وب سایت آموزشی نوآوری های روز ، مکانی برای کسب تخصص و درآمد !

وب سایت آموزشی نوآوری های روز ، مکانی برای کسب تخصص و درآمد !

امروزه وب سایت های بسیاری در زمینه ارائه دوره های تخصصی و حتی ارائه روش هایی برای درآمدزایی فعالیت می کنند اما می توان گفت که این وب سایت ها عملا سود خود را به کاربران ترجیح داده اند و توجه کمتری به نیازهای کاربران دارند. در ادامه این مطلب قصد داریم به سراغ وب سایت آموزشی نوآوری های روز رفته و آن را بررسی کنیم.

وب سایت آموزشی نوآوری های روز ، نامی آشنا برای متخصصان

همانطور که اشاره کردیم ، وب سایت های بسیاری در زمینه ارائه دوره های مختلف در حال فعالیت هستند ، اما بسیاری از این وب سایت ها نواقصی دارند که باعث دلسردی کاربران می شود و حتی باعث می شود آن ها از ادامه کار دلزده شوند !

وب سایت آموزشی نوآوری های روز ، بستر بسیار مناسبی برای علاقه مندان به کسب تخصص در زمینه های مختلف فراهم کرده است که در آن می توانید به انواع دوره های تخصصی دسترسی داشته باشید. یکی از از وجه تمایزهایی که وب سایت edu.uomi در مقایسه با سایر وب سایت های ارائه دهنده دوره های تخصصی دارد ، فراگیر بودن و کیفیت بالای دوره هاست. به این ترتیب اگر به دنبال آموزش بازاریابی هستید ، می توانید علاوه بر یادگیری دوره اصلی ، به دوره های دیگر مانند “آموزش بازاریابی دیجیتال” ، “آموزش بازاریابی شبکه های اجتماعی” بپردازید و مطالب را به صورت فراگیر یاد گرفته و در حوزه مورد نظر خود تخصص لازم را بدست آورید.

آیا تولید کننده محتوا هستید ؟

در حال حاضر یکی از پرتقاضاترین شغل های فریلنسری و یا حتی غیر فریلنسری ، تولید کنندگی محتوا می باشد. از آنجایی که امروزه بسیاری از کسب و کارها و تجارت ها در دنیای آنلاین و شبکه های اجتماعی در حال فعالیت هستند ، نیاز به تولید کننده محتوا بیشتر از هر زمان دیگری حس می شود. تولیدکنندگان محتوا ، با استفاده از خلاقیت خود مطالب را جذاب تر به کاربران ارائه می کنند و همین موضوع باعث می شود که این شغل از محبوب ترین شغل ها باشد.

به طور کلی می توان تولید کنندگان محتوا را به دو دسته تولیدکنندگان محتوای متنی و تصویری دسته بندی کرد که در ادامه هر یک از این محتواکارها را بررسی کرده و همچنین نگاهی به فرصت های شغلی آن ها می پردازیم.

تولیدکنندگان محتوای تصویری

می توان گفت که تقریبا اکثر تولیدکنندگان محتواهای تصویری در کاری تخصص دارند و یا از اساتید محسوب می شوند و سایر محتواکارهای تصویری هم به عنوان تولیدکنندگان محتوای تصویری برای سرگرمی محسوب می شوند که معمولا بیشتر در شبکه های اجتماعی فعالیت دارند.

وب سایت آموزشی نوآوری های روز ، این امکان را برای تولیدکنندگان محتواهای تصویری فراهم کرده است که بتوانند محتوا و یا تخصص مورد نظر خود را به میلیون ها کاربران نمایش دهند و در واقع در اختیار آن ها قرار دهند. با وب سایت edu.uomi می توانید در کمترین زمان ممکن از محتواهای خود به کسب درآمد برسید و این کسب درآمد را به صورت مستمر داشته باشید. بنابراین اگر در حوزه ی کاری متخصص هستید همین الان برای انتشار محتوای خود در وب سایت آموزشی نوآوری های روز اقدام کنید.

کسب درآمد از تولید محتوای متنی

تولیدکنندگان متنی به کل تولیدکنندگان محتوایی گفته می شود که به صورت متنی ، مطالب و یا تخصصی را در اختیار کاربران و یا مخاطبان خود قرار می دهند. این نوع کسب درآمد از تولید محتوا معمولا مبلغ کمتری نسبت به تولیدکنندگان محتوای تصویری دریافت می کنند  و معمولا هم از مبلغ دریافتی خود ناراضی هستند ، چرا که به اندازه زمانی که برای نوشتن مقاله ها صرف می کنند ، هزینه دریافت نمی کنند.

ارتقای سطح نویسندگی در وب سایت نوآوری های روز

وب سایت نوآوری های روز این امکان را برای تولیدکنندگان محتوای متنی هم فراهم کرده است تا بتوانند متناسب با زمانی که برای مطالب قرار می دهند ، هزینه دریافت کنند و از همه مهمتر در کار نویسندگی و یا تولیدکنندگی محتوای متنی پیشرفت کنند ، موضوعی که در سایر وب سایت ها دیده نمی شود ! در واقع با فعالیت در وب سایت نوآوری های روز به عنوان نویسنده ، می توانید با گذشت مدت زمانی از فعالیت خود در وب سایت به سطح های بالاتری از نویسندگی دست یابید که مزایای مختلفی برای شما به همراه دارد.

از مزایای افزایش سطح نویسندگی در وب سایت نوآوری های روز می توان به افزایش دریافتی به ازای هر کلمه محتوای تولید شده ، دریافت هزینه به ازای هر عکس در پست و قرار گرفتن در قسمت برترین نویسنده های سایت اشاره کرد که مزایای عالی برای نویسندگان و تولیدکنندگان محتوای متنی محسوب می شود.

 

uomi

 

کسب درآمد از معرفی دوره های تخصصی به سایر کاربران

از دیگر ویژگی های عالی وب سایت آموزشی نوآوری روز ، می توان به امکان کسب درآمد از معرفی دوره ها و آموزش ها به سایر کاربران اشاره کرد. به این ترتیب شما می توانید دوره هایی که در وب سایت قرار دارند را به کاربران و یا دوستان خود معرفی کنید و در صورتی که در دوره ثبت نام کردند ، کسب درآمد داشته باشید.

از آنجایی که دوره های موجود در وب سایت edu.uomi کاربردی و تخصصی هستند ، به احتمال زیاد تنها کار شما معرفی دوره به دوستان خواهد بود ، چرا که کاربران با خواندن جزئیات دوره ها به احتمل بسیار قوی اقدام به ثبت نام در دوره های مورد نظر می کنند و به این ترتیب شما می توانید از معرفی دوره ها کسب درآمد داشته باشید.

چرا برای تولید محتوای خود وب سایت نوآوری های روز را انتخاب کنیم؟

وب سایت نوآوری های روز بستری عالی برای تولیدکنندگان محتواست و به نوعی می توان آن را بستری برای تولیدکنندگان محتوا دانست چرا که می توانند علاوه بر تولید محتوا ، در کار خود پیشرفت داشته باشند و از دوره های کاربردی و با کیفیت وب سایت آموزشی نوآوری های روز هم استفاده کنند تا بتوانند مطالب را با خلاقیت بیشتری در اختیار کاربران قرار دهند.

اگر برنامه نویس هستید…

برنامه نویسی یکی از تخصص هایی است که نیاز به کار و پشتکار بسیاری دارد و به اصطلاح نمی توان یک شبه برنامه نویس شد. همچنین تازه کارهایی که به دنبال کسب تخصص برنامه نویسی هستند در صورتی که دوره مناسبی برای شروع کار خود در نظر نداشته باشند ، این احتمال وجود دارد که به کل از برنامه نویس شدن منصرف شوند ! به همین دلایل انتخاب دوره مناسب و کاربردی و عملی می تواند تاثیر بسیاری بر روند پیشرفت شما داشته باشد که در وب سایت آموزشی نوآوری های روز ، بهترین دوره های برنامه نویسی ارائه می شوند تا بتوانید به تخصص لازم در این زمینه دست یابید .

 

وبسایت آموزشی نوآوری های روز

اگر بازاریاب هستید…

بازاریابی دیجیتالی هم یک نوع تخصص محسوب می شود که آنطور که به نظر می رسد ، آسان نیست ! برای بازاریابی هدفمند و کارا ، باید از چندین تخصص همزمان بهره مند باشید ، به این ترتیب اگر مفاهیم پایه و اصولی بازاریابی را ندانید ، کار برای شما سخت خواهد شد. برای رسیدن به تخصص های کافی در وب سایت آموزشی نوآوری های روز انواع دوره های بازاریابی ارائه می شود که می توانید متناسب با نیاز خود از دوره و یا دوره ها بهره مند شوید .

۴.۸/۵ - (۵ امتیاز)

حرفه خود را با برنامه نویسی تحت وب آغاز کردم و رفته رفته با مباحث دیجیتال مارکتینگ آشنا شدم و در مسیر تحلیل انواع وب‌سایت‌ها،سئو و بازاریابی اینترنتی قرار گرفتم. مجلّه آموزشی مارکترها را با علاقه فراوان و برای کمک به رشد کسب‌وکارها در فضای دیجیتال راه اندازی کردم.

عضویت

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۷۲

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *