بهترین جراح بینی در تهران

بهترین جراح بینی در تهران

انتخاب جراح یکی از مهم ترین تصمیماتی است که می توانید هنگام آماده شدن برای جراحی بینی بگیرید و پیدا کردن بهترین جراح بینی در تهران نیز سختتر. اما چگونه انتخاب می کنید؟ یک جراح بینی خوب کیست؟ به چهار مورد ضروری که باید در جراح خود جستجو کنید توجه کنید. ۴ نکته که باید بدانید (راهنمای کامل)

امروزه شما هر سایتی را باز کنید نامی از دکتر حمیدرضا راستی را به عنوان یکی از بهترین جراح بینی در تهران میبینید. ایشان با موفقیت در تمامی  جراحی های خود، بینی زیبا بدون در و خونریزی و بدون هیچ گونه مشکل تنفسی به بیماران هدیه داده اند.

جراحی بینی چیست؟

جراحی بینی یک روش جراحی برای اصلاح پل، نوک و سوراخ‌های بینی است که ویژگی‌ها را برای ظاهری جذاب‌تر و زیباتر هماهنگ می‌کند. خواه بیمار از افتادگی نوک پیازی، قوز پشتی بیش از حد برجسته یا سوراخ های بینی بیش از حد گشاد ناراضی باشد. این روش به دلیل توانایی آن در افزایش کیفیت زندگی بیمار، دارای بالاترین میزان رضایت است.

چه مشکلاتی در بینی را می توان اصلاح کرد؟

بینی که برای صورت خیلی بزرگ است

بینی کج یا نامتقارن

برآمدگی بزرگ روی پل بینی

پل بینی که خیلی صاف است

نوک بینی پیازی، رو به بالا یا کشیده

سوراخ های بینی بیش از حد پهن یا ناهموار

انحراف سپتوم یا بزرگ شدن شاخک ها

جراحی بینی چیست؟

چه افرادی مناسب جراحی بینی هستند؟

شما از شکل، اندازه یا برآمدگی بینی خود ناراضی هستید

شما علاقه مند به اصلاح نوک بینی، پل یا سوراخ های بینی هستید

در تنفس صحیح مشکل دارید

بینی شما به صورت شما نمی آید

بینی شما قبلاً رشد کامل کرده است

شما از نظر جسمی و روحی سالم هستید

شما از هرگونه نگرانی عمده پزشکی مانند اختلالات خونریزی یا فشار خون بالا آزاد هستید

شما فردی غیر سیگاری هستید یا می خواهید حدود ۴ هفته قبل و بعد از جراحی سیگار را ترک کنید.

شما در حال انجام جراحی زیبایی بینی هستید تا خود را راضی نگه دارید نه دیگران را.

شما با انتظارات واقع بینانه نسبت به جراحی خود نگرش مثبت و روشن فکری دارید.

شما مایل به پیروی از دستورالعمل های دکتر هستید.

دکتر راستی کیست؟

هدف دکتر  راستی ارائه بهترین جراحی بینی در تهران است. او درک می کند که برای ماندگاری، نتایج جراحی بینی شما باید طبیعی به نظر برسد. هیچ کس نمی خواهد بینی اش توجه را به خودش جلب کند. در عوض، اکثر مراجعین تمایل به بینی دارند که با سایر ویژگی‌ها صورت در تعادل باشد و به بیننده اجازه دهد به چشم‌ها خیره شود.

دکتر راستی برای ایجاد تغییراتی در بینی که اهداف شما را برآورده می‌کند، به جزئیات توجه زیادی می‌کند، اما در برداشتن غضروف یا استخوان بیش از حد نیز زیاد پیش نمی‌رود. جراحانی که بیش از حد جراحی می‌کنند، بیمار را به یک فرآیند پرهزینه و زمان‌بر جراحی ترمیمی نیاز دارند

بهترین جراح بینی در تهران کیست؟

جراحی بینی یک عمل جراحی است که نیاز به نهایت دقت، ظرافت و هنرمندی دارد. ضروری است که جراحی با سابقه آموزشی دقیق، مدارک بی عیب و نقص و رفتاری در کنار تخت که محترمانه، شفاف و با ملاحظه باشد انتخاب کنید.  انجام یک مشاوره بهترین راه برای ارزیابی یک جراح بینی بالقوه است.

تحصیلات

جراحی بینی باید توسط متخصص گوش و حلق و بینی انجام شود که دارای مدرک فک و صورت نیز باشد. این تضمین می کند که آنها آموزش ها و امتحانات دقیق را برای تبدیل شدن به یک متخصص در زمینه خود تکمیل کرده اند. جراحانی که دارای این دو مدرک دو برد در زمینه گوش و حلق و بینی (جراحی سر و گردن) هستند، جراحی دقیق تری را ارائه می دهند.

تجربه

جراحي كه هزاران جراحي بيني را انجام داده است، تجربه لازم براي تضمين ايمني شما در طول عمل و ارائه نتايج مورد انتظار را دارد. به عنوان مثال، شما نمی خواهید چنین جراحی پیچیده صورت را با کسی که تمرکز اصلی آن بزرگ کردن سینه است انجام دهید.

نتایج

شما می خواهید مطمئن شوید که جراح شما می تواند با بررسی نمونه کارها و بررسی نتایج به دست آمده برای بیماران قبلی، نوع نتایج مورد نظر شما را ارائه دهد. نمونه کارهای قبلی را ببینید و اگر سبک جراحی این جراح را دوست می دارید می توانید به او اعتماد کنید. به خصوص اگر به دنبال بهترین جراح بینی در تهران با قیمت مناسب می گردید.

بهترین جراح بینی در تهران کیست؟

از مشاوره ام با دکتر چه انتظاری می توانم داشته باشم؟

فرآیند مشاوره زمانی است که پزشک و بیمار با یکدیگر بیشتر آشنا شوند و از مناسب بودن آنها اطمینان حاصل کنند. مشتریان متوجه می‌شوند که دکتر می‌تواند از طریق صبور بودن، رفتار مهربان و توانایی‌های برتر گوش دادن خود، به آنها حس اعتماد بدهد. دکتر راستی تمام زمان لازم را صرف پاسخگویی به سوالات شما در مورد خطرات و مزایای جراحی بینی، بهبود آن می کند.

از این جراحی چه انتظاری می توانم داشته باشم؟

جراحی بینی با بیهوشی عمومی انجام می شود و معمولاً ۳-۴ ساعت طول می کشد. طرح جراحی شما قبل از تاریخ جراحی توسط دکتر تهیه می شود و شما می توانید شخصاً آن را تأیید کنید. هنگامی که شما آرام بخش شدید، دکتر طبق برنامه جراحی شما، جراحی بینی باز یا بسته را انجام می دهد.

او غضروف و استخوان اضافی را از بین می‌برد، هرگونه برآمدگی را صاف می‌کند، سوراخ‌های بینی را اصلاح می‌کند، و بینی مناسب‌تر با ساختار استخوانی شما ایجاد می‌کند. در صورت نیاز، دکتر می تواند چانه را بزرگ کند تا تعادل مناسبی برای بینی ایجاد کند. سپس پوست را دوباره می پوشاند و بخیه ها را می بندد.

تفاوت بین جراحی بینی باز و بسته چیست؟

دو نوع جراحی بینی وجود دارد: باز و بسته. دکتر راستی تکنیکی را انتخاب می کند که برای طرح درمانی منحصر به فرد شما مناسب ترین باشد. در طی جراحی بینی باز، برشی در قاعده بینی از طریق کلوملا ایجاد می شود.

این به دکتر اجازه می دهد تا به ساختارهای داخلی کامل بینی دسترسی داشته باشد تا بتواند استخوان و غضروف را تغییر شکل دهد، سپتوم را صاف کند و نوک، پل و سوراخ های بینی را اصلاح کند. جای زخم بسیار کم است، زیرا برش کوچک است و نمی توان آن را دید مگر اینکه فرد در جستجوی آن باشد.

در این روش بسیار مهم است که شما بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران را انتخاب کنید.

در جراحی بینی بسته، برش هایی در سوراخ های بینی ایجاد می شود، جایی که دیده نمی شوند. برای مشتریانی که نگران جای زخم هستند، این رویکرد ایده آل است. با این حال، دکتر در تغییراتی که می تواند ایجاد کند کمی محدودتر است.  عیوب جزئی در پل و نوک را می توان با موفقیت از طریق این روش برطرف کرد.

پس از جراحی شما میتوانید به خانه بروید و طبق دستورات پزشک مراقبت های لازم را برای بهبود نتایج انجام دهید. همچنین در تمامی مراحل جراحی از روز اول تا یک سال پس از جراحی کلینیک دکتر حمیدرضا راستی در کنار شماست تا احساس تنهایی و یا سردرگمی بعد از جراحی نداشته باشید.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

با ارائه محتوای کاربردی، تجربه بهتری از سئو و بازاریابی دیجیتال برای شما پدید می آوریم.

عضویت

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۷۲

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *