با صفر تا صد آموزش ادمین اینستاگرام به یک حرفه ای تبدیل شوید

با صفر تا صد آموزش ادمین اینستاگرام به یک حرفه ای تبدیل شوید

کمپین بازاریابی اینستاگرام از مهم ترین و موثرترین راه ها برای افزایش فروش محصولات، تبلیغ خدمات و معرفی برند کسب و کارهای مختلف است. به عبارت دیگر با استفاده از کمپین بازاریابی اینستاگرام می توانید با هدف قرار دادن مخاطبان خاص و اتخاذ بهترین استراتژی فروش و ارائه خدمات به اهداف کسب و کار خود دست یابید. برای دستیابی به همه این مزایا کسب دانش تخصصی و مهارت های لازم امری ضروری می باشد. پریافتوگرافی مجموعۀ گسترده ای از پکیج های حضوری و قابل دانلود آموزش ادمین اینستاگرام را ارائه می دهد تا به شما نحوه بازاریابی موثرتر و راحتتر را از طریق رسانه های اجتماعی نشان دهد.

5 وظیفه حیاتی ادمین صفحه اینستاگرام

ادمین اینستاگرام کیست؟

اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی با میلیون ها کاربر است.

این برنامه محبوب به عنوان یکی از بهترین پلتفرم ها برای گسترش کسب و کار نیز شناخته می شود؛ به همین دلیل است که بسیاری از کاربران تصمیم می گیرند کسب و کار خود را در این شبکه توسعه دهند.

برخی از صفحات تعداد فالوورهای زیادی دارند، بنابراین یک نفر نمی تواند به تنهایی صفحه را مدیریت کند.

این جا است که فرد دیگری به نام ادمین اینستاگرام برای کمک به مدیریت صفحه باید استخدام شود.

ادمین اینستاگرام می تواند محتوا تولید کند و به نظرات و تبلیغات کاربران پاسخ دهد.

از این رو با آموزش ادمین اینستاگرام می توانید پیج اینستاگرام را به صورت کاملا حرفه ای و اصولی مدیریت کنید.

مراحل تبدیل شدن به ادمین اینستاگرام چیست؟

تا این مرحله چیز خیلی پیچیده ای وجود نداشت. با این حال ممکن است از خود بپرسید که چگونه می توانید به عنوان ادمین اینستاگرام فعالیت کنید؟ از کجا می توانیم نکات مهم و ضروری آموزش ادمین اینستاگرام را دریافت نماییم؟ لازم است بدانید که هر شغل اجرایی تنها با آموزش به موفقیت می رسد. از این رو ضروری است که اینستاگرام را به طور کامل درک کنید.

شروع کار در اینستاگرام می تواند دشوار باشد، بنابراین ابتدا به اصول و نکات مهم آن باید عادت کنید. برای مثال:

 • آیا می دانید که برای تبدیل شدن به ادمین اینستاگرام باید از تمام اصول و قوانین این پلتفرم آگاه باشید.
 • برای استفاده صحیح از برنامه باید با اجزای مختلف آن آشنا باشید.
 • باید با نحوه تولید محتواهای مختلف آشنا باشید. برای مثال نحوه تولید پست های تبلیغاتی و استوری را بلد باشید.
 • باید اصول جذب فالوورهای زیاد را بیاموزید.
 • داشتن درک اولیه از هشتگ ها ضروری می باشد.
 • هنر تعامل با فالوورها از اصول مهم و اولیه برای تبدیل شدن به ادمین می باشد.
 • باید از روش های مختلف تبلیغات اصولی در اینستاگرام آگاه باشید.

در حال حاضر چندین مقاله و ویدیو آموزنده در پریافتوگرافی وجود دارند که می توانند این شغل را بهتر و بیشتر به شما معرفی کنند.

با آموزش ادمین اینستاگرام به درآمد دلخواهی دست خواهید یافت.

۵ وظیفه حیاتی ادمین صفحه اینستاگرام

یک ادمین باید اطلاعات خوبی در مورد این شبکه اجتماعی داشته باشد. به عبارت دیگر به عنوان ادمین اینستاگرام باید به خوبی با این برنامه آشنایی داشته باشید و امکانات مختلف آن را بشناسید. علاوه بر این باید نکات زیر را بدانید:

 1. شناسایی رقبا: اگر می خواهید به یکی از حرفه ای ترین ادمین های اینستاگرام تبدیل شوید باید رقبای خود را به خوبی بشناسید و کسب و کارشان را آنالیز کنید.
 2. آشنایی با روش های تبلیغات: شناسایی راه های تبلیغات در اینستاگرام و انتخاب بهترین و مناسب ترین نوع آن در موفقیت ادمین اهمیت خاصی دارد. تبلیغات با کمک اینفلوئنسرهای اینستاگرام را دست کم نگیرید.
 3. سعی کنید فالوور جذب کنید: درآمدزایی بالا در اینستاگرام بدون افزایش فالوور امکان پذیر نیست. ادمین اینستاگرام حرفه ای و آموزش دیده می تواند به راحتی از روش های متعددی فالوورهای زیادی را جذب کند. پریافتوگرافی خرید فالوور اینستاگرام را پیشنهاد می نماید.
 4. اهمیت نحوه استفاده از هشتگ ها و کپشن های اینستاگرام در آموزش ادمین اینستاگرام: مهمترین ابزار تبلیغات حرفه ای در اینستاگرام این است. از این رو یک ادمین موفق باید از اصول حرفه ای نگارش هشتگ ها و کپشن های خاص آشنایی کامل داشته باشد.
 5. استفاده از امکانات اینستاگرام: از مهم ترین ابزار ها برای ترویج انواع کسب و کارها در اینستاگرام می توان به Story، Live و IGTV اشاره کرد. یک ادمین حرفه ای باید نحوه کار کردن با این ابزارها را بداند.

تولید محتوا اولین و تاثیرگذارترین مرحله در جذب مشتری است.

ادمین تولید محتوا

احتمالاً در چند سال گذشته عبارت «محتوا پادشاه است» را شنیده اید. این جمله به این معنی است که مشاغل در سراسر جهان به انواع مختلفی از محتوا مانند تبلیغات، ویدیوها، پست های وبلاگ، تصاویر و غیره نیاز دارند.

نزدیک به ۲ میلیون افراد حرفه ای در حوزه های کاری مختلف در سال ۲۰۲۰ از طریق انتشار محتوا به صورت آنلاین درآمد کسب کردند. اینستاگرام محبوب‌ترین پلتفرم برای این سازندگان بود و سال گذشته ۳۰ میلیون سازنده آماتور از محتوا به درآمد بالایی دست یافتند.

ادمین تولید محتوا همان گونه که از نامش پیداست انواع مختلفی از محتواها را در قالب های مختلف مانند متنی، ویدئویی یا استوری تولید می کند.

ادمین تولید محتوا اینستاگرام در مناسبت های مختلف براساس تقویم محتوایی و همچنین از طریق آنالیز پیج های رقبا محتواهایی خلاقانه و جذاب را در انواع طراحی های خاص مانند بنر استوری و غیره به نمایش می گذارد.

ادمین فروش

امروزه با توجه به محبوبیت بیش از حد کمپین بازاریابی اینستاگرام بسیاری از کسب و کارها به فکر بازاریابی، فروش محصولات و ارائه خدمات و در نتیجه افزایش درآمد خود از طریق این پلتفرم افتاده اند.

با توجه به بالا رفتن روز افزون تعداد کاربران و درخواست هایشان مبنی بر ثبت سفارش استخدام ادمین فروش امری ضروری می باشد.

ادمین فروش وظیفه ثبت سفارشات، وارد نمودن اطلاعات پرداخت از جمله فیش های واریزی، راهنمایی مشتریان و توضیح نحوه ارسال محصولات و ارائه خدمات پشتیبانی به خریداران را برعهده دارد.

حقوق ادمین اینستاگرام

حقوق یک ادمین به جنبه های مختلفی بستگی دارد. درآمدهای ادمین های اینستاگرام کاملاً متغیر اما معمولا بالا می باشند.

برخی از عوامل تاثیرگذار بر حقوق ادمین اینستاگرام عبارتند از:

 • تعداد پیج های اینستاگرامی که یک ادمین سعی می کند تا با آنها همکاری نماید.
 • مقدار زمانی که برای آموزش، یادگیری و تجربه روزانه صرف می نماید.
 • کسب تخصص در تولید محتوا، توسعه کسب و کار و تبلیغات، تعامل و غیره.

تا اینجا کاملا متوجه شدید که آموزش ادمین اینستاگرام کاری کاملا تخصصی است که نیاز به دانش و تجربه کافی و حرفه ای دارد. پریافتوگرافی با آموزش رایگان ادمینی شما را به یکی از حرفه ای ها در این حوزه تبدیل خواهد کرد و ضامن درآمدزایی شما در آینده و تنها با یک گوشی در خانه خواهد بود.

چرا پر‌یافتوگرافی

کارگاه آموزش ادمین اینستاگرام پریافتوگرافی هم به صورت حضوری و هم از طریق دانلود پکیج های آموزشی اقدام به ثبت نام در حوزه های ادمین تولید محتوا، ادمین فروش، ادمین مدیریت پیج و ادمین تبلیغات می کند.

این فرصت پولسازی راحت و بدون سابقه کار را از دست ندهید.

 

۵/۵ - (۳ امتیاز)

با ارائه محتوای کاربردی، تجربه بهتری از سئو و بازاریابی دیجیتال برای شما پدید می آوریم.

عضویت

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۷۲

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *