ترفندهای تشخیص فالور فیک از واقعی برای کاربران حرفه ای اینستاگرام

ترفندهای تشخیص فالور فیک از واقعی برای کاربران حرفه ای اینستاگرام

آیا امکان تشخیص فالور فیک از واقعی وجود دارد؟ فالوور های جعلی و فیک اینستاگرام یک واقعیت جدا ناپذیر از این شبکه اجتماعی می باشد. اما همیشه یک راه تشخیص و حذف فالوور فیک وجود دارد. در این مقاله به شما راه های تشخیص و بررسی فالوور فیک و روح را خواهیم گفت. پس با ما همراه باشید.

فالوور فیک و فالوور روح برای بسیاری افراد و دارندگان پیج، افرادی مزاحم هستند که نظرات احمقانه به جای می گذارند و برای برخی از افراد بهترین و سریع ترین راه برای افزایش فالوور اینستاگرام می باشد. اما در آخر هر دو آنها جز فالوورهای فیک اینستاگرام هستند.

آنها می توانند در الگوریتم به شما آسیب برسانند، به اعتبار شما آسیب برسانند و حتی شما را به سمت بد اینستاگرام سوق دهند. اما چگونه فالوور فیک می تواند به پیج ما آسیب برساند؟ در ادامه خواهیم گفت…

همه چیز درباره حساب فیک اینستاگرام

قبل از اینکه به “چرا” و “چگونگی” فالوور فیک اینستاگرام بپردازیم، بیایید در مورد “چیستی حساب و فالوور فیک اینستاگرام” صحبت کنیم. به طور خلاصه، یک حساب فیک اینستاگرام حسابی است که در واقع توسط یک فرد شخصی اداره نمی شود. برخی از این حساب ها توسط مردم ایجاد می شود. بقیه توسط رباتها ایجاد می شوند. برخی از آن ها برای ارسال هرزنامه به نظرات، پسندیدن ها و غیره استفاده می شوند و می توان گفت یک انسان واقعی با این حساب ها به صورت مکرر کار نمی کند.

هر ارائه دهنده شبکه های اجتماعی گرفتار این حساب های فیک است .توییتر حدود ۱۰ حساب ربات در ثانیه یا بیش از ۳۱۰ میلیون در سال حذف می کند. اینستاگرام حدود ۹۵ میلیون حساب جعلی دارد . با کل پایگاه کاربری حدود ۱ میلیارد، این بدان معناست که تقریباً از هر ۱۰ حساب اینستاگرام ۱ حساب فیک است.
در اینجا ۴ دلیل اصلی وجود دارد که فالوورهای فیک اینستاگرام می توانند برای شما دردسر ساز شوند.

دلیل ۱= آنها با پست های شما درگیر نمی شوند

فالوور فیک اینستاگرام ممکن است بلافاصله پس از دنبال کردن، کامنت بگذارند یا چند لایک برای پست های شما ارسال کنند. اما این تقریباً هرگز دوام نمی آورد. در طولانی مدت، آنها قرار نیست با پست های شما درگیر شوند.

“خوب، پس چه، همه پیروان نظر نمی دهند، درست است؟” به جز نرخ تعامل شما با توجه به تعداد پسندیدن هایی که نسبت به تعداد فالوورهای خود دریافت می کنید محاسبه می شود.

سابق. ۱۰۰ پسندیدن در هر پست / ۵۰۰۰ فالوور = ۲٪ نرخ تعامل.

هرچه این نرخ بهتر باشد، اینستاگرام فکر می کند حساب شما بهتر است و در الگوریتم خود بیشتر مورد علاقه شما است. به طور خلاصه، هر فالوور جعلی اینستاگرام که درگیر آن نباشد نرخ شما را بیشتر پایین می آورد، که به دید کلی نمایه شما آسیب می رساند.

دلیل ۲ = وجود فالوور فیک به اعتبار صفحه شما ضربه می زند

برخی از افراد به راحتی گول این فالورهای فیک را می خورند و با نگاه کردن به تعداد کامنت های درج شده زیر پست فکر میکنند که فالوور ها واقعی هستند اما کاربران باهوش تر دقیق تر نگاه می کنند و متوجه میشوند که با وجود ۱۰۰۰۰ فالوور تعداد ۵۰ تا لایک بسیار کم است و متوجه خواهد شد که همه فالوور ها فیک هستند و دیگر به شما و پینجان اعتماد نخواهند کرد.

دلیل ۳ = آنها می توانند با اینستاگرام شما را به دردسر بیندازند

اینستاگرام نیز حساب های فیک را دوست ندارد. البته نه تنها اینستاگرام بلکه هیچ شبکه اجتماعی دیگری فالوور و حساب های فیک را نمی پسندد.راگرچه در اصل برای شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام، غیرممکن است که از ایجاد حساب های فیک اینستاگرام جلوگیری کنند، اما در عوض صفحات فیک را تعدیل و حذف می کنند.

اگر صفحه شما دارای فالوور فیک باشد، این می تواند منجر به محدود شدن، تعلیق یا حتی توقیف حساب شما شود. نه تنها این دلیل خوبی برای خرید فالوور اینستاگرام نیست، بلکه به همین دلیل است که باید اینستاگرام خود را به طور کلی از فالوورهای جعلی پاک کنید.

دلیل ۴ = فالوور های فیک معیارهای شما را تغییر می دهند

بهترین بازاریاب های شبکه های اجتماعی قدرت معیارها را می دانند . وقتی به درستی استفاده شود، تجزیه و تحلیل اینستاگرام می تواند به شما بگوید که چه کاری را درست انجام می دهید، چه اشتباهی انجام می دهید و حتی به شما کمک می کند فرصت های جدیدی برای رشد شناسایی کنید. اما داشتن تعداد زیادی فالوور فیک می تواند تجزیه و تحلیل داده های شما را دشوارتر کند و به شما آمار و ارقام بسیار اشتباه بدهد.

۵ راه برای تشخیص فالوورهای فیک اینستاگرام

اکنون که میدانید فالوورهای فیک اینستاگرام چه هستند و چه مضراتی برای یک پیج می تواند داشته باشد، بهتر است تا با روش های تشخیص فالوور فیک اینستاگرام را نیز بداند و در صورت وجود از شر آنها خلاص شوید. اما برای انجام این کار ، ابتدا باید آنها را پیدا کنیم. و دو روش اصلی برای انجام این کار وجود دارد:

۱- با استفاده از مهارت های کارآگاهی خود در اینستاگرام
۲- استفاده از ابزار حسابرسی اینستاگرام

ما در ابتدا به شما نشان خواهیم داد که چگونه خودتان آنها را ردیابی کنید. و اگر این کار نکرد یا فقط می خواهید در وقت خود صرفه جویی کنید. ما در بخش بعدی بهترین ابزارهای حسابرسی را به شما معرفی می کنیم.

راه اول = فالوور های صفحات را بررسی کنید

یکی از سریع ترین راه ها برای تشخیص صفحه اینستاگرام فیک، مشاهده میزان فالوور و میزان لایک و کامنت هرپست می باشد. به طور مثال اگر یک صفحه ایی حدودا ۱۰ هزار فالوور داشته باشد اما میزان لایک و کامنت به ۱۰۰ تا هم نرسد به آن معناست که این پیج دارای فالوور فیک بسیاری می باشد.

راه دوم = نرخ تبدیل آنها را محاسبه کنید

همانطور که در بالا گفتیم، حساب های فیک درگیر نمی شوند. و این همچنین برای حساب های فیک که پیروان خودشان جعلی هستند نیز صدق می کند. بنابراین، اگر حسابی می بینید که ۱۰۰۰ فالوور دارد اما در هر پست کمتر از ۵ پسندیدن دارد یا تعداد مشابه آنها کم است ، این می تواند جعلی بودن آنها باشد. حداقل به شما می گوید پیروان آنها جعلی هستند.

راه سوم = نظراتی را که می گذارند بخوانید

یکی دیگر از نشانه های مشهور فالوور های فیک اینستاگرام، نظراتی است که آنها ارائه می دهند. آنها را می شناسید: “عکس خوب” ، “کار خوب” ، یا به سادگی “واو” یا یک زن و شوهر ایموجی. این به خاطر توضیحات هرزنامه آشکارتر نیست، که به ویژه در زیر عکس های حساب های بزرگ رایج است.

سه چیز اصلی وجود دارد که می تواند این نظرات فیک را از نظرات افراد واقعی جدا کند:

• عمومی
• غیرشخصی
• مربوط به عکس واقعی نیست
• اشتباهات گرامری یا املایی

البته ، همه نظرات فیک به راحتی قابل تشخیص نیستند و همه نظرات عمومی لزوما فیک نیستند. اما آنها قطعاً نشانه اصلی حساب های فیک اینستاگرام هستند.

راه چهارم = مشخصات آنها را ارزیابی کنید (بیوگرافی ، عکس ، نام کاربری)

عکس پروفایل: حساب های فیک اینستاگرام معمولاً هیچ عکس از یک شخصیت واقعی نمیگذارند . اغلب عکس از گل و گیاه و منظره می گذارند.
بیو: بیوگرافی معمولی اینستاگرام شما شخصی است و شخص یا خدمات را توصیف می کند. از طرف دیگر ، فالوور های فیک اینستاگرام یا بیو ندارند یا بسیار عمومی است، شامل تبلیغات تصادفی است یا با محتوای پست های آنها مطابقت ندارد.
نام کاربری: هنگام ایجاد حساب کاربری اینستاگرام، اگر بخواهید نام کاربری قبلاً وارد کنید ، پیشنهاداتی برای همین نام با دسته ای از شماره های فعال دریافت خواهید کرد. اکنون ، افراد عادی شما از فکر @ joe235456932480234 خوشحال نیستند ، خصوصاً به دلیل اینکه این نام کاربری بسیار سختی است که باید به خاطر سپرده شود. “سلام ، من را به joe2354 اضافه کن …” – تصویر را می گیرد.

راه پنجم = به پست های آنها نگاه کنید

سرانجام، ما به پست های واقعی آنها میرسیم. باز هم، این سازندگان حساب فیک وقت ندارند که نمایه های هرزنامه خود را با تعداد زیادی محتوای جذاب و منحصر به فرد پر کنند.

بهترین ابزار تشخیص فالوور فیک چیست؟

علاوه بر راه هایی که به شما گفتیم، می توانید از ۳ ابزار زیر برای تشخیص و حذف فالوور های فیک صفحه خود استفاده نماید:

• instagram Bot Analytics Tool
• FakeCheck.co
• Social Audit Pro

سخن پایانی تشخیص فالوور فیک اینستاگرام

در حال حاضر، شما باید درک بهتری از اینکه چرا فالوورهای فیک اینستاگرام برای کسب و کار شما مشکلی ایجاد می کنند ، همراه با مراحل عملی برای بوت کردن آنها. اگرچه رشد ارگانیک بسیار کندتر از خرید پیروان است ، اما یک استراتژی بلند مدت بسیار موثرتر است.

نظر شما در مورد فالوورهای فیک اینستاگرام چیست؟ ما را در نظرات با ما در میان بگذارید.

۵/۵ - (۷ امتیاز)

با سئو و دیجیتال مارکتینگ از طریق طراحی سایت آشنا شدم و علاقه بسیاری به این حوزه دارم و همواره در حال یادگیری و افزایش علم خودم در حوزه تخصصی دیجیتال مارکتینگ هستم.

عضویت

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۷۲

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *