سرمایه گذاری صد در صد سود در عرضه اولیه کوین دنیای کریپتو

سرمایه گذاری صد در صد سود در عرضه اولیه کوین دنیای کریپتو

روش‌های زیادی برای سرمایه گذاری و کسب سود از بازار ارزهای دیجیتال وجود دارد؛ اما عرضه اولیه کوین در دنیای کریپتو یکی از بهترین و در عین حال کم ریسک‌ترین روش‌های سرمایه گذاری در این بازار محسوب می‌شود. برای ورود به این بازار و خرید و فروش ارزهای دیجیتال ابتدا بهتر است از قدم‌های کوچک‌تر و در عین حال با سود صد در صدی همچون ICO یا عرضه اولیه کوین شروع کنید و پس از به دست آوردن تجربه کافی در این زمینه سراغ معاملات سنگین‌تر و بزرگتر بروید. در این راستا ولت و صرافی کیف پول من همراه شما خواهد بود تا بتوانید در بهترین پروژه‌های عرضه اولیه در بازار رمز ارزها شرکت کنید و سودهای بسیار خوبی از این راه به دست آورید. در این گزارش تصمیم گرفته‌ایم به روش سرمایه گذاری با سود ۱۰۰ درصدی با عرضه اولیه کوین بپردازیم و شرایط شرکت در معتبرترین و مورداعتمادترین رمزارزهای عرضه شده برای کاربران ایرانی را شرح دهیم.

سرمایه گذاری صد در صد سود در عرضه اولیه کوین دنیای کریپتو

نگاهی به عرضه اولیه ارز دیجیتال

برای آن دسته از افرادی که شناختی درباره عرضه اولیه ندارند، لازم می‌دانیم توضیحاتی ارائه دهیم. عرضه اولیه کوین که به آن ICO نیز گفته می‌شود، مخفف Initial Coin Offering است که طبق آن رمزارزی جدید به بازار معرفی می‌شود. این رمز ارز که قبلا در بازار وجود نداشته، توسط پروژه‌های جدیدی معرفی و قیمت گذاری می‌شوند و سپس در اختیار کاربرانی که در عرضه اولیه آن شرکت کرده‌اند، قرار می‌گیرد.
با توجه به این که رمزارزهای عرضه شده قبلا در بازار وجود نداشته‌اند، خبر از شناخت کم کاربران نسبت به ارزش و اعتماد پس از شرکت در عرضه‌های اولیه بازار ارزهای دیجیتال می‌دهد؛ اما نگران نباشید، چراکه کیف پول من قبل از ایجاد پشتیبانی از عرضه اولیه جدیدترین کوین‌ها، امنیت، اعتماد و نهایتا ارزش احتمالی آن رمزارزها را بررسی می‌کند و سپس اجازه شرکت در عرضه اولیه را به کاربران خود می‌دهد.
در عرضه اولیه کوین‌ها در بازار ارزهای دیجیتال، برخلاف بازار بورس عرضه و تقاضا نقشی در تعیین قیمت ارز ندارد و تیم توسعه دهنده رمزارز درباره قیمت آن تصمیم گیری می‌کنند؛ البته قیمت گذاری برای ارزهای دیجیتال جدید بدون اصول نیست و شرایطی دارد که توسعه دهندگان باید از آن پیروی کنند.

مطلب پیشنهادی: بررسی عرضه اولیه ها

شرکت در عرضه اولیه کوین‌ها برای کاربران ایرانی

در پشت پرده برخی از عرضه‌های اولیه، ایده‌ها و پروژه‌های بسیار جذابی وجود دارد که با شناسایی آنها می‌توان سودهای بسیار خوبی به دست آورد؛ اما در این میان باید بدانیم که نحوه شرکت در پروژه‌های مربوط به عرضه‌های اولیه برای کاربران ایرانی کمی متفاوت است، به ویژه اگر قصد شرکت در عرضه اولیه منتشر شده در صرافی‌های خارجی را داشته باشید.
عدم شناخت کافی و آگاهی لازم نسبت به بازار ارزهای دیجیتال باعث شده تا برخی از افراد تصور کنند که نمی‌توان از طریق صرافی‌های داخلی در عرضه اولیه رمز ارزها شرکت کرد؛ اما باید بگوییم که این تصور کاملا اشتباه است و تا به امروز افراد زیادی سودهای کلان چند هزار دلاری با شرکت در عرضه اولیه ارزهای دیجیتال به دست آورده‌اند و صد البته کسانی هم بوده‌اند که به دلیل نداشتن تجربه و دانش کافی در این زمینه سرمایه خود را از دست داده‌اند.
با این توصیفات امکان شرکت در فرایند عرضه اولیه ارزهای دیجیتال برای معامله‌گران ایرانی از طریق صرافی‌های متمرکز و غیرتمرکز خارجی و داخلی وجود دارد. این موضوع مربوط به تمامی عرضه‌های اولیه بوده و به هر حال این پروژه‌ها به طرقی وارد بازار ارزهای دیجیتال می‌شوند؛ در این بین هم معامله گران ایرانی برای شرکت در برخی از این پروژه‌های عرضه اولیه باید از آی‌پی ثابت در صرافی‌های خارجی استفاده کنند.
لازم به ذکر است که هرچند برخی از عرضه‌های اولیه ممکن است با وعده سودهای کلان، تبلیغاتی را در پی داشته باشند؛ اما با این حال توصیه می‌کنیم که حتی المقدور از شرکت در عرضه‌های اولیه که توسط صرافی‌های معتبر داخلی مانند کیف پول من تایید نمی‌شوند، شرکت نکنید. پس قبل از هر چیزی لیست پروژه‌های عرضه‌های اولیه را در ولت و صرافی کیف پول من بررسی کنید و اگر نام پروژه‌ای با تبلیغات هر چند فراوان در منابع خارجی را در این ولت و صرافی کیف پول من مشاهده نکردید، تحت هیچ شرایطی در آن شرکت نکنید.

شرکت در عرضه اولیه کوین‌ها برای کاربران ایرانی

نحوه کسب سود از عرضه اولیه ارزهای دیجیتال

نحوه کسب سود از بازار ارزهای دیجیتال با کسب سود از عرضه اولیه در بورس ایران متفاوت است. معمولا در بازار بورس قیمت یک سهام در عرضه اولیه صفر تا ۲۰ درصد کمتر از قیمت واقعی آن عرضه می‌شود و بعد از وارد شدن آن سهام به بازار بورس در چند روز تا چند هفته سوددهی قابل توجهی را نصیب خریداران ‌می‌کند. البته عرضه اولیه در بازار بورس ایران نهایتا ۵ درصد سود در طول روز برای کاربران به دنبال دارد؛ اما فرایند کسب سود از عرضه اولیه ارزهای دیجیتال رویایی‌ترین و آرمانی‌ترین روش سرمایه گذاری است؛ به این گونه‌ای که با خرید و شرکت در عرضه اولیه ارزهای دیجیتال در همان روزهای ابتدایی امکان رشد چند صد تا چند هزار برابری رمز ارز وجود خواهد داشت. البته شایان ذکر است که این اتفاق همیشگی نیست و برای تمامی عرضه‌های اولیه رخ نمی‌دهد. به طوری که در برخی از مواقع شاهد بروز روند نزولی شدید پس از عرضه اولیه یک ارز دیجیتال می‌شویم. با این توصیفات معامله‌گران باید شناخت کافی نسبت به ماهیت، کیفیت و ارزش رمز ارز جدید داشته باشند؛ در غیر این صورت حتی هولد کردن آن برای طولانی مدت منطقی نخواهد بود.
اگر نمودار قیمت رمزارزهای جدید را در سایت تریدینگ ویو نگاه کنید، در بیشتر مواقع در همان روزهای ابتدایی افت بسیار بزرگ قیمت آن‌ها را مشاهده خواهید کرد. این همان ریسک بزرگ در سرمایه‌گذاری عرضه اولیه رمز ارزها را نشان می‌دهد که که به عبارتی دیگر کلاهبرداری و پولشویی از این طریق را بیان می‌کند. در این راستا صرافی کیف پول من همراه کاربران و معامله گران بازار ارزهای دیجیتال است تا بتوانند عرضه‌های اولیه کوین کلاهبرداری را از عرضه‌های اولیه واقعی و ارزشمند از نظر سوددهی کوتاه مدت و بلند مدت را تشخیص دهند و از طرف دیگر بتوانند رمز ارز را از نظر قیمت، ارزش و کیفیت در زمان عرضه اولیه مورد بررسی قرار داده و کلاه خود را سفت بچسبند.
مزایای سرمایه گذاری در عرضه اولیه ارزهای دیجیتال:

  • امکان سرمایه گذاری در عرضه اولیه کوین با سرمایه بسیار کم
  • دستیابی به سودهای کلان با سرمایه کم برای تمامی سرمایه‌ گذاران
  • راندمان بسیار بالای سرمایه گذاری در برخی عرضه‌های اولیه ارزشمند در کوتاه مدت
  • امکان شرکت در عرضه اولیه از طریق صرافی‌های داخلی و خارجی

ولت و صرافی کیف پول من؛ راهنما و همراه شما در سرمایه گذاری عرضه اولیه ارزهای دیجیتال

اگر به تازگی وارد بازار ارزهای دیجیتال شده‌اید و اطلاعات کافی درباره خرید و فروش رمزارزها و نحوه کسب سود با روش‌های اصولی و درست را ندارید، بهتر است ابتدا از افراد خبره و متخصص در حوزه کریپتوکارنسی کمک بگیرید. سایت و صرافی کیف پول من، تنها منبعی برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال و نگهداری رمزارزها در ولت نیست، بلکه این صرافی با ارائه مطالبی کامل و جامع در حوزه بلاک چین و ارزهای دیجیتال، کامل‌ترین راهنما را برای یادگیری بازار و کسب تجربه از این بازار را ارائه می‌دهد. هدف کیف پول من تنها جذب بیشتر کاربران و معامله گران نیست؛ بلکه تیم متخصص این صرافی با برخورداری از دانش و تجربه بسیار بالا در این حوزه، به صورت مستمر لیست ارزهای دیجیتال مورد اعتماد جدید را در سایت آپدیت می‌کنند و کاربران را برای شرکت در بهترین پروژه‌های عرضه اولیه راهنمایی می‌کنند تا در این مسیر به سود صد در صدی و با کمترین ضرر و زیان در طول فعالیت در کیف پول من دست بیابند. برای دسترسی به امکانات و قابلیت‌های صرافی و ولت کیف پول من در کنار ارائه راهنمای جامع در حوزه انتخاب بهترین پروژه‌های عرضه اولیه کوین‌ها، کافیست در https://kifpool.me/ ثبت نام کنید و از هزاران مزایای بسیار خوب این منبع در حوزه ارزهای دیجیتال بهره مند شوید.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

با ارائه محتوای کاربردی، تجربه بهتری از سئو و بازاریابی دیجیتال برای شما پدید می آوریم.

عضویت

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۷۲

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *