بهترین سایت های تشخیص فالوور فیک [ در سال ۱۴۰۰ ]

بهترین سایت های تشخیص فالوور فیک [ در سال ۱۴۰۰ ]

بهترین سایت های تشخیص فالوور فیک: فالوور فیک یکی از خطرات مهم برای پیج های مختلف در اینستاگرام است و بیرون کردن این فالوور ها از پیج برای افراد اهمیت زیادی دارد. سال هاست که برخی از کاربران برای افزایش فالوور اینستاگرام خود، فالوور فیک می خرند یا به فالوور های خود اضافه می کنند. در این مقاله می خواهم چند سایت تشخیص فالوور فیک به درد بخور به شما معرفی کنم.

فالوور های فیک باعث می شوند که عدد فالوور های پیج های مختلف بالا رود و در گذشته این موضوع برای افراد اهمیت داشت. برای مثال اینفلوئنسر ها می توانستند برای تبلیغات، به واسطه فالوور بیشتر پول بیشتری نیز بگیرند و فالوور فیک در آن زمان کارایی داشتند.

پیشنهاد می کنم مقاله روش های افزایش فالوور اینستاگرام را مطالعه کنید.

اما در چند سال اخیر،روش های تبلیغات در اینستاگرام تغییر کرده و خود اینستا هم با فالوور های روح مشکل دارد و با کمک پیشرفته تر کردن الگوریتم های خود، جلو سوء استفاده ها را می گیرد. برای همین است که اگر اینفلوئنسر هستید یا کسب و کار خود را در اینستاگرام راه اندازی کرده اید، بهتر است سریع تر فالوور های فیک را از پیج خود بیرون کنید.

اما از کجا بفهمیم که چند درصد از فالوور های ما فیک هستند؟ چطور این فالوور ها را از پیج خود بیرون کنیم؟ در ادامه این مقاله در وب سایت مارکتر ها تلاش داریم تا جواب این دو سوال مهم را به شما بدهیم.بریم برای بررسی سایت فیک سنج اینستاگرام و اینکه سایت معتبر تشخیص فالوور فیک اینستاگرام کدام است؟

فالوور فیک چیست؟

ممکن است تا اینجا سوالی در ذهن شما به وجود آمده باشد که فالوور فیک چیست؟ فالوور فیک یا فالوور روح به نوعی از اکانت ها گفته می شود که شخص حقیقی به آن متصل نیست و هیچ فعالیتی در پیج هایی که دارد انجام نمیدهد.

این اکانت ها فقط برای آن تولید می شوند که تعداد فالوور ها، تعداد لایک یا کامنت یک پیج را بالاتر ببرند. همانطور که گفته شد در گذشته، این دسته از فالوور ها خیلی اهمیت و ارزش داشتند اما در حال حاضر بیشتر از سود، فالوور های روح، برای پیج شما ضرر خواهند داشت که در ادامه برایتان شرح می دهیم.

مطالعه بیشتر: خرید اکسپلور اینستاگرام

معایب فالور فیک برای پیج اینستاگرام شما

 1. از دست رفتن اعتماد کاربران شما: وقتی شما تعداد فالوور های بسیار بالا داشته باشید اما تعداد بسیار زیادی از آنها فیک باشند، تعداد لایک ها و کامنت های شما با فالوور های شما همخوانی ندارد و این اعتماد فالوور های واقعی پیج را از بین می برد. کاربرانی که اعتمادشان را از دست بدهند، پیج شما را آنفالو می کنند و شما ریزش فالوور خواهید داشت.
 2. هزینه های اضافی: وقتی که شما فالوور فیک وارد پیج خود می کنید، برای همخوانی تعداد فالوور ها با تعداد لایک ها، نیازمند به خرید لایک برای پیج خود هستید. این باعث می شود که شما مجبور شوید که هزینه های زیاد و اضافی برای پیجتان داشته باشید.
 3. نرخ تبدیل یا خرید ۰ درصد: اگر شما یک کسب و کار اینترنتی دارید و فالوور فیک وارد پیج می کنید، واقعا دچار اشتباه بزرگی هستید. هدف شما از پیج زدن، فروش می باشد و فالوور فیک قطعا برای شما فروش به همراه نخواهد داشت. یک فالوور روح همچنین نمی تواند پیج شما را به دیگران تبلیغ کند و امکان فروش بیشتر نیز نخواهید داشت.
 4. بسته شدن پیج اینستاگرام: اینستاگرام در سال های اخیر به فالوور های فیک شدیدا حساس شده است و اگر پیج شما پر از فالوور های فیک و روح شده باشد، ممکن است که اکانت اینستاگرام شما را بن کند و پیج شما را ببندد. این اتفاق هم چیزی است که شما هیچ علاقه ای به آن ندارید. پس باید فالوور های روح را از پیچ خود بیرون کنید.

خرید فالوور ایرانی واقعی

 

راه های تشخیص فالوور فیک

۱: تعامل عجیب و نا هماهنگ در صفحه شما

تصور کنید پیج شما در اینستاگرام ۵ هزار فالوور دارد اما پست های شما ۱۰۰ لایک می خورند و استوری های شما نیز توسط ۱۱۰ نفر دیده می شوند. این سطح از تعامل نا هماهنگ در پیج شما یعنی درصد فالوور های فیک در پیج شما بسیار بالاست. این موضوع ممکن است به پیج شما آسیب بسیار زیادی بزند.

اما در کل دقت به این موضوع می تواند به شما کمک بسیار زیادی بکند که متوجه شوید که فالوور های پیجتان فیک هستند یا نه. البته باید دقت کنید که بعضی از پیج ها با فالو کردن شما به قصد افزایش فالور و بعد آنفالو کردن شما ممکن است که به صورت موقت تعداد فالوور های شما را بالا ببرند.

برای مثال یک پیج لباس برای جذب فالوور شما را فالو می کند و منتظر است که شما هم پیجش را فالو کنید تا شما را آنفالو کند. به این نکته هم توجه داشته باشید.

۲: فالوور های فیک معمولا آیدی یا پروفایل مناسب ندارند!

یکی از موضوعات بسیار مهم درباره فالوور های فیک این است که معمولا پروفایل ها تکمیل نشده و عکس درست و حسابی هم ندارند. نکته دیگر اینکه معمولاً تعداد فالوور کم و فالویینگ بالایی دارند. نکته مهم دیگر اینکه معمولاً ID و نام حساب های فیک، به صورت غیر متعارف است. شما می توانید با دقت کردن به فالوور های خود، فالوور های فیک را به راحتی تشخیص بدهید.

برای همین اگر خواستید که فالوور های روح پیج خود را پاک کنید، فقط لازم است که به پروفایل فالوور هایی که نمی شناسید دقت کنید تا متوجه فیک بودن یا نبودن آنها شوید. بسیاری از اوقات نیز فالوور های فیک ممکن است از کشور های دیگر باشد. اگر فالوور شما از ایران نیست می توانید تا حدی به فالوور شک کنید.

۳: کامنت های تکراری و نامربوط

یکی از مشکلات ربات ها و فالوور های فیک جعلی بودن تعامل ربات ها با پیج شماست. برای همین بسیاری از فالوور های فیکی که برای کامنت گذاری در پست های مختلف برنامه ریزی شده اند فقط از ایموجی ها استفاده می کنند و گاها از ایموجی های نامربوط نیز استفاده می کنند.

پس اگر زمانی زیر یکی از پست هایتان یک کامنت نامربوط یا تکراری و خیلی ساده گذاشته شد به واقعی بودن آن حساب شک کنید!

۴: پست های نامربوط

برخی از اکانت های روح به طوری تنظیم شده اند که تا ۲۰ پست مختلف در آنها وجود دارد. این اکانت ها معمولا صاحب پست های نامرتبط و به درد نخوری هستند. با دقت به این موضوع می توانید با بررسی پست های یک اکانت نیز از واقعی یا فیک بودن آن مطلع شوید.

۵: استفاده از ابزار های تشخیص فالوور فیک

تشخیص فالوور فیک یکی از کار هایی است که شما می توانید به ابزار های مختلف بسپارید. سایت ها و برنامه های مختلفی وجود دارند که می توانند این کار را به راحتی برای شما انجام دهند تا بتوانید فالوور های فیک پیج خود را بشناسید. در ادامه این مقاله تلاش داریم تا شما را با بهترین سایت های تشخیص درصد فالوور فیک آشنا کنیم.

روش حذف فالوور اینستاگرام به صورت دستی

یکی از روش های حذف فالوور فیک اینه که شما به صورت دستس و بدون هیچ ابزاری این کار را انجام دهید. میزان دقت این روش به مراتب بالاتر است زیرا خودتان می دانید که کدام حساب با احتمال بیشتری فالوور فیک است. البته این روش قطعاً زمانبر و طاقت فرسا است اما اگر قصد انجام چنین کاری را داشتید کافیه روی فالوور های خود کلیک کنید و سپس با زدن دکمه “Remove” آن ها را حذف کنید.

حذف دستی فالوور فیک

 

بهترین سایت های خارجی تشخیص فالوور فیک

وب سایت Hype Auditor

یکی از بهترین سایت تشخیص تعداد فالوور فیک و اصلی از یک دیگر سایت HypeAuditor می باشد. این سایت یکی از مهم ترین ابزار های آنالیز پیج های اینستاگرامی است که کار های مختلفی را برای شما انجام می دهد. یکی از مهم ترین کار های این وب سایت مشهور نیز، بررسی  و تشخیص درصد تعداد فالوور های روح در پیج شماست. این وبسایت یکی از بهترین و سایت فهمیدن فالوور فیک غیر ایرانی است.

از ویژگی های مهم سایت هایپ آدیتور این است که بر اساس درصد فالوور های واقعی در پیج، به شما نشان می دهد که ممکن است این درصد از فالوور روح برای پیجتان مشکلی ایجاد کند یا خیر!

وب سایت Hype Auditor

اپلیکیشن Profile Chief

یکی دیگر از ابزار های کاربردی برای تشخیص فالوور فیک در پیج، برنامه اندروید و IoS پروفایل چیف می باشد. این برنامه به اکانت اینستای شما متصل می شود و تمامی اطلاعات مورد نیاز شما درباره فالوور های فیک را در اختیارتان قرار می دهد.

Profile Chief

نرم افزار اندروید Follower Analyzer

این برنامه نیز یکی از ابزار های عالی برای آنالیز کردن فالوور های پیج برای تشخیص فالوور های فیک می باشد. شما می توانید به کمک این برنامه به راحتی فالوور های خود را آنالیز کنید و تعامل آنها را نیز بررسی کنید.

 

حذف فالوور دسته جمعی با FollowMeter for Instagram

یکی از برنامه هایی که با آن می توان فالوورهای فیک را به صورت دسته جمعی پیدا و حذف کرد برنامه FollowMeter for Instagram است.  این اپلیکیشن یک رابط کاربری فوق العاده دارد که به کمک آن می توانید تعداد لایک ها کامنت ها و فالوور های فیک موجود در پیج خود را یافته و برای حذف آن ها اقدام نمایید. برای اینکه بتوانید فالوور های غیر واقعی در اندروید را حذف کنید کافیست از اپلیکیشن FollowMeter for Instagram استفاده کنید.

خرید فالوور ایرانی واقعی

سایت Modash

موداش نیز یکی دیگر از بهترین سایت های تشخیص فالوور فیک است که می توانید از آن استفاده کنید و به راحتی فالوور های فیک در پیج خود را شناسایی کنید. این ابزار نیز می تواند در حدف این فالوور ها در پیج شما کمک بزرگی بکند.

Modash

وب سایت Social AuditPRO

یکی دیگر از سایت ها معتبر خارجی برای تشخیص فالوور فیک در پیج سایت سوشیال آئودیت پرو می باشد که آنالیز های مختلف در اینستا برای شما انجام می دهند. آنالیز و. تشخیص فالوور های فیک نیز یکی از مهم ترین کار های این ابزار اینترنتی می باشد.

 

حذف فالوورهای روح با اپلیکیشن Ghost Unfollowers for Instagram

یکی از اپلیکیشن های اندرویدی حذف فالوور روح و فیک برای گوشی های اندرویدی است . شما می توانید فالوور هایی که هیچگونه تعامل خاصی با پیج شما ندارند را پیدا کنید و برای حذف آن ها اقدام نمایید. همچنین می توانید فالوور هایی که شما را آنفالو کرده اند را شناسایی کنید. برای دانلود این برنامه می توانید از طریق گوگل پلی اقدام نمایید.

 

وبسایت grin برای تشخیص اینفلوئنسر فیک

وبسایت grin یکی دیگر وبسایت ها و ابزارهای تشخیص فالوور فیک است که شما می توانید با استفاده از این وبسایت تشخیص دهید که کدام اینفلوئنسر در دنیای بازاریابی دیجیتال واقعی و کدام غیر واقعی هستند. این وبسایت نسخه رایگان هم دارد اما قطعا نسخه پولی آن امکانات بسیار بیشتری نسبت به نسخه رایگان دارد.

سایت حذف فالوور فیک grin

 

وب سایت ایرانی اینبو Inbo

اینبو یکی از سایت های ایرانی است که در بسیاری از زمینه های مختلف در اینستاگرام می توانید از آن از استفاده کنید. یکی از بهترین سایت های تشخیص فالوور فیک در ایران نیز اینبو می باشد که می تواند به صورت دقیقی فالوور های روح پیج شما را بررسی کند.

خرید فالوور ایرانی واقعی

 

ربات اینبو یک دستیار هوشمند ۲۴ ساعته برای پیج شماست که امکانات بسیار زیادی برای شما فرآهم می کند. شما می توانید با کمک اینبو مدیریت پیج خود را اتوماتیک کنید و به صورت ۲۴ ساعته محصولات و خدمات خود را به جامعه هدف معرفی کنید.

به قابلیت‌های ربات اینبو نگاه کنید:

 • زمانبندی انتشار انواع محتوا
 • حذف فالوور فیک
 • ارسال پیام دایرکت اتوماتیک
 • لایک و کامنت خودکار
 • مشاهده‌ی آمار دقیق فعالیت‌ها
 • فعالیت ۲۴ ساعته
 • مدیریت فالووینگ‌ها
 • تعیین دقیق کاربران هدف
 • فیلتر کاربران هدف
 • تنظیم سرعت دلخواه
 • و قابلیت‌های بیشتر!

 

مراحل استفاده از ابزار های تشخیص فالوور فیک

 1. در مرحله اول استفاده از سایت تشخیص فیک بودن پیج اینستاگرام  این است که آیدی پیج خود را با @ در ابتدا در تکست باکس آنها وارد کنید. فقط مطمئن شوید که آدرس را درست تایپ کرده اید. البته برخی از این سایت ها به اینستاگرام متصل هستند و پیج را برای شما می آورند.
 2. بعد از این که آی دی پیج را وارد کردید، باید روی گزینه Check یا Analyze کلیک کنید.
 3. بعد از مدتی این ابزار ها بررسی را به صورت کامل انجام می دهند و به شما نمایش می دهند. البته نکته ای که باید درباره بسیاری از سایت های خارجی بدانید این است که برای ارائه اطلاعات کامل باید حسابتان را شارژ کنید. برای همین بهتر است که از اپلیکیشن های کرک شده یا سایت های ایرانی استفاده کنید.

حذف فالوور فیک با کمک ربات کاربر مجازی

ربات کاربر مجازی یکی سایت های فیک سنج اینستاگرام است .  اگر صفحه اینستاگرام شما دارای تعداد فالوور فیک بالا باشد برای شما کار ساده است !

شاید شما هم به دنبال یک سایت معتبر تشخیص فالوور فیک  باشید تا به کمک آن بتوانید فالوورهای فیک خود را از بین ببرید  به پیج اینستاگرامی خود جانی تازه ببخشید.

شما می توانید با کمک فیک سنج آنلاین کاربر مجازی، در سه مرحله شروع به یافتن و حذف فالوورهای فیک پیج خود کنید.

مرحله نخست: تهیه فایل اکسل از تمامی فالوورهای خود

در قدم اول شما باید یک لیست از تمامی فالوورهای پیج خود داشته باشید که این کار را می توانید به کمک ربات کاربر مجازی انجام دهید. آی دی پیج خود را به ماکروی استخراج کننده ربات اینستاگرام کاربر مجازی دهید و تمامی فالوورهای خود را در قالب یک فایل اکسل دریافت کنید.

 

تهیه لیست فالوورهای پیج

مرحله دوم: استخراج اطلاعات بیشتر از فالوورهای پیج

در این مرحله شما باید اطلاعات بیشتری از فالوورهای صفحه اینستاگرام خود به دست آورید تا متوجه شوید کدامیک از این فالوورها با احتمال بالاتری یک فالوور فیک هستند و به کمک فالوور فیک سنج کاربر مجازی بتوانید با سرعت بیشتری تشخیص دهید که کدامیک از فالوورهای شما فیک هستند.

حال باید لیست فالوورهای فیک پیج خود را به ماکروی تشخیص فالوور فیک ربات اینستاگرام کاربر مجازی دهید و در نهایت اطلاعات بیشتری از فالوورهای پیج خود به دست آورید.

از جمله این اطلاعات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • آیا هر یک از فالوورهای پیج شما عکس پروفایل دارند؟
 • چه تعداد دنبال کننده و دنبال شوند دارند؟
 • آیا صفحه آن ها عمومی است یا خصوصی؟
 • چه اطالاعاتی در بایو پیجشان دارند؟
 • و…

دریافت اطلاعات جامعی از فالوورها برای فیک یاب اینستاگرام

مرحله سوم: فیلتر کردن هر ستون با کمک فایل اکسل

حال وقت ان رسیده است که مشخص کنیم کدام یک از فالوورهای پیج ما می تواند یک فالوور فیک باشد. یکی از روش ها این است که آی دی های نشان داده شده در فایل اکسل را فیلتر کنید. به عنوان مثال آن مواردی که تعداد پست صفر دارند یا تعداد فالوور نزدیک به صفر دارند را فیلتر کنید. یا در بسیاری از مواقع آن حساب هایی که تعداد فالووینگ خیلی زیاد و فالوور کم دارند با احتمال زیاد فالوور فیک هستند.

یا مثلاً آن فالوورهایی که عکس پیج ندارند یکی دیگر از آن دسته فالوورهایی هستند که به احتمال زیاد فیک هستند. همه این موارد را می توانید به کم فایل اکسلی که این سیستم در اختیار شما قرار می دهد پیدا کنید.

فیلتر کردن فالوورهای فیک

اما شاید برای شما سوال باشد که ما چگونه تک تک این فالوورهای فیک را حذف کنیم؟

شما به راحتی به کمک ربات حذف فالوور فیک اینستاگرام کاربر مجازی می توانید این کار را انجام دهید و آن مواردی که از نظر شما فیک به حساب می آید را به تعداد بالا و کاملاً اتوماتیک حذف کنید حذف کنید.

ربات کاربر مجازی یکی از بهترین رباتهای فیک یاب اینستاگرام می باشد که با مراجعه به لینک زیر می توانید از خدمات این مجموعه حرفه ای استفاده کنید.

 

روش های حذف فالوور فیک

متاسفانه در حال حاضر بسیاری از اینفلوئنسر ها و افرادی که در اینستا کسب و کار دارند، حذف فالور های فیک خود را به فردا می اندازند. اما این موضوع اهمیت بسیار زیادی دارد و باید به آن اهمیت داد. بنابراین در ادامه سه روش اصلی حذف فالوور های فیک را به شما آموزش می دهیم.

۱: حذف فالوور فیک به صورت دستی

اگر به مقدار کافی حوصله، وقت و دقت دارید، می توانید به جان تمامی فالوور های فیک پیج خود بیفتید و آنها را به صورت دستی حذف کنید. برای این کار فقط کافی است در بخش اکانت خودتان در اینستاگرام، وارد بخش followers شوید و هر فالوور فیکی که می بینید را از پیج خود remove کنید.

۲: برنامه های حذف فالوور فیک

بیایید با همدیگر صادق باشیم. حتی اگر هیچ کاری در روز خود نداشته باشید، باز هم کسی حاضر به حذف کردن دونه دونه فالوور های فیک پیج خود نیست. مخصوصا اگر یک اینفلوئنسر باشد و بالای هزار فالوور داشته باشد.

برای همین است که شما می توانید برای حذف فالوور های فیک خود نیز از ابزار ها و برنامه های مختلف استفاده کنید. ربات های مختلفی برای حذف فالوور فیک در اینستا وجود دارد.

کمی بالاتر با برنامه Profile Chief Insta Insight آشنا شدیم. این اپلیکیشن می توان به صورت رایگان برای کاربران اندروید، فالوور های فیک شما را حذف کند.

اگر هم کاربر آیفون هستید، نگران نباشید! برای شما هم برنامه خاص داریم! در آیفون می توانید از برنامه Followers plus استفاده کنید. این برنامه بهترین برنامه برای حدف فالوور و انجام کار های مختلف برای اکانت اینستاگرام می باشد. البته باید سر کیسه را برای استفاده از آن شل کنید. به هر حال شما که یک آیفون یوزر هستید، باید اپل و برنامه های مختلف مربوط به آن را بشناسید!

۳: سایت حذف فالوور

یکی از بهترین سایت های تشخیص فالوور فیک که به شما معرفی کردیم، پروفایل آنالیزر است. این سایت همچنین توانایی دارد تا حذف فالوور های فیک را نیز به صورت رایگان برای شما انجام دهد. البته این سایت امکانات دیگری نیز دارد که برخی از آنها عبارتند از:

 • نمایش میزان نرخ تعامل
 • نمایش میانگین فعالیت کاربران
 • نمایش تعداد پست ها و تعامل ها در زمان های مشخص
 • نمایش بهترین و محبوب ترین هشتگ ها
 • نمایش موضوعات مورد علاقه کاربران شما

خرید فالوور ایرانی واقعی

 

 

کدام یک از این ۳ روش به‌عنوان فیک فالوور سنج، دقیق‌ترعمل می‌کند؟

سایت تشخیص فالوور فیک و بهترین برنامه تشخیص فالوور فیک، هر دو عملکرد سریع و بی‌نقصی دارند. آن‌ها به‌محض شروع کار، جستجو را برای یافتن فالوور‌ها‌ی روح آغاز می‌کنند. یافتن این فالوور‌ها‌ی مضر، برای این دو ربات تشخیص فالوور فیک، کار‌ی ندارد و درست مثل آب خوردن است. آن‌ها در مقایسه با شناسایی فالوور فیک به‌صورت دستی در زمان کوتاه‌تر‌ی عمل می‌کنند. بااین‌حال می‌توانید بگویید که کدام یک از این ۳ روش، عملکرد دقیق‌تر‌ی دارند؟

سایت حذف فالوور فیک و اپ‌ها‌ی مختص این کار، فالوور‌ها‌ی مرده یا فیک را بر اساس الگو‌ی تکرار‌ی که از آن پیروی می‌کنند، می‌یابند؛ مثل عدم تعامل، هویت جعلی، و… . ممکن است از میان کسانی که می‌شناسیم هم عده‌ای باشند که پروفایل ناقص، اسم طولانی و بی‌ربط داشته باشند که پست نمی‌گذارند یا چندان فعالیتی در اینستاگرام ندارند. معمولاً سایت ها‌ی تشخیص فالوور فیک به‌عنوان فیک سنج آنلاین، این دسته از افراد را هم به‌عنوان فالوور فیک اینستاگرام شناسایی و همراه با فالوور‌ها‌ی جعلی ریموو می‌کنند.

باوجوداینکه در هر ۳ شیوه‌ی فالوور فیک سنج، یعنی شناسایی و حذف دستی، سایت فیک سنج اینستاگرام و اپلیکیشن فالوور فیک یاب، می‌توان فالوور‌ها‌ی فیک را پیدا و حتی آن‌ها را حذف کرد، حذف دستی دقیق‌تر‌ین روش است. به این دلیل که شما آن فرد آشنا را می‌شناسید و می‌دانید که این کاربر، جعلی نیست و تنها در ظاهر به فالوور فیک شباهت دارد. پس از این لحاظ، فیک فالور سنج دستی دقت بیش‌تر‌ی در مقایسه با سایت ها‌ی تشخیص فالوور فیک دارد.

 

تشخیص فالوور فیک و حذف یک‌جا‌ی آن‌ها، منجر به آسیب‌زدن به پیج می‌شود؟

خب، همیشه تعداد فالوور‌ها طبق آنچه که انتظار داریم، کم نیست. حذف دستی و تک‌به‌تک آن‌ها زمان‌بر است. در این شرایط استفاده از انواع فیک سنج اینستاگرام مثل اپ‌ها و یا سایت معتبر تشخیص فالوور فیک، ضروری می‌باشد.

در جواب سوال باید بگویم که نه؛ حذف فالوور‌ها‌ی جعلی، بیشتر شروعی تازه برای موفقیت و توسعه است تا یک آسیب نا‌چیز. کاهش فالوور‌ها با حذف دنبال‌کننده‌ها‌ی فیک، امر‌ی اجتناب‌ناپذیر است. بااین‌حال این کاهش برای یک مدت کوتاه می‌باشد و شما می‌توانید با تلاش، پیج خود را بهبود دهید. هدف سایت حذف فالوور فیک رایگان مثل سایر فیک سنج‌ها، کمک به شما در راستا‌ی همسو‌ساز‌ی پیج با الگوریتم‌ها‌ی اینستا است. بنابراین برای رساندن پیج به نقاط اوج خود، کافی است بعد از استفاده از فیک یاب اینستاگرام و رها‌یی از فالوور‌ها‌ی روح، این بار با روش‌ها‌ی اصولی پیج خود را به کاربران نشان دهید و پیشرفت کنید.

تشخیص فالوور فیک با مارکترها

می‌توان با فیک فالوور سنج آنلاین و حذف فالوور‌ها‌ی جعلی تا ابد از ورود آن‌ها به پیج جلوگیری کرد؟

نه. فالوور‌ها‌ی مرده همیشه در هر نوع پیجی پیدا می‌شوند، درست مثل پیج‌ها‌ی موفق و بزرگ؛ چرا‌که آن‌ها در نهایت تحت تاثیر عوامل مختلفی، راه خود را به پیج می‌یابند. بنابراین هرچقدر هم از فالور فیک سنج و یا سایت تشخیص فالوور فیک ایرانی و خارجی، برای شناسایی و حذف آن‌ها استفاده کنید، باز سر‌و‌کله‌ی این فالوور‌ها در پیج پیدا می‌شود. در نتیجه سر این موضوع وسواس به خرج ندهید.

حضور آن‌ها را زمانی باید جدی گرفت که تعداد آن‌ها بیش از حد، زیاد شود و در پی آن تعامل پیج به‌شدت کاهش یابد. در این حالت باید از سایت خارجی تشخیص فالوور فیک مثل سایت تشخیص فالوور فیک grin استفاده کنید. پس همیشه به این موضوع توجه داشته باشید و تنها زمانی که لازم است از سایت ها‌ی تشخیص فالوور فیک استفاده کنید.

 

راه‌ها‌ی جلوگیری از افزایش فالوور فیک  بعد از استفاده از سایت فالوور فیک سنج

در واقع یکی از مهم‌تر‌ین کار‌ها‌یی که پس از استفاده از سایت فیک سنج باید انجام دهید، همین است؛ جلوگیری از افزایش بیش از حد فالوور‌ها‌ی روح. برای تحقق این هدف، عمده‌ی کار شما باید احتیاط‌کردن باشد. شما حتی می‌توانید قبل از وجود خیل عظیم این فالوور‌ها در پیج نیز این کار را انجام دهید. در این حالت مجبور به استفاده از سایت ها‌ی تشخیص فالوور فیک هم نخواهید شد.

 • با هر پیجی تبادل شات نکنید. به‌عبارت‌دیگر در تبلیغات پیج خود، از پیج‌ها‌ی مطمئن استفاده نمایید. در غیر این صورت ممکن است مدیر آن پیج از فالوور‌ها‌ی مرده برای افزایش فالوور‌ها‌ی شما استفاده کند، صرفا برای اینکه پول به دست بیاورد.
 • به‌هیچ‌وجه از سایت ها‌ی فالوور فیک و یا اپ‌ها‌ی مرتبط، دنبال‌کننده‌ها‌ی روح نخرید.
 • اگر برای یک مدت موقت به فالوور‌ها‌ی فیک احتیاج دارید، حداقل سعی کنید از اپ و سایت فالور فیک با‌کیفیت استفاده کنید.
 • و…

در این مقاله در وب سایت مارکتر ها تلاش داشتیم تا شما را به طور کامل با فالوور فیک، معایب وجود آن در پیج، بهترین سایت های تشخیص فالوور فیک، روش استفاده از آنها و حذف فالوور فیک آشنا کنیم. امیداوریم که این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد.

خرید فالوور ایرانی واقعی

۴.۶/۵ - (۱۰ امتیاز)

با ارائه محتوای کاربردی، تجربه بهتری از سئو و بازاریابی دیجیتال برای شما پدید می آوریم.

عضویت

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۷۲

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۸ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

 1. محمد
  ۱۰:۵۸ ۱۴۰۰/۱۱/۰۱

  سلام وقت شما بخیر

  ممنون از معرفی ربات های اینستاگرام . خیلی باید مواظب باشیم برخی ربات ها واقعا کیفیت خوبی ندارند.

  • عرفان رحیمی
   ۷:۴۶ ۱۴۰۰/۱۱/۰۲

   سلام بله دقیقا

 2. غلامرضا
  ۱۰:۴۵ ۱۴۰۰/۱۱/۰۴

  این مقالتون من رو برای حذف فالوور فیک خیلی کمک کرد.

  ممنونم

  • عرفان رحیمی
   ۱۰:۱۵ ۱۴۰۰/۱۱/۰۶

   سلام، خوشحالم که مفید بود براتون

 3. علی محمودی
  ۳:۰۶ ۱۴۰۰/۱۱/۱۰

  سلام وقت شما بخیر

  به نظرم فالوور فیک می کنه ضربه بدی به پیج وارد کنه. من پیج هایی داشتم که با حذف فالوور فیک اون ها تونستم نرخ تعامل رو ببرم بالاتر و خیلی این قضیه به رشد پیجم کمک کرد.

  • عرفان رحیمی
   ۶:۴۸ ۱۴۰۰/۱۱/۱۳

   سلام و ممنون از اشتراک تجربتون

 4. حمید ربانی
  ۹:۵۳ ۱۴۰۰/۱۱/۱۶

  سلام من چند وقت پیش بود یه سری فالوور فیک و غیر واقعی داخل پیجم زدم که الان واقعا پشیمونم.
  ممنون از اینکه این سایت ها رو معرفی کردید.

  • عرفان رحیمی
   ۷:۴۰ ۱۴۰۰/۱۱/۱۷

   سلام امیدوارم براتون مفید بوده باشه

 5. علی
  ۳:۱۳ ۱۴۰۰/۱۱/۲۳

  سلام به نظرم برای انتخاب سایت بررسی فالوور فیک یکی از مهم ترین فاکتورها، اینه که پشتیبانی خوبی داشته باشند.

  • عرفان رحیمی
   ۷:۴۹ ۱۴۰۰/۱۱/۲۳

   سلام ممنون از اشتراک تجربتون

 6. عارف محمدی
  ۶:۰۶ ۱۴۰۰/۱۲/۲۴

  واقعا اینقدر سایت های مختلف تشخیص فالوور فیک دارن زیاد میشن که انتخابشون سخت میشه اما شما خیلی خوب داخل این مقاله بهترین سایت های تشخیص فاللور فیک رو برامون مطرح کردید.
  واقعا بهم کمک کرد خیلی ممنون از مقاله عالیتون

  • عرفان رحیمی
   ۸:۱۴ ۱۴۰۰/۱۲/۲۵

   سلام و درود بر شما
   نظر لطفتونه

 7. طاهر
  ۱۱:۱۴ ۱۴۰۱/۰۱/۲۹

  سلام مقالتون خیلی کمک کرد به من

  من چند روز پیش برای حذف فالوورهای فیک داخل پیجم دقیقاً دنبال مجموعه سایت هایی بودم که بتونم ببینم کدومشون بهتره که از گوگل رسیدم به سایت خوب شما
  عالی هستید.

  • عرفان رحیمی
   ۱:۲۱ ۱۴۰۱/۰۲/۰۱

   سلام
   خیلی خوشحالیم که این مقاله به شما کمک کرد.

 8. رضا معینی
  ۹:۵۳ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱

  سلام و سپاس از مطالب بسیار خوبتون که به خود بنده خیلی کمک کرده تا الان

  • عرفان رحیمی
   ۹:۴۲ ۱۴۰۱/۰۳/۲۳

   سلام تشکر از شما

 9. علی محمدی
  ۴:۰۸ ۱۴۰۱/۰۴/۰۷

  مقاله خوبی بود ممنون

  • عرفان رحیمی
   ۱:۵۲ ۱۴۰۱/۰۵/۰۲

   سلامت باشید.

 10. رضا
  ۱۱:۵۰ ۱۴۰۱/۰۴/۲۱

  سلام ممنون از مقاله خوبتون واقعا برای پیدا کردن یه فیک سنج آنلاین کمکم کرد. البته من خودم به شخصه هم از برخی از ربات های داخل این صفحه استفاده کردم و هم از یه سری ربات دیگه. کلا ربات های یافتن فالوور فیک خیلی بهمون کمک می کنه تا تشخیص بدیم کدوم یکی زا فالوور ها واقعا غیر فعال هستند.

  • عرفان رحیمی
   ۴:۵۱ ۱۴۰۱/۰۴/۲۷

   سلام ممنون از کامنتی که گذاشتید.

 11. محمد علیزاده
  ۲:۰۶ ۱۴۰۱/۰۴/۲۵

  سلام مقالتون فوق العاده بود ممنون از مقاله ای که در مورد انتخاب سایت حذف فالوور فیک تولید کردید.

  • عرفان رحیمی
   ۱:۴۸ ۱۴۰۱/۰۵/۰۲

   سلام ممنون از شما

 12. امین
  ۴:۵۶ ۱۴۰۱/۰۵/۲۸

  سلام یه راه برای حذف فالوور فیک اینه که ببینیم فالوررهامون چه کیفیتی دارن یعنی اینکه مثلاً آیا تصویر پروفایل دارن یا نه یا مثلا فالوورهاشون چه تعداده با این روش میشه فالوور جعلی را تشخیص داد ولی ربات فیک یاب اینستاگرام هم عالیه و میشه ازش استفاده کرد. ممنون از مقاله ارزشمند و فوق العاده ای که خدایی تو وب ایران تک هست تولید کردید. من که تا الان لینک این صفحه را برای کلی از افراد ارسال کردم.

  • عرفان رحیمی
   ۴:۵۵ ۱۴۰۱/۰۶/۰۱

   سلام امین عزیز

   ممنون از نظر ارزشمندی که برامون گذاشتی

 13. علیرضا
  ۱۱:۴۳ ۱۴۰۱/۰۹/۲۶

  سایت مهرمانه هم خوبه من چندین بار ازشون خرید کردم واقعا فالوور هاشون با کیفیته و کاملا سایت معتبره ده دقیقه ای هم سفارش ها رو ثبت و ارسال میکنن
  mehrmane.com

 14. زهره
  ۵:۰۱ ۱۴۰۱/۰۹/۲۷

  سایت مهرمانه یک سایت جامع در ارائه خدمات تمام شبکه های اجتماعی می باشد
  در سایت مهرمانه تمام خدمات مربوط به اینستاگرام ، فیس بوک ، تلگرام ، گوگل پلاس و تمام شبکه های اجتماعی دیگر، به وسیله سرور اختصاصی پر سرعت انجام می شود.
  تمام سفارشات این وبسایت به صورت آنی انجام می شود
  https://mehrmane.com/

 15. eli
  ۵:۱۶ ۱۴۰۲/۰۶/۱۸

  سلام و عرض ادب تشکر میکنم بابت مقاله خوبتون اما من چندین ماهی میشه از سایت متا فالوور خرید می کنم سرویس های پرسرعت و با کیفیتی ارائه میدن و می توان گفت این سایت هم جزو بهترین سایت های خرید فالوور اینستاگرام میباشد.

 16. رویا
  ۱۲:۳۵ ۱۴۰۲/۰۶/۲۹

  سایت دیجی فالوور هر چیزی که به شبکه های اجتماعی مربوط باشه رو ارائه میده ، و اینکه خدمات رایگان هم داره . پشتیبانیشون عالی و پیگیر هستشhttps://www.digi-follower.com/fake-follower-detection-site/