آیا خرید لایک اینستاگرام می تواند به رشد پیج ما کمک کند؟+ [ مزایا و معایب ]

آیا خرید لایک اینستاگرام می تواند به رشد پیج ما کمک کند؟+ [ مزایا و معایب ]

آیا خرید لایک اینستاگرام می تواند به رشد پیج ما کمک کند؟ حساب کنید یک پیج میلیونی دارید با کلی کامنت و کاربر فعال، درآمد عالی و بدون دغدغه. اما یک روز صبح بلند می شوید می‌بینید خبری از پیج شما نیست و عملا صفحه اینستاگرام شما با کلی پست و محتوا نابود شده است. چه حالی به شما دست می‌دهد؟ مطمین باشید عین آب سردی خواهد بود که به یکباره روی سر شما ریخته شود.

برای پیدا کردن مشکل باید ببینید چه کارهایی را اشتباه انجام دادید که صفحه اینستاگرام شما نابود شده است. آیا کاربر فیک خرید کرده اید؟ آیا پست‌های بی‌کیفیت گذاشته‌اید؟ آیا استراتژی نادرست محتوا انجام داده‌اید یا غیره اما یکی دلایل مهمی که ناخواسته باعث این اتفاق می‌شود خرید لایک اینستاگرام بدون فکر است.

پس اگر قصد خرید لایک اینستاگرام برای رشد پیج خود را دارید پیشنهاد می کنیم دست نگهدارید! خرید لایک اینستاگرام به این آسانی نیست که فکر می‌کنید. خرید لایک اینستاگرام یک تیغ دو لبه است که اگر دقت نکنید از کجا می‌خرید، و با چه روش و ترفندی آن را استفاده کنید، ممکن است برای همیشه پیج اینستاگرام خود را از دست دهید. اما چرا و چگونه ممکنه با خرید لایک اعتبار پیج ما از بین برود؟ اینستاگرام از کجا می‌فهمد ما لایک کیلویی خرید کرده ایم؟ این مقاله را مطالعه کنید تا به جواب این سوالات برسید.

 

خرید لایک اینستاگرام

 

آیا خرید لایک اینستاگرام می تواند به رشد پیج ما کمک کند؟

علت اینکه من اسم مقاله را با این عنوان تهیه کردم به این دلیل بود که به شما کمک کنم در  اینستاگرام قربانی اشتباهات و استراتژی غلط در خرید پنل لایک اینستاگرام نشوید. چرا که شاهد بودم در عرض یک هفته چند تا از پیج‌های شرکتی و معروف با میلیون‌ها کاربر که سال‌ها برای آن زحمت کشیده شده است یک شبه با یم تغییر الگوریتم اینستاگرام نابود شدند!

طمع در ذات انسان است. مهم نیست چقدر درآمد باشد. به هر مقدار که برسد باز طمع بیشتر پول در آوردن در انسان بیشتر می‌شود. حداقل شما از طمع خود درست استفاده کنید. به یاد داشته باشید هر مزیتی معایبی هم دارد.

خرید پنل لایک اینستاگرام

اگر سری به جستجوی گوگل بزنید صدها سایت بزرگ و کوچک را خواهید دید که با هزینه‌های مختلف برای پیج اینستاگرام شما لایک خرید می‌کنند. عناوینی مانند خرید لایک ارزان، خرید لایک اینستاگرام برای چند پست، خرید لایک برای کامنت اینستاگرام و غیره عناوینی هستند که تحریک کننده طمع شما هستند.

قبل از هر خرید ابتدا فکر کنید، صفحه مورد نظر برای خرید را به دقت مطالعه کنید و مطالب آموزشی مرتبط با فعالیت در اینستاگرام را مطالعه و بعد تصمیم بگیرید.

 

چگونه لایک بخریم؟

 

چگونه لایک بخریم؟

با هر بار خرید لایک به هر تعداد باید منتظر افزایش لایک پست‌های صفحه اینستاگرام خود باشید. اینکار باعث خواهد شد به دلیل لایک‌های زیاد بیشتر در اکسپلور ظاهر شده و بازدید از پیج شما افزایش پیدا کند. در برخی از پنل‌ها با خرید هر بسته لایک تا 50 درصد بیشتر از حجم خریداری شده به شما لایک تعلق می‌گیرد.

خرید لایک برای صفحات و پیج‌هایی توصیه می‌شود که از حالت خصوصی خارج هستند و به صورت عمومی توسط کاربران قابل دیدن هستند مناسب است. اگر پیج شما اختصاصی است قید خرید لایک را بزنید.

خرید لایک اینستاگرام چه مزیتی ایجاد می‌کند؟

تاثیر خرید لایک  را همانند تاثیر خرید فالور باید در نظر گرفت. با هر بار خرید فالور، این فالورها در بخش suggestion پیج شما ظاهر می‌شود که باعث افزایش بازدید صفحات شما میشود. اگر واقعا فالورهایی که خرید می‌کنید واقعی باشند موجی از کاربران جدید به صفحه شما روانه می‌کنند که باعث بالا بردن اثر بخشی صفحه اینستاگرام خواهد شد.

 

یک حرکت اشتباه مساوی مات شدن است!

 

یک حرکت اشتباه مساوی مات شدن است!

ما در مقاله مزیت ها و مضرات خرید فالوور اینستاگرام به حرکات‌های اشتباهی که باعث نابود شدن پیج اینستاگرام می‌شود اشاره کردیم. اما به صورت کامل به معایب و مزایای خرید لایک ایرانی و واقعی توضیحی ندادیم.

تمام دنیای مجازی از طراحی وب سایت تا پیج اینستاگرام همگی در کنار خوبی‌ها و مزیت‌های خود همواره با خطرات هک و نال و فیک و اسپم هم مواجه هستند. این خطرات غیر قابل اجتناب است و باید حتما مدیر آن،  اطلاعات خود را به روز نگهدارد تا بتواند در دام چنین فریب هایی گرفتار نشوند.

نقش پاور لایک Powerlike در افزایش اعتبار صفحه اینستاگرام

اکسپلور اینستاگرام تنها جایی است که بیشترین ورودی کاربر را برای صفحه شما به ارمغان خواهد آورد. برای موفقیت در ورودی اکسپلور شما همزمان باید فالور، لایک، سیو، ایمرشن و ریچ خود را افزایش داده و بالا نگهدارید تا بتوانید در نتایج جستجوی اینستاگرام خوش بدرخشید.

 • پاور لایک چیست؟

پاور لایک به لایک‌هایی گفته می‌شود که مستقیم توسط مخاطبینی که پست شما را مشاهده می‌کند ارسال می‌شود. خرید لایک واقعی در رتبه بندی و افزایش اعتبار یک پیج اینستاگرام تاثیر بالایی دارد.

 • پاور لایک چه مزیتی دارد؟

 1. بهبود نمایش پست‌ها در اکسپلور اینستاگرام
 2. نتیجه مثبت در نمایش پرفایل ویزیت و مجموعه ایمپرشن و ریچ پیج اینستاگرام
 3. افزایش رتبه پیج

اما چرا  افزایش فالور را قبل از خرید لایک پیشنهاد می کنیم؟

این یک ترفند است. اگر شما به یک باره هزاران فالور واقعی یا فیک هم بخرید وقتی لایکی روی پست‌های شما نباشید خرید شما معنی نخواهد داشت و صفحه اینستاگرام شما به مرز حذف شدن توسط اینستاگرام  کشیده خواهد شد. به همین دلیل همزمان با خرید فالور اقدام به خرید لایک کنید.

اینکار باعث ایجاد یک تعادل بین افزایش فالور و در نتیجه افزایش لایک برای اینستاگرام سیگنال مثبتی را خواهد فرستاد. یادتان باشد زیاده روی در هر کاری مضراتی دارد که در ادامه مقاله به مضرات آنها نیز اشاره خواهیم کرد.

به دنبال این روش می‌توانید با خرید ریچ و ایمپرشن و… در مراحل بعد صفحه اینستاگرام خود را فعال نگهدارید. یادتان باشد از پست گذاری جدید غافل نشوید. چون اگر پستی منتشر نشود اینستاگرام صفحه شما را به عنوان فیک شناخته و حذف خواهد کرد.

انجام روش‌های بالا باعث ایجاد تعادل بین فعالیت عادی و ارسال پست‌های شما برای افزایش شانس دیده شدن در نتایج اکسپلور را منجر خواهد شد و در نتیجه با فالورهای واقعی که از اکسپلور وارد می‌شود می‌توانید ادعای یک صفحه اینستاگرام قدرتمند را داشته باشید.

برای آشنایی با روش‌های ایجاد یک استراتژی تولید محتوا برای صفحه اینستاگرام مقالهآموزش تولید محتوا در اینستاگرام به شما آموزش کامل را ارایه داده ایم.

من به شخصه با تجربه ای که دارم پیشنهاد می‌دهم همزمان هم فالور، لایک و ایمپرشن و ریچ پست را خریداری و به صورت قطره چکانی به صغحات خود تزریق کنید. این حرکت اگر به صورت مداوم باشد افزایش و شانس برنده شما در افزایش واقعی فالورهای شما بالا خواهد رفت.

 

3 روش درست خرید لایک و افزایش فالور اینستاگرام

 

3 روش درست خرید لایک و افزایش فالور اینستاگرام

اینستاگرام برای فعالیت کاربران خود در صفحه خود یکسری قواعد و خط قرمزهایی مشخص کرده که اگر از این خط قرمزها عبور کنید حذف خواهید شد. ما در این بخش یک بخشی از این قوانین که مربوط به فالور و لایک است اشاره می‌کنیم. در انتهای مقاله قوانین جدید 2022 اینستاگرام را هم آورده ایم که می‌توانید در فعالیت‌های خود این خط قرمزها را در برنامه خود قرار دهید.

 1. در هر خرید پکیج لایک تا 30 درصد بیشتر از تعداد فالور خرید داشته باشید. مثلا 100 فالور + 130 لایک
 2. برای افزایش شانس دیده شدن صفحات شما در اکسپلور اینستاگرام در برنامه تولید محتوا همزمان اقدام به افزایش لایک، فالور و ریچ و ایمرشن کنید.
 3. دنبال خرید بیشتر فالور نباشید. افزایش شدید فالور باعث اسپم و حذف شما از نتایج اینستاگرام خواهد شد.

 

مضرات خرید فالوور

اگر بخواهیم آنروی مزایا را ببینیم خواهیم دید خرید لایکو کیلویی نه تنها مانند سم برای پیج شما خطرناک است بلکه کسب و کار خود را در خطر قرار می دهید. در ادامه به برخی از مضرات خرید فالور خواهیم پرداخت :

1- حذف صفحه اینستاگرام شما

اگر از شرکت‌ها و سایت‌هایی که با عناوین اغفال کننده برای شما خرید لایک ارزان انجام می‌دهند بدون استراتژی استفاده کنید باید بدانید یکی از دلایل اصلی اسپم و خارج شدنت پیج شما از چرخه فعالیت در اینستاگرام  است. اگر اینستاگرام شک کند پیج شما تبلیغاتی و اسپمر است مطمین باشید کلید شات دان شما را خواهد زد.

پیشنهاد می‌شود برای جلوگیری از حذف صفحه اینستاگرام خود از وب سایت و منابع مطمین و امن نسبت به حرید فالور واقعی اقدام کنید. هیچ ارزانی بی حکمت نیست. حتما دنبال ربات‌های افزایش لایک نروید.

 

اهمیت تعامل کاربر و اکسپلور

 

2- اهمیت تعامل کاربر و اکسپلور

در الگوریتم‌های اینستاگرام اعتبار یک صفحه به پیدا شدن آن در نتایج جستجوی اکسپلور است. اگر نتوانید پست‌های خود را درست هشتگ گذاری کرده و از طریق اکسپلورر کاربر دریافت نکنید،  دنبال خريد لايك خارجي و یا خرید لایک فری فایر هم بروید نتیجه ای نخواهید گرفت.

اگر شما 10 هزار فالور داشته باشید و تعامل آنها با هر پست جدید شما نتواند در عرض 1 روز 100 عدد لایک بگیرید پیج شما ارزش خود را از دست می‌دهد.

برای درگیر کردن مخاطب سعی کنید با پست‌های انگیزشی از کاربران خود بخواهید لایک کرده و کامنت بگذارند. این کار علاوه بر مزیت فعال بودن پیج شما در بازدید و فروش و تبلیغ شما نیز موثر خواهد بود.

 

خرید لایک اینستا پلاس چیست؟

اینستا پلاس یک برنامه نال شده می‌باشد که روی اینستاگرام اصلی نصب می‌شود و امکانات بیشتری را نسبت به نسخه اصلی برای کاربران ارایه می‌کند. هدف ما از خرید لایک اینستا پلاس پوشش کاربران استفاده کننده از نسخه های جانبی اینستاگرام می‌باشد.  افراد بیشتری از نسخه اینستا پلاس استفاده می‌کنند که پیشنهاد می‌کنیم برای اینستاپلاس هم لایک خریداری کنید.

 

معایب خرید لایک برای اینستاگرام

معایب خرید لایک برای اینستاگرام

ما همیشه پیشنهاد می‌کنیم به صورت کاملا طبیعی با فعالیت پیچ و تبادل برای افزایش فالور و لایک خود اقدام کنید. اما اگر به هر دلیل دوست دارید با خرید فالور و لایک محبوبیت پیج خود را بالا ببرید باید بدانید این کار جدا از مزایایی که دارد معایبی خواهد داشت که در ادامه به آنها اشاره می کنیم :

 • تشخیص ساده فالور و لایک فیک توسط اینستاگرام

در قوانین اینستاگرم هر لایک و فالور تنها زمانی ارزش دارد که کاربران پیچ  و صفحه‌های شما را بشناسند یا اینکه شما را دنبال کنند. با خرید لایک ایرانی و واقعی یا هر روش دیگر حتی با خرید لایک اینستاگرام برای چند پست یا خرید لایک برای کامنت اینستاگرام باز بدون تعامل کاربران نتیجه بیهوده خواهد داد.

اگر کاربران شما فعال و بیشتر شد و تعامل پیج شما افزایش یافته است می‌توانید به صورت قطره چکانی و هوشمندانه از افزایش لایک و فالور برای صفحه اینستاگرام خود اقدام کنید. اینکار هر چند طولانی است ولی به مرور و گذشت زمان باعث افزایش بازدید خواهد بود.

ایجاد عدم اعتماد نسبت به صفحه اینستاگرام توسط کاربران

یک کاربر و فالور تنها به صفحاتی اعتماد و آن را دنبال خواهد کرد که بداند کاربران و فعالیت پیج اینستاگرام کاملا طبیعی و عادی در جریان است. در این صورت با اعتماد به شما می‌تواند شما را دنبال کرده و با بازدید از پست و صفحات مختلف پیج شما باعث افزایش بازدید از آن شود.

رعایت تناسب در افزایش و کاهش فالور بسته به استراتژی تولید محتوا و فعالیت شما در طول مدت برنامه دارد. می‌توانید به ازای افزایش هر یک فالور واقعی یک فالور فیک و خریداری شده را از پیج خود حذف کنید.

خطر مسدود شدن صفحه اینستاگرام شما

سیاست اینستاگرام برای صفحات پیج ها تعامل طبیعی و فعالیت عادی است. اگر بخواهید با روش‌های مختلف مانند خرید لایک کیلیویی یا فالور و بازدید اقدام به افزایش صفحه خود کنید مطمین باشید اینستاگرام به راحتی صفحه شما را به عنوان اسپم شناخته و آن را مسدود خواهد کرد.

به هیچ وجه از ربات برای افزایش بازدید استفاده نکنید. پیشنهاد می‌کنیم برای خرید لایک و فالور از سایت‌های معتبری که نتیجه فعالیت خود را به خوبی پس داده اند استفاده کنید. پیشنهاد می‌کتیم مقاله افزایش فالوور اینستاگرام  را مطالعه کنید.

 • فالورهایی با طعم الگوریتم!

هر سیستم مدیریت محتوا شامل یکسری الگوریتم‌های برنامه نویسی هستند که در پشت زمینه برای کاربران اجرا می‌شود. هر کدام از این پلتفرم‌ها بر اساس قوانین و دستورات شرطی نوشته شده به صورت کاربر محور طراحی می شود تا شما بتوانید از مزایای هوشمند بودن آن استفاده کنید.

اگر هدف شما خرید فالورهای منطبق با الگوریتم‌های دوست داشتنی اینستاگرام است پیشنهاد می‌کنیم از خرید لایک اینستاگرام تضمینی غافل نشوید. با مطالعه قوانین اینستاگرام می‌توانید فعالیت به دور از ریسک بالا داشته باشید :

 

قوانین فعالیت در اینستاگرام

 

قوانین فعالیت در اینستاگرام در سال 2022

 1. سعی کنید حساب کاربری خود را کامل کنید. اینکار با قرار دادن عکس، بیوگرافی، پروفایل و غیره به صورت عادی مقدور است. اگر این کار را انجام ندهید اینستاگرام شما را به به عنوان کاربر فیک تشخیص داد.
 2. ارسال پست‌های رگباری و بی وقفه باعث شناخت فعالیت شما در نقش اسپمر بوده و بلافاصله توسط اینستاگرام مسدود خواهد شد. سعی کنید پست‌های خود را مرتب و به تعداد کم در صفحه خود اضافه کنید.
 3. اگر بخواهید عکس و ویدیوهای موجود در اینستاگرام به خصوص صفحات را کیلویی لایک کنید باعث بلاک شدن حساب کاربری شما خواهد شد.
 4. زیاده روی در فالو کردن باعث اسپم شناخته شدن حساب کاربری شما خواهد شد. حداقل تا 10 فرد را در هر روز به عنوان فالور در نظر بگیرید و بیشتر از آن را به روز بعد واگذار کنید.
 5. منشن کردن @ هم در صورتی که افراد زیادی در صفحه طرف مقابل نباشد، باعث مسدود شدن حساب کاربری شما خواهد شد.
 6. منشن کردن افراد بیشتری در هر پست از صفحات اینستاگرام باعث مسدود شدن حساب کاربری شما خواهد شد.
 7. از تکرار و زیاده روی در ارسال کامنت زیر پست‌ها خودداری کنیدو در بسیاری مواقع اینکار اسپم می‌باشد.
 8. از ایموجی کمتری در ارسال نظر یا بازدید از استوری انجام دهید. استفاده زیاد باعث اسپم شدن شما خواهد شد.
 9. استفاده از هر نوع ربات افزایش فالور یا خرید لایک باعث مسدود شدن حساب کاربری شما خواهد شد.
 10. در بخش کامنت پست‌های دیگران از ارسال متن‌های تبلیغاتی خودداری کنید. اینکار مساوی مسدود شدن دایمی حساب کاربری شما خواهد بود.

نتیجه گیری :

تمامی مواردی که مقاله آیا خرید لایک اینستاگرام می‌تواند به رشد پیج ما کمک کند؟ گفته شده صرفا به یک پیشنهاد بوده است. قرار نیست هر آن چیزی که گفته شد را در خرید فالور و لایک در اینستاگرام انجام دهید. ابتدا فکر کنید. برنامه و تقویم محتوا بریزید و همزمان با فعالیت عادی از روش‌های بالا به صورت قطره چکانی اما با فالورهای واقعی اقدام کنید.

دنبال ربات‌هایی که با عناوینی مانند خرید لایک ارزان، خرید لایک استوری، خرید لایک فری فایر و غیره به دنبال خالی کردن جیب شما هستند و خطر مسدود شدن صفه اینستاگرام شما افزایش می‌دهند، نباشید. بدانید استفاده از ربات در هر پلتفرمی به سادگی قابلیت شناسی و مسدود شدن حساب کاربری خواهد شد.

5/5 - (1 امتیاز)

با ارائه محتوای کاربردی، تجربه بهتری از بازاریابی دیجیتال برای شما پدید می آوریم.

عضویت

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۷۲

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۲ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

 1. محمد
  9:24 1401/02/16

  ممنون از توضیحات خوبتون در مورد خرید لایک

  • عرفان رحیمی
   1:30 1401/02/18

   سلامت باشید