و یک بار دیگر برای بازگردانی پیج دیسیبل شده خود، اقدام کنید. البته برای اقدام کردن برای بازیابی پیج باید به یک سری نکات مهم دقت داشته باشید تا بتوانید این مشکل را حل کنید.

نکات مهم در بازگردانی پیج Disable شده اینستا

 • اصلا با آی پی ایران درخواست ندهید و از وی پی ان ها استفاده کنید.
 • نهایتا روزی دو بار برای بازگردانی پیج خود درخواست دهید.
 • ممکن است که تا چندین روز به اکانت شما رسیدگی نشود. امید خود را از دست ندهید و به درخواست دادن به پشتیبان اینستاگرام ادامه دهید.
 • از هر سه روش مختلف استفاده کنید.

پیام Thanks for providing your info

زمانی که برای بازگردانی پیج اینستاگرام خود اقدام می کنید، احتمال 90 درصد با این پیام مواجه می شوید.

پیام Thanks for providing your info

این پیام به این معناست که اطلاعات و درخواست شما ثبت شده است و تا 24 ساعت آینده مورد بررسی قرار می گیرد. شما می توانید بعد از دیدن این پیام خیالتان راحت باشد که درخواستتان مورد بررسی قرار می گیرد.

اگر هم پیج تان برنگشت، همانطور که گفتیم، نباید ناامید شوید و بهتر است که به درخواست دادن ادامه دهید.

احتمال برگشت پیج دیسیبل شده

یکی از موضوعاتی که برای برخی از افراد اهمیت بسیار زیادی دارد، این است که احتمال بازگردانی پیج اینستاگرام دیسیبل شده چقدر است؟ بسیاری از افراد به اطلاعات اکانت خود نیاز دارند و علاقه ای ندارند که پست هایشان از بین برود. برای همین نیاز دارند که بدانند که احتمال بازیابی پیج دیسیبل شده اینستاگرامشان چقدر است؟

اگر شما موفق شوید که به یکی از سه روش بالا به طور موفقیت آمیز انجام دهید و بتوانید از طریق آن روش پشتیبان اینستاگرام را قانع کنید که شما صاحب اصلی و واقعی پیج هستید و پیج شما نیز واقعی است، احتمال بازیابی شدن پیج شما بسیار بالا می رود. پس نیازی نیست که نگران بازیابی پیج خود باشید. فقط باید تلاش کنید که با عکس ها یا پیام خود، پشتیبان اینستا را برای بازگردانی پیجتان قانع کنید.

هزینه بازگردانی پیج دیسیبل شده؛ بازیابی پیجتان برای شما

ممکن است که برخی از افراد هنوز متوجه نشده باشند که چطور باید پیج اینستاگرام دیسیبل شده خود را بازیابی کنند. برای مثال افرادی هستند که با تکنولوژی خیلی آشنا نیستند یا انگلیسیشان در سطحی خوب نیست که بتوانند به پشتیبان اینستا پیام دهند.

افراد و سایت های خاصی هستند که این کار را برای شما انجام می دهند. برای مثال با استفاده از عکس شما پیجتان را بازیابی می کنند. برخی دیگر نیز هستند که بازگردانی پیج های تجاری، فروشگاهی یا غیره را برای شما انجام می دهند.

در میان سایر ربات ها تعریف ربات اینبو را برای حذف فالوور فیک بیشتر شنیده ام.

فلش رو به پایین

برای مشاهده ربات حذف فالوور فیک اینبو کلیک کنید

سخن آخر

در این مقاله تلاش داشتیم تا شما را به طور کامل با بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام، دلایل دیسیبل شدن و عوامل آن، راه های بازگردانی پیج Disable شده اینستاگرام و نکات مهمی درباره احتمال بازگشت پیج یا نکات مختلف را به شما آموزش دهیم. همچنین برای شما گفتیم که می توانید با هزینه اندکی، بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستای خود را به دیگران بسپارید تا این کار را برای شما انجام دهند. امیدواریم که این محتوا به طور کامل برای شما کاربرد داشته باشد و مفید واقع شده باشد.

2.2/5 - (13 امتیاز)

با ارائه محتوای کاربردی، تجربه بهتری از سئو و بازاریابی دیجیتال برای شما پدید می آوریم.

عضویت

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۷۲

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *