بهترین سایت خبری رپورتاژ آگهی | مقایسه ۱۰ سایت برتر خبری

بهترین سایت خبری رپورتاژ آگهی | مقایسه ۱۰ سایت برتر خبری

انتخاب بهترین سایت خبری رپورتاژ آگهی در مرحله لینکسازی وب‌سایت برای رشد نتایج در گوگل یکی از دغدغه های اصلی صاحبان وب سایت‌ها و کسب و کارهای اینترنتی است. یک سایت خبری مناسب سایتی است که مخاطبین هدف تجارت شما را گرد خود جمع کرده باشد. در این صورت انتشار محتوا در این سایت برای رتبه سایت و افزایش ترافیک ورودی سایت شما مفید خواهد بود.

در این مقاله با سایت‌های خبری سرشناسی آشنا می‌شوید که با نام آنها بیگانه نیستید. هر یک از این سایت ‌ها از اعتبار دامنه و رتبه الکسای قابل توجّهی برخوردار هستند. پیش از سفارش رپورتاژ در این سایت‌ها با ما در ادامه مقاله همراه باشید. به ‌این‌ترتیب خرید رپورتاژ آگهی را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت از لیست رپورتاژ آگهی انتخاب می‌کنید.

پیشنهاد می کنم حتما مقاله رپورتاژ آگهی چیست که قبلا در وبسایت مارکترها منتشر شده را مطالعه بفرمایید.

خرید رپورتاژ آگهی از دنیای اقتصاد

دنیای اقتصاد فعالیت خود را با انتشار موضوعات و مباحث اقتصادی آغاز کرد. اما این روزها خبرهای متفاوتی را در این سایت خبری مطالعه می‌‌کنید که ارتباطی به دنیای اقتصاد نیز ندارند. رتبه الکسای این سایت برابر با ۱۸ است. از نظر اعتبار دامنه و سایت نیز دنیای اقتصاد رتبه ۵۲ را از آن خود کرده است. همچنین Spam score یک را به خود اختصاص داده است.

میزان ورودی این سایت خبری از موتور جست ‌وجوی گوگل سبب شده است که میزان بازدید کاربران از این سایت در مقایسه با دیگر سایت‌های خبری قابل‌توجه باشد. با تمام این تفاسیر می‌توان گفت که این سایت یکی از بهترین سایت های خبری رپورتاژ آگهی برای انتشار محتوای شماست.

رنبای اقتصاد بهترین سایت خبری رپورتاژ آگهی

هزینه انتشار رپورتاژ در دنیای اقتصاد با در نظر گرفتن تمام خصوصیات متمایز این سایت خبری در حدود یک میلیون و دویست هزار تومان است. برای ثبت آگهی در سایت مزبور به کد اقتصادی یا تصویر کارت ملی نیاز خواهید داشت. این سایت اجازه انتشار رپورتاژ اگهی در حدود ۱۵۰۰ کلمه و قابلیت درج ۳ لینک فالو را به شما خواهد داد.

ثبت رپورتاژ آگهی در سایت نمناک

سایت خبری نمناک فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ آغاز کرده است. محتواهایی که در این سایت منتشر می‌‌شوند، برای عموم مردم تهیه شده‌اند. به همین دلیل محتواها به‌سادگی هر‌چه تمام‌تر نوشته شده‌اند و پاسخگوی نیاز کاربران هستند. همین مسئله باعث شده است که میزان بازدید از این سایت بسیار بالا باشد. رتبه الکسای این سایت برابر با ۷ است. رتبه بالای خود این سایت توجه بسیاری از سایت‌ها را به خود جلب کرده است. اگر نگران اعتبار دامنه و سایت نمناک هستید، بهتر است بدانید که رتبه اعتبار دامنه نمناک نیز برابر با ۳۶ است. از سوی دیگر مجوّز انتاشر محتوای ۹۰۰ کلمه ای با درج ۴ لینک فالو را دارد.

سایت خبری نمناک برای درج رپورتاژ اگهی

سایت برای انتشار رپورتاژ در این سایت به مجوز ویژه‌ای نیاز دارد. از سوی دیگر باید یک عکس مربعی نیز برای رپورتاژ در نظر بگیرید. انتشار آگهی شما ۴۸ ساعت طول می‌‌کشد. برای محتوایی که ارسال می‌‌کنید، دو عنوان متفاوت در نظر داشته باشید. یک عنوان برای تیتر اصلی مقاله و عنوان دیگر برای پاراگراف اول مقاله استفاده می‌‌شود. بر‌اساس اطلاعات درج‌شده در سایت تسمینو برای انتشار رپورتاژ در این سایت نیز باید هزینه‌ای برابر با یک میلیون و صد هزار تومان پرداخت کنید.

ثبت رپورتاژ در عصر ایران

سایت عصر ایران یکی از شناخته‌شده‌ترین سایت‌های خبری ایران است. این سایت از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را آغاز کرده است. در طی فعالیت خود عملکرد خوبی را از خود بر جای گذاشته و توجه همه را به خود جلب کرده است. رتبه الکسای سایت عصر ایران برابر با ۲۷ است. همین امر باعث شده است که عده زیادی برای حضور در این سایت از سفارش رپورتاژ استفاده کنند.

سایت عصر ایران برای انتاشر رپورتاژ آگهی

رتبه اعتبار دامنه و سایت برابر با ۵۸ است. از سوی دیگر تعدhد لینک‌هایی که برای درج در رپوتاژ اگهی به شما مجوز می دهد، برابر با ۳ است. تمام این عوامل در کنار یکدیگر سایت عصر ایران را به انتخاب مناسبی برای ثبت رپورتاژ بدل کرده است. سایت تسمینو در کنار انتشار آگهی ثبت رپورتاژ در عصر ایران، قیمت رپورتاژ آگهی در این سایت خبری را برابر با ۹۵۰ هزار تومان برآورد کرده است.

ثبت رپورتاژ در همشهری آنلاین

همشهری آنلاین یکی از اولین سایت‌های خبری ایران است. این سایت هم یکی از پر‌بازدیدترین سایت خبری ایران به شمار می‌‌رود. انتشار محتوا در ای سایت می‌‌تواند نام سایت یا کسب‌وکار شما را به گوش مخاطبان بسیاری برساند. رتبه الکسا سایت همشهری آنلاین ۱۳۵ است. از سوی دیگر اعتبار دامنه و سایت خبری همشهری نیز برابر با ۵۷ است. همشهری آنلاین مجوّز نشر رپورتاژ آگهی ۱۲۰۰ کلمه ای و درج ۳ لینک را به شما می‌دهد.

همچنین تمام نیازهای شما را برای انتشار رپورتاژ آگهی‌ برطرف می‌کند. قیمت رپورتاژ آگهی در همشهری آنلاین یک میلیون و سیصد و پنجاه هزار تومان است. با انتشار رپورتاژ در سایت خبری فوق می‌‌توانید نتایج بی‌نظیری را به دست بیاورید. همشهری آنلاین می‌تواند بهترین فضا برای نمایش سایت شما باشد. این فرصت را برای انتشار رپورتاژ سایت از دست ندهید.

سایت خبری همشهری انلاین برای رپورتاژ آگهی

ثبت رپورتاژ در سایت ایسنا

سایت ایسنا هم یکی از پرمخاطب‌ترین و پربازدیدترین سایت خبری در حوزه اخبار علمی، فرهنگی، هنری و… در ایران است. خوانندگان از بسیاری از مطالب درج شده در این سایت برای افزایش اطلاعات و اگاهی از جدیدترین اخبار ایران استفاده می‌‌کنند.

اگر شما نیز این سایت را برای انتشار رپورتاژ خود در نظر گرفته‌اید، بهتر است اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید. این نکته را به یاد داشته باشید که رتبه الکسای این سایت ۵۳ است. میزان اعتبار دامنه ایسنا نیز ۸۹ تخمین زده شده است. ایسنا همچنین مجوز نشر ۹۰۰ کلمه با ۳ لینک فالو را به شما خواهد داد.
برای ثبت رپورتاژ در این سایت باید مبلغ یک میلیون تومان پرداخت کنید. برای ثبت رپورتاژ باید مجوزهای لازم را در زمینه کاری خود اخذ کنید. انتشار رپورتاژ در این وبسایت ۲ تا ۳ روز کاری به طول می‌‌انجامد.

خبرگزاری ایسنا بهترین سایت انتاشر رپورتاژ

ثبت رپورتاژ آگهی در سایت فارس نیوز

فارس نیوز یک وبسایت خبری متعلق به فارس نیوز است. این وب‌سایت نیز از قدیمی‌ترین سایت‌های خبری ایران است. انتشار رپورتاژ در این سایت بر شانس دیده شدن شما در نتایج گوگل می‌‌افزاید؛ چرا ‌که تعداد بازدیدکنندگان این سایت بسیار زیاد است. این سایت از نظر تعداد بازدیدکنندگان رتبه ۱۴ را به خود اختصاص داده است. همین امر سبب شده است که خبرگزاری فارس نیوز فرصت مناسبی برای انتشار رپورتاژ برای بسیاری سایت‌ها به شمار رود.

رتبه الکسای سایت فارس نیوز برابر با ۵۷ و رتبه دامنه آن برابر با ۵۱ است.این وبسایت مجوز نشر محتوای ۱۲۰۰ کلمه ای و اجازه درج ۳ لینک فالو را به شما خواهد داد. برای سفارش رپورتاژ به این سایت باید مبلغ یک میلیون و صد و پنجاه هزار تومان بپردازید.

خبرگزاری فارس برای رپورتاژ آگهی

ثبت رپورتاژ در سایت رکنا

این سایت به انتشار محتواهای جنایی و پلیسی اختصاص داده شده است. سایت رکنا از سال ۱۳۹۴ در این زمینه فعالیت دارد. ۶۷ درصد ورودی‌های این سایت از گوگل تامین می‌‌شود. کاربران زیادی با نام این سایت آشنا هستند. همین امر این گزینه را برای انتشار رپورتاژ ایده‌آل کرده است. وبسایت هایی که در حوزه های وکالت، حقوق و مسائل مالیات و … فعّالیت می کنند، می توانند از این وب‌سایت برای درج رپورتاژ اگهی استفاده کنند.
رتبه الکسای این سایت ۳۸ و رتبه دامنه و سایت نیز ۳۹ است. برای ثبت سفارش انتشار رپورتاژ باید مبلغ یک میلیون و پانصد هزار تومان را در نظر بگیرید.

سایت رکنا برای درج رپورتاژ آگهی

ثبت رپورتاژ در سایت نی نی سایت

نی نی سایت یکی از بهترین وب‌سایت های ایران در حوزه کود و نوزاد است که مخاطب آن عموماً خانم‌هایی با سن ۲۵ تا ۴۵ سال هستند که روزانه بازدید بسیار زیادی دارد.
این سایت برای پاسخگویی به سوالات متداول کاربران روی کار آمده است. به همین دلیل تمامی موضوعاتی که ممکن است برای کاربر امروزی سوال‌برانگیز باشد، در این سایت پوشش داده شده است. رتبه الکسای سایت نی نی سایت ۲۰ و اعتبار دامنه سایت برابر با ۲۶ است. این سایت مجوّز نشر یک محتوای ۱۵۰۰ کلمه ای و درج ۳ لینک را به وب‌سایت ها می دهد. برای خرید رپورتاژ آگهی در این سایت باید مبلغی بالغ بر یک میلیون و پانصد و هفتاد و پنج هزار تومان را در نظر بگیرید.

نی نی سایت

ثبت رپورتاژ آگهی در سایت بیتوته

با ثبت رپورتاژ در این سایت روزانه هزاران بار در مقابل چشمان کاربران قرار می‌‌گیرید. علاوه بر آن، به دلیل اعتبار بالای این وبسایت در گوگل، درج لینک در این وب‌سایت به رشد کسب و کار اینترنتی شما هم کمک خواهد کرد.

سایت ببتوته بازدید‌کنندگان زیادی دارد؛ چرا‌ که هیچ موضوعی را نمی‌یابید که در بیتوته به آن پرداخته نشده باشد. این سایت را می‌‌توان در دسته‌بندی سایت‌های خبری- اجتماعی به شمار آورد. همچنین با فعالیت پر‌شور خود در اطلاع‌رسانی به نام آشنایی برای کاربران بدل شده است. رتبه الکسای این سایت ۱۶ و رتبه دامنه آن ۴۳ است. تعداد لینک‌های ورودی این سایت برابر با ۳ است. با پرداخت ششصد و هشتاد هزار تومان می‌‌توانید رپورتاژ خود را در این سایت منتشر کنید.

بیتوته

خرید رپورتاژ آگهی در سایت خبرنگاران جوان

سایت خبرنگاران جوان زیر نظر سازمان صدا و سیما به فعالیت خود ادامه می‌‌دهد. این رسانه وظیفه تامین اخبار رادیو و تلویزیون را برعهده دارد. ازآنجایی‌که کاربران زیادی برای اطلاع از آخرین اخبار روز به این سایت مراجعه می‌‌کنند، باید بدانید که این سایت در دیده شدن رپورتاژ شما نقض بسزایی خواهد داشت. رتبه الکسای خبرنگاران جوان ۳۶ و رتبه دامنه آن ۸۶ است. این سایت برای نمایش رپورتاژ شما فرصت بسیار مناسبی را فراهم کرده است. قیمت رپورتاژ آگهی در این سایت برابر با یک میلیون و دویست و نود هزار تومان است.

باشگاه خبرنگاران جوان

در آخر

سفارش خرید رپورتاژ آگهی در سایت‌های خبری متفاوت نیازمند دانش و تجربه کافی است. پیش از پرداخت هزینه رپورتاژ آگهی در بهترین سایت خبری رپورتاژ آگهی بهتر است از کیفیت سایت خبری اطمینان حاصل کنید.قبل از هرچیز به رتبه الکسا، قدرت دامنه(DA) قدرت صفحه (PA) و عدد اسپم اسکور وبسایت دقّت کنید. سایت‌هایی مانند بیتوته، همشهری، ایسنا، اقتصاد جوان و رکنا از سابقه درخشانی برخوردار هستند. یک سایت خبری نام آشنا نتایجی را که در انتظار آن بودید، برای شما در پی خواهد داشت.

پیشنهاد می کنم مقاله معرفی بهترین سایت خرید پرورتاژ آگهی را مطالعه کنید.

۴.۵/۵ - (۱۵ امتیاز)

حرفه خود را با برنامه نویسی تحت وب آغاز کردم و رفته رفته با مباحث دیجیتال مارکتینگ آشنا شدم و در مسیر تحلیل انواع وب‌سایت‌ها،سئو و بازاریابی اینترنتی قرار گرفتم. مجلّه آموزشی مارکترها را با علاقه فراوان و برای کمک به رشد کسب‌وکارها در فضای دیجیتال راه اندازی کردم.

عضویت

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۷۲

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۸ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

 1. مریم مرادی
  ۷:۴۰ ۱۳۹۹/۱۰/۰۴

  سلام خسته نباشید

  این مقاله راهنمای خوبی بود برای انتخاب بهترین سایت رپورتاژ آگهی به نظرم اعتبار و قدرت دامنه خیلی مهم هست تو انتخاب بهترین سایت برای رپورتاژ

  • عرفان رحیمی
   ۴:۴۶ ۱۳۹۹/۱۰/۰۴

   سلام ممنون از شما

   دقیقاً یکی از فکتورهای مهم برای انتخاب بهترین سایت برای رپورتاژ آگهی، قدرت دامنه است. امّا کلی فاکتور دیگه هم داریم.

 2. اکبر موحدی
  ۴:۰۶ ۱۳۹۹/۱۰/۰۵

  سلام و ارادت

  عالی هستین جناب رحیمی من خودم مارکترها رو به چند تا از دوستام معرفی کردم. مشخصه وقت می ذارید و دمتون گرم

  • عرفان رحیمی
   ۱۰:۳۸ ۱۳۹۹/۱۰/۰۷

   سلام جناب موحدی

   از لطف شما ممنونم.

 3. مریم کرم رضایی
  ۱۲:۰۷ ۱۳۹۹/۱۰/۰۶

  ممنون از زحمات شما

  مقاله ارزشمندی بود

  • عرفان رحیمی
   ۱۰:۳۳ ۱۳۹۹/۱۰/۰۷

   سلام وقت شما بخیر

   خواهش می کنم خوشحالم مفید بود

 4. مسعود
  ۱۱:۱۶ ۱۳۹۹/۱۰/۱۴

  با سلام و وقت بخیر
  تمام لینک ها به صورت دائمی بوده؟ و این که در صفحه اول نمایش میدهد؟

  • عرفان رحیمی
   ۷:۲۹ ۱۳۹۹/۱۰/۲۳

   سلام وقت شما بخیر

   بله تمامی لینک هایی که شما در وبسایت های خبری فوق به عنوان رپورتاژ اگهی منتشر می کنید دائمی هست. اینکه صفحه اول بیاد بستگی به پارامترهای سئو سایت خودتون داره و شما فقط از اون وبسایت ها ارزش سئو به سمت وبسایت خودتان منتقل خواهید کرد که اگر وبسایت پربازدید باشد گاهاً اثر رپورتاژ زیر ۵ روز مشخص خواهد شد.