مزیت ها و مضرات خرید فالوور اینستاگرام

مزیت ها و مضرات خرید فالوور اینستاگرام

مزیت ها و مضرات خرید فالوور اینستاگرام: اینستاگرام در میان شبکه های اجتماعی، یکی از محبوب ترین شبکه هاست است. تقریبا همه از این اپلیکیشن استفاده می کنند و هر کس اهداف خاص خودش برای فعالیت در اینستا دارد. بسیاری از افراد، کسب و کار خود را وارد اینستاگرام می کنند و بسیاری دیگر هم دوست دارند از طریق اینستا و تبلیغات کسب درآمد داشته باشند. البته برخی از افراد نیز به دنبال دیده شدن و شهرت می باشند.

به هر حال در حال حاضر، ۹۰ درصد از کاربران اینستاگرام در جهان به دنبال فالوور های بیشتر هستند. شما برای کسب درآمد از اینستا، داشتن مشتری های بیشتر یا حتی بیشتر دیده شدن، باید فالوورهای هدفمند بیشتر داشته باشید. اما افزایش فالوور اینستاگرام، کار خیلی ساده ای نیست! به همین دلیل برخی از افراد به خرید فالوور برای پیج اینستاگرام خود رو می آورند.

خرید فالوور اینستاگرام، کاری است که امروزه بسیاری از افراد انجام می دهند تا بتوانند به راحتی فالوور های خود در اینستا را زیاد کنند. در ادامه این مقاله، تلاش داریم تا شما را با مزیت ها و مضرات خرید فالور اینستاگرام آشنا کنیم. همچنین شما می توانید مقاله بهترین سایت های حذف فالوور فیک را مطالعه کنید.

چرا علاقه به جذب فالوور بیشتر هستیم؟

شما هم مثل من خوب می دانید که اکثر افراد به دنبال فالوور بیشتر هستند. اما چرا افراد فالوور بیشتر نیاز دارند؟

 1. برای افرادی که دوست دارند به شهرت برسند یا بیشتر دیده شوند، فالوور بیشتر یعنی شهرت بیشتر. برای مثال اینفلوئنسر هایی که به دنبال محبوبیت و بیشتر دیده شدن هستند، معمولا فالوور بیشتر را برای بیشتر دیده شدن نیاز دارند.
 2. افرادی که در اینستاگرام تبلیغ می کنند هم به فالور های بیشتر برای بهبود درآمد خود نیاز دارند. اگر پست ها و استوری های شما ۱۰۰۰ ویو داشته باشد، هزینه ای که برای تبلیغ می گیرید کمتر از هزینه ایست که برای یک پیج با ۲۰۰۰ ویو خواهید داشت. هر چه تعداد فالوور های شما بالاتر باشد، درآمد شما از تبلیغات نیز بیشتر است. البته به شرطها  و شروطها!
 3. اگر کسب و کار خود را نیز در اینستاگرام راه اندازی کرده اید، فالوور بیشتر می تواند به رشد فروش محصولات شما کمک کند. برای همین است که بیشتر فروشگاه های اینستاگرامی هم به دنبال فالوور های بیشتر می باشند.

روش های افزایش فالوور اینستاگرام

یک سوال مهم اینجاست که چه راهکارهایی برای افزایش فالوور اینستاگرام وجود دارد؟ مهم ترین روش افزایش فالوور این است که شما از طریق تولید محتوای کاربردی و هدفمند و البته مدیریت درست اداره پیجتان، فالوور واقعی و مفید برای خود جذب کنید. این بهترین راه برای افزایش فالوور اینستاگرام می باشد، اما قطعاً زمان زیادی می برد!

راه دومی که وجود دارد، استفاده از راه ها و ترفند های مختلف اینستاگرام برای جذب فالوور می باشد. روش هایی مثل استفاده از هشتگ های مناسب یا Follow No Follow برای جذب فالوور های واقعی برای خود می باشید. یکی از کار های دیگری که می توانید انجام دهید نیز استفاده از ربات هایی است که این ترفند ها را برای شما انجام می دهند.

اما روش های بالا زمان زیادی برای عملی شدن نیاز دارند. یکی از سریع ترین راه هایی که برای افزایش فالوور در اینستاگرام دارید، خرید فالوور های اینستاگرامی است که در ادامه بیشتر درباره آن صحبت خواهیم کرد. اما اگر به روش های بالا علاقه مند شدید، می توانید مقاله «افزایش فالوور اینستاگرام» را مطالعه کنید.

خرید فالوور اینستاگرام

همانطور که گفته شد، خریدن فالور برای پیجتان در اینستاگرام یکی از سریع ترین راه هایی است که شما می توانید تعداد فالوور های پیجتان را زیاد کنید. در حال حاضر، سایت های بسیار زیادی هستند که شما می توانید در این سایت ها به صورت تضمینی فالوور خریداری کنید. اما در کنار این سایت ها، رویش های دیگری هستند که ممکن است از اعتماد شما سوء استفاده کنند.

شما باید در زمان خریدن فالوور از افراد یا سایت های مختلف به چندین نکته مهم و کلیدی دقت داشته باشید:

 • افزایش بازدید های استوری
 • افزایش لایک و کامنت
 • پروفایل های ایرانی
 • حداقل ریزش بعد از خرید
 • واقعی بودن فالوور ها

سایتی که فالوور از آن خریداری می کنید، باید این ویژگی ها را برای شما داشته باشند. در صورت نبودن هر کدام از ویژگی های بالا، کیفیت فالوور هایی که شما برای آنها پول پرداخت می کنید پایین می آید.

برای مثال، اگر فالوور بخرید و بازدید استوری هایتان بالا نرود، برای تبلیغات شما مفید نخواهد بود.

البته در میان ویژگی های بالا، موضوع مهم واقعی بودن فالوور هایی است که جذب پیج شما می شوند. چون اینستا بعد از ۱۱ سال و بروز شدن به صورت مداوم، امروزه فالوور های فیک را تشخیص می دهد و برای پیج های اینستاگرامی نمره منفی می زند. برای همین است که فالوور فیک یا روح می تواند برای پیج شما مخرب هم باشد.

مزایای خرید فالوور اینستاگرام

۱: دیده شدن

اولین و مهم ترین ویژگی و مزیت خرید فالوور اینستاگرام، که می تواند برای شما مفید باشد، دیده شدن است. دیده شدن به معنی بالا رفتن لایک ها، کامنت ها، بازدید های استوری و ایمپرشن پیج شماست.

هر چقدر که بیشتر دیده شوید و پست هایتان لایک بیشتری بخورد، احتمال ورود شما به اکسپلور بالا می رود. در صورت ورود به اکسپلور هم که دیگر هیچ چیزی نمی تواند جلوی پیشرفت شما را بگیرد.

در واقع دلیل اصلی خرید فالور اینستا، بالا رفتن آمار دیده شدن و لایک و کامنت پیج می باشد. حالا چه برای یک اینفلوئنسر یا شخصی که قصد دارد که کسب و کارش را در اینستا راه بیاندازد.

۲: تایید شدن

دو نوع اهراز هویّت در اینستاگرام وجود دارد که برای شما بسیار مفید هستند.

نوع اول که اهمیت بسیار زیادی دارد، تاییدیه فالوور های شماست. عقل افراد به چشمشان است و معمولا وقتی وارد یک پیج می شوند و می بینند که فالوور های یک پیج چقدر است، به مفید بودن محتوای پیج ایمان می آورند. در واقع هر چه تعداد فالوور های شما بیشتر باشد، احتمال گرفتن این تاییدیه از فالور های جدید بالاتر می رود.

تاییدیه دوم اینستا که برای خیلی از افراد مثل یک آرزو می باشد، تیک آبی است. تیک آبی فقط به پیج هایی داده می شود که همه آنها را می شناسند و به عنوان سلبریتی شناخته می شوند. البته این تیک به پیج های رسمی شبکه ها یا برنامه های مختلف نیز داده می شود. تیک آبی مخصوص پیج هایی است که ثابت کند این پیج، پیج اصلی شخصی است که شما به دنبال آن هستید.

برای گرفتن این تاییدیه از سمت اینستا، باید یک سری از مشخصات را داشته باشید. فالوور های بسیار زیاد و شهرت جهانی می توانند دو نکته مهم برای شما باشند. بعد از مدتی که به این دو مشخصه رسیدید، باید یک نامه انگلیسی رسمی برای اینستاگرام بفرستید و برای تیک آبی درخواست کنید. گرفتن این تاییده یعنی شما به عنوان یک پیج رسمی درجه یک در اینستا شناخته می شوید.

البته همانطور که گفته شد، مهم ترین چیزی که برای این موضوع نیاز دارید، فالوور های زیاد و بالای یک میلیون می باشد. برای همین است که خرید فالوور اینستاگرام می تواند در گرفتن این دو تاییدیه به شما خیلی کمک بکند.

۳: از رقیبان سبقت بگیرید!

تصور کنید، در تلاش هستید یک پیج برای فروش لباس در اینستاگرام راه اندازی کنید. اینکه شما تعداد فالوور های بیشتری داشته باشید، باعث می شود که بیشتر از رقیبان خود در این زمینه دیده شوید. شهرت بیشتر نسبت به رقیبان باعث می شود که شما به راحتی در کار خود پیشرفت کنید و درآمد زایی خود را بالاتر ببرید.

معایب خرید فالوور اینستاگرامی

۱: ریزش فالوور

یکی از مهم ترین و اصلی ترین نگرانی ها در زمان خرید فالوور اینستاگرام، این است که تعدادی از افراد، پیج شما را آنفالو خواهند کرد و شما ریزش فالوور خواهید داشت. اینکه چند درصد از فالوور هایی که خریده اید ریزش خواهند داشت، ممکن است برای شما نگران کننده باشد. البته اگر درصد این افراد بالا نیز برود، دیگر پولی که هزینه کرده اید نیز بی ارزش خواهد بود.

 

۲: احتمال ورود فالوور های فیک به پیج شما

احتمالا همه شما با مفهوم فالوور روح یا فالوور فیک آشنایی دارید. این پیج ها، ایجاد شده اند اما کسی با آنها کار نمی کند و این باعث می شود که به فالوور روح تبدیل شوند. بسیاری از اوقات ممکن است که فالوور هایی که خریداری کنید که فیک باشند. در حال حاضر هم اینستاگرام به فالوور های فیک حساسیت های بسیار زیادی نشان می دهد. این می تواند یک ضرر بسیار بزرگ برای شما در زمان خرید فالوور اینستاگرام باشید.

نکته دیگر درباره فالوور های فیک این است که بازدید های شما در پیج بالا نمی رود و به درآمد شما نیز کمکی نمی کند. برای همین بهتر است که در زمان خرید از فیک نبودن فالوور ها مطمئن شوید.

۳: از دست دادن پیج !

یکی دیگر از مشکلاتی که در دنبال اضافه شدن به تعداد فالوور های فیک به پیج شما ممکن است برایتان به وجود بیاید این است که ممکن است اینستا پیج شما را حذف کند!

همانطور که گفتیم، اینستاگرام به فالوور های فیک حساس است و ممکن است در راستای افزایش فالوور های فیک در پیج، پیج شما را به طور دائمی ببندد.

یکی دیگر از موضوعات این است که بعضی از اوقات ممکن است، خرید فالوور باعث بسته شدن پیج شما شود. اینستاگرام محدودیت هایی دارد که شما باید آنها را رعایت کنید. برای مثال در هر ساعت فقط ۶۰ نفر را می توانید فالو کنید و ممکن است که اگر این تعداد به یک باره در پیج شما بالا برود و همزمان تعداد زیادی از افراد پیج شما را فالو کنند، پیج شما محدود یا بسته شود.

۴: بی اعتمادی کاربران

مشکل دیگر برای کسانی که فالوور های خود را می خرند، بی اعتمادی کاربران است. برای مثال تصور کنید در پیجی هستید که یک دفعه از ۴ هزار فالوور به ۳۰ هزار می رسد. خب این یعنی شخص برای رشد یکباره پیج خود، فالوور خریده و فرد با تولید محتوای هدفمند دنبال کننده به دست نیاورده. البته امروزه خرید فالوور اینستاگرام هم یک کار اشتباه شناخته می شود. مثل تقلب کردن توی بازی!

۵: کاهش تعامل

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است بعد از خرید فالوور دامن شما را بگیرد، کاهش تعامل ها در پیج شماست. گفتیم که مهم است که فالوور هایی که می خرید، ایمپرشن سایت شما را بالاتر ببرند. اما بسیاری از افراد، این کار را انجام نمی دهند.

برای مثال ممکن است که شما ۱۰۰۰ تا فالوور بخرید و تعاملی که کاربران با پست های شما دارند، فقط ۵۰۰ تا بالا برود. این باعث می شود نرخ تعامل در پیج شما نیز پایین بیاید که این اصلا برای یک پیج اینستاگرامی خوب نیست.

۶: نیاز به خرید لایک

یکی از مشکلات دیگر نیز این است که در برخی از زمان ها، شما مجبور هستید، برای حفظ تعامل در پیج خود، در کنار فالوور، لایک هم برای پست های پیجتان بخرید که این باعث می شود که پول بیشتری هزینه کنید.

در میان سایر ربات ها تعریف ربات اینبو را برای حذف فالوور فیک بیشتر شنیده ام.

فلش رو به پایین

برای مشاهده ربات حذف فالوور فیک اینبو کلیک کنید

نتیجه گیری

بسیاری از افراد، هنوز نمی دانند که آیا باید فالوور برای پیج خود بخرند یا نه! اگر خواندن موارد بالا کمکتان نکرد، بگذارید در این بخش نتیجه حرف های خود را به شما بگوییم. خرید فالوور اینستاگرام قطعا بهترین روش برای افزایش مفید فالوور های اینستاگرام شما نیست. با این حال، به عنوان سریع ترین راه شناخته می شود.اما یادتان باشد که تنها با خرید فالوور بدون طراحی استراتژی محتوایی و تبلیغات هدفمند در سایر پیج ها، خیلی نمی توانید به فروش موفق در کسب و کار خود فکر کنید.

ممکن است خرید فالوور برای پیج شما ضرر های بیشتری نسبت به فواید آن داشته باشد. برای همین بهتر است که از روش های طولانی مدت و مناسب جذب فالوور بیشتر کنید. اما اگر می خواهید فالوورهای خود را در اینستاگرام بهبود بیشتر کنید، می توانید با خرید مطمئن فالوور، این کار را به راحتی انجام دهید. پیشنهاد می کنم روش های حذف فالوور فیک را دنبال کنید.

امیدواریم که این مقاله به شما کمک کرده باشد که مزیت ها و مضرات خرید فالوور اینستاگرام را بهتر بشناسید.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

با ارائه محتوای کاربردی، تجربه بهتری از سئو و بازاریابی دیجیتال برای شما پدید می آوریم.

عضویت

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۷۲

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۳ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

 1. علی
  ۱۱:۰۱ ۱۴۰۰/۱۰/۱۰

  سلام

  به نظرم خرید فالوور اینستاگرام از پایه چیز خوبی نیست چون خودت بدست نیاوردی …

  ممنون از مقاله خوبتون

  • عرفان رحیمی
   ۱۱:۳۴ ۱۴۰۰/۱۰/۱۱

   سلام ، بله اگر به صورت طبیعی و با تولید محتوا حاصل بشه بهتر از خرید فالوور هست.

 2. پریسا
  ۹:۲۸ ۱۴۰۱/۱۰/۰۲

  سایت مهرمانه هم عالیه چندین بار ازشون فالوور و لایک اینستاگرام خرید کردم فالوور هاشون همشون واقعی و ایرانی هست
  قیمت هاشون هم ارزون
  mehrmane.com