بهترین ربات افزایش فالوور اینستاگرام کدام است؟

بهترین ربات افزایش فالوور اینستاگرام کدام است؟

بهترین ربات افزایش فالوور اینستاگرام : شبکه های مجازی در دهه اخیر به یکی از اعضای جدا نشدنی زندگی ما تبدیل شده اند. تقریبا همه افرادی که از اینترنت استفاده می کنند، شبکه های اجتماعی را می شناسند و از آنها برای اهداف مختلف استفاده می کنند. اینستاگرام در ۱۱ سال اخیر، یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی دنیا بوده که تقریبا همه مردم دنیا با اهداف مختلف بازاریابی و کسب و کاری از آن استفاده می کنند. در ایران مقاله قصد داریم بهترین ربات اینستاگرام برای افزایش فالوور و همچنین حذف فالوور فیک را با هم بررسی کنیم.

یکی از مواردی که بسیاری از مردم در اینستاگرام به دنبال آن هستند، افزایش فالوور اینستاگرام می باشد. همه دوست دارند تعداد فالوور های خود را در اینستاگرام بالا ببرند تا بتوانند محتوای خود را به افراد بیشتری نشان دهند. برخی از افراد فقط به دنبال شهرت هستند و می خواهند دیده شوند. برخی دیگر برای کسب درآمد بیشتر از تبلیغات در اینستاگرام به فالوور های بیشتری نیاز دارند و افراد دیگری نیز هستند که برای افزایش فروش محصولات و خدماتِ خود در اینستاگرام فعالیت می کنند.

یکی از بهترین و رایج ترین روش های افزایش فالوور در اینستاگرام، استفاده از ربات های مختلف اینستاگرام می باشد. استفاده از ربات های اینستاگرام برای زیاد کردن تعداد فالوور های پیج یکی از معروف ترین روش ها بین افراد در اینستاگرام است که کاربرد های بسیار زیادی دارد. در ادامه این مقاله مارکترها، شما را به طور کامل با ربات های اینستاگرام و روش کار آنها آشنا می کنیم و به معرفی بهترین ربات اینستاگرام برای افزایش فالوور می پردازیم. پیشنهاد می کنم مقاله بهترین سایت های حذف فالوور فیک را مطالعه کنید.

ربات اینستاگرام چیست؟

این سوال ممکن است در ذهن شما ایجاد شود. افرادی که به دنبال افزایش فالوور اینستاگرام نبوده اند یا آشنایی کاملی با این روش ندارند، ممکن است ندانند که ربات افزایش فالوور دقیقاً چیست.

ربات های اینستاگرام در واقع برنامه نوشته شده به دست برنامه نویس های خلاق هستند که روش های مختلف افزایش فالوور اینستا را برای شما به صورت خودکار انجام می دهند.

اکثر ربات های اینستا از روش Follow No Follow برای افزایش فالوور های پیج برنامه ریزی شده اند. این روش یکی از معروف ترین روش های افزایش فالوور اینستا می باشد.

در «فالو نو فالو» شما باید روزانه تعدادی از پیج های مختلف اینستا را فالو کنید. از این پیج ها، نزدیک به ۲۰ درصد افراد، پیج شما را نیز فالو می کنند و با این کار تعداد فالوور های شما کم کم زیاد می شود.

اما مشکلی که به وجود می آید این است که تعداد فالوینگ های شما نیز بالاتر می رود!

Following بالا برای پیج شما یک نکته منفی است و باعث می شود که نتوانید در اینستاگرام رشد کنید.

برای رفع این مشکل نیز باید بخش دوم روش Follow No Follow را انجام دهید. این مرحله، زمانی است که شما باید افرادی که فالو کرده اید را آنفالو کنید. در راستای انجام دادن این روش، شما می توانید به راحتی تعداد فالوور های پیجتان را با بدون بالا رفتن تعداد فالوینگ ها بالا ببرید.

در واقع ربات ها، برنامه های اینترنتی هستند که این روش را برای شما به طور اتوماتیک انجام می دهد. اما مزایا و معایب استفاده از ربات ها برای انجام اتوماتیک این کار چیست؟

مطالعه بیشتر: خرید اکسپلور اینستاگرام

مزایای استفاده از ربات ها برای افزایش فالوور اینستاگرام

 1. انجام وظایفی فراتر از توانایی ما: یکی از بهترین مزایای ربات های اینستاگرام این است که توانایی انجام کاری را دارند که ما انسان ها نداریم. برای مثال ما به عنوان انسان نمی توانیم روزانه بیش از ۱۵۰ پیج را فالو کنیم و بیش از ۱۰۰ پیج را آنفالو کنیم. اما یک ربات می تواند حتی ۱۰ برابر این مقدار فالو و آنفالو را به راحتی انجام دهد. البته اگر محدودیتی نداشته باشد!
 2. صرفه جویی در وقت: این که شما روزانه بتوانید افراد مختلف را در اینستا فالو کنید و افراد دیگر را آنفالو، وقت زیادی از شما می گیرد. شما نمیتوانید از هر یک ساعت در روزتان، نیم ساعت زمان برای انجام این کار بگذارید. اما ربات ها این کار را اتوماتیک انجام می دهند و شما نیز می توانید به راحتی به کار های خودتان برسید.
 3. تعامل با افراد بیشتر: یکی دیگر از مشکلات نیز این است که تعامل داشتن با همه افراد به طور کامل در روز یکی از کار هایی است که برای ما انسان ها کمی سخت می باشد. اما ربات ها می توانند به راحتی به طور مداوم در اینستاگرام با دیگران تعامل داشته باشد. در ضمن ربات ها این کار را به صورت ۲۴ ساعته انجام می دهند.
 4. کسب فالوور بیشتر: یکی از مزایای طبیعی و بی نظیر استفاده از ربات ها نیز این است که وقتی ربات می تواند بهتر از شما با دیگران تعامل داشته باشد، در همه زمان این کار را انجام دهد و محدودیتی نیز ندارد، قطعا باعث می شود که تعداد افزایش فالوور اینستا خیلی مفید است.

مزیت های استفاده از ربات اینستاگرام

 عیب استفاده از ربات های Instagram چیست؟

بعد از گفتن مزایای مختلف ربات ها، باید کمی از ضعف ها و عیب این ابزار برای افزایش فالوور اینستاگرام هم برایتان بگوییم. ربات های اینستاگرام، مخصوصا ربات های قوی، ضعف های برنامه نویسی و خاص این شکلی ندارند.مهم ترین مشکلی که برای استفاده از ربات ها وجود دارد به محدودیت های اینستا مربوط می شود. در ادامه به مهم ترین معایب ربات های اینستاگرام می پردازیم.

الف) محدودیت های اینستاگرام

باید بدانید که حتی بهترین ربات افزایش فالوور اینستاگرام هم ممکن است به دلیل این محدودیت ها دچار مشکل شود. اینستاگرام در سال های اخیر از این روش برای افزایش فالوور اینستا مطلع شده است و تلاش کرده که برای آن محدودیتی ایجاد کند.

در آپدیت های آخر اینستا اگر در هر ساعت بیش از ۶۰ نفر را فالو کنید یا بیش از ۳۰ نفر را آنفالو کنید، اکانت شما برای مدت یک روز تا یک هفته مسدود می شود. در این زمان شما نمی توانید کسی را فالو یا آنفالو کنید. همچنین توانایی لایک کردن پیج هایی که فالو نکرده اید را هم ندارید.

این بن شدن ممکن است که در کار شما و رشد پیجتان در اینستاگرام مشکل ایجاد کند. برای همین است که شما بهتر است مواظب باشید که به این مشکل دچار نشوید.

اما مشکل ربات ها این است که اگر با تعداد غلط و نادرست از آنها استفاده کنید و بیش از حد در طول روز تعامل با پیج های مختلف داشته باشد، ممکن است که باعث بن شدن پیج شما شود. برای همین باید از ربات ها به درستی استفاده کنید.

ب) جذب فالوور های به درد نخور

یکی دیگر از معایبی که ربات های اینستاگرامی ممکن است برای برخی از پیج ها داشته باشند، این است که برخی از پیج ها به نوع خاصی از فالوور ها نیاز دارند. برای مثال یک پیج فروشگاهی به جای فالووری که فقط پست ها را لایک می کند، به خریدار نیاز دارد. این پیج نیاز دارد کسی را پیدا کند که محصولات خود را به آن بفروشد. اما اکثر ربات ها نمی توانند نوع فالووری که شما می خواهید را برایتان پیدا کنند و این کار به دست یک انسان به طور بهتری انجام می شود.

ج) عدم توانایی جایگزینی تعامل انسانی

از دیگر مشکلاتی که استفاده از ربات های اینستاگرامی برای ما دارند این است که این ربات ها نمی توانند جایگزین هوش انسان شوند. البته گرچه که با ظهور هوش مصنوعی و ربات های هوشمند ممکن است برطرف شود. اما در حال حاضر ربات ها نمی توانند جایگزین مناسبی برای تعامل انسانی باشند.

برای مثال جیمز مک مانوس می گویید که ربات ها برای کامنت ها نمی توانند کامنت های متنی مربوط به پست بگذارند و این باعث می شود که فقط کامنت های نامربوط یا با ایموجی های مختلف ببینیم که این نمی تواند کسی را به سمت پیج جذب کند.

البته گر چه که پیشبینی می شود که تا سال های آینده ربات ها بتوانند با استفاده از هوش مصنوعی این محدودیت خود را به راحتی پشت سر بگذارند.

محدودیت های اینستاگرام

 • محدودیت در فالو و آنفالو: یکی از مهم ترین محدودیت های اینستاگرام، محدودیت در فالو کردن دیگران می باشد. شما در طول هر ساعت فقط می توانید تا ۶۰ نفر را فالو کنید. برای آنفالو نیز این تعداد به ۴۰ تا ۶۰ میرسد. یکی از مهم ترین محدودیت ها نیز این است که شما در پیج خود فقط می توانید در کل ۷۵۰۰ پیج مختلف را فالو کنید. پس اگر به دنبال، فالوو کردن همه پیج های مورد نظر خود هستید، احتمالا از جایی به بعد، این توانایی را نخواهید داشت!
 • محدودیت در لایک: شما روزانه می توانید ۳۵۰ پست مختلف را لایک کنید. پس اگر شما هم مثل بسیاری هر روز ۲۵ ساعت از ۲۴ ساعت را در اینستاگرام می چرخید، مراقب باشید که ممکن است در روز، به دلیل لایک زیاد بن شوید!
 • محدودیت در هشتگ: یکی دیگر از محدودیت هایی که در زمان کپشن نوشتن برای پست های خود به آنها دقت کنید، تعداد هشتگ هایی است که استفاده می کنید. بیش از ۳۰ هشتگ برای هر پست ممکن است که به عنوان اسپم شناخته شود و اینستا پست را پاک کند.
 • محدودیت کاراکتر ها: شما در بسیاری از قسمت های اینستا محدودیت کاراکتر نیز دارید. مثلا برای نوشتن اسم اکانت شما فقط ۳۰ کاراکتر دارید! برای Bio پیجتان بیشتر از ۱۵۰ کاراکتر نمی توانید چیزی بنویسید. برای کپشن و کامنت هایتان نیز محدودیت ۲۲۰۰ کاراکتری دارید. که البته بعید می دانیم که کسی بیش از ۲۲۰۰ کاراکتر را در کامنت ها یا پست های خود بنویسد!
 • محدودیت تعداد پست در روز: یکی از موضوعاتی که بسیاری از افراد تولید کننده محتوا با آن دست و پنجه نرم می کنند، محدودیت تعداد پست در روز می باشد. اصلا نگران نباشید! برای این موضوع محدودیتی وجود ندارد و شما می توانید در طول یک روز هر چند پستی که می خواهید را آپلود کنید.
 • محدودیت های دیگر: موضوع آخر درباره محدودیت های اینستاگرام که باید به آن دقت داشته باشید این است که اینستا نیز از برنامه هایی است که همیشه در حال تغییر و پیشرفت است و ممکن است محدودیت جدیدی برای آن به وجود بیاید یا محدودیت های قبلی تغییر کند.

بهترین ربات افزایش فالوور اینستاگرام کدام است؟

۱: ربات افزایش فالوور v-user

ربات افزایش فالوور v-user مجموعه ای از ابزارهای لازم برای رشد تعداد فالوورهای شما می باشد. همچین این ابزار قدرتمند ویژگی هایی دارد که شانس ورود شما به اکسپلور را بیشتر خواهد کرد.

ربات های این پکیج دارای تضمین نشدن است و از سوی مشاوران اینستاگرام مورد تایید می باشد.

از ویژگی های V-user:

 • نسخه آزمایشی با امکانات کامل
 • رابط کاربری ساده و سر راست
 • قابلیت خودکارسازی امور متنوع کامپیوتری

ربات افزایش فالوور v user

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ربات اینستاگرام کاربر مجازی بر روی لینک رو به رو کلیک کنید: ربات اینستاگرام کاربر مجازی

۲: ربات نینجاگرام (Ninjagram)

ربات نینجاگرام یکی از مهم ترین و بهترین ربات های اینستاگرام است که قابلیت های بسیار زیادی دارد. این ربات همچنین به عنوان بهترین اپلیکیشن افزایش فالوور اینستاگرام نیز شناخته می شود.

علت معرفی ربات نینجاگرام به عنوان محبوب ترین ربات های اینستاگرام  که به آن ربات افزایش فالور هم می گویند به دلیل امکانات فراوان آن است. ربات نینجاگرام به شما کمک می‌کند علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه فالورهای بسیاری را برای پیج خود جذب کنید. اینکار باعث افزایش سود شما در پیج خواهد بود.

از مهم ترین ویژگی های این ربات می شود به این نکته اشاره کرد که این ربات معمولا با محدودیت های جدید اینستاگرام آشنایی دارد و باعث بلاک شدن پیج شما در اینستا نمی شود. برخی از مهم ترین قابلیت های Ninjagram عبارتند از:

 • فالو و لایک بر اساس هشتگ ها و موقعیت مکانی دلخواه شما
 • فالو کردن پیج های مختلف در زمینه کاری شما (در «افزایش فالوور اینستاگرام» بیشتر بخوانید)
 • آنفالو کردن اتوماتیک کسانی که پیج را فالو می کنند.
 • آنفالو کردن اتوماتیک کسانی که شما را فالو نکرده اند بعد از مدت معین
 • پشتیبانی از زبان فارسی برای کامنت و دایرکت
 • پشتیبانی از پروکسی برای مدیریت اکانت
 • امکان در اتصال چند حساب همزمان به ربات

البته از موضوعات مهمی که باید درباره نینجاگرام بدانید این است که باید برای آن هزینه کنید. اگر بخواهید از ربات های اینترنتی  نینجاگرام برای اتصال به پیج خود استفاده کنید، باید هزینه ای نزدیک به ۲۰۰ هزار تومان را بپردازید.

ربات نینجاگرام از بهترین ربات جذب فالور اینستاگرام محسوب می شود که کاربری آسان و هوشمندی که دارد بیشتر مورد استفاده است.

 

ربات اینستاگرامی اینستاگرام

۳: ربات گرامیستا (Gramista)

ربات گرامیستا نیز یکی دیگر از بهترین ربات افزایش فالوور اینستاگرام می باشد که می تواند تعداد فالوور های شما را در مدت زمان کمی بالا ببرد. این ربات در سال ۲۰۱۶ منتشر شد و تا سال ۲۰۱۹ به واسطه آپدیت های فراوان به یکی از بهترین ربات های اینستاگرام تبدیل شد. این ربات بعد از نینجاگرام؛ دومین ربات محبوب اینستاگرام می باشد.

این ربات نیز مانند Ninjagram باید خریداری شود و استفاده از آن هزینه دارد. اما شما می توانید نسخه های کرک شده آن را نیز استفاده کنید. این ربات همچنین از بهترین ربات های اینستا برای ویندوز می باشد که ما ایرانی ها بیشتر از آن استفاده می کنیم.

۲: ربات های فالوور

۴: ربات های فالوور (highfollower)

ربات های فالوور به اینگونه عمل می کند که بعد از تهیه یکی از پکیج های موحود در این وبسایت، و تعریف پیج های مرتبط با حوزه کاری خودتان، با ایجاد فعالیتی هایی مثل فالو، آنفالو، لایک در صفحات رقبا، سبب جذف مخاطب هدف خواهید شد. البته این نکته را بگویم که امروزه بهترین روش جذب فالوور هدفمند، تبلیغات در سایر پیج ها با مخاطب هدف مورد نظر است اما نباید از این نکته غافل شد که هنوز هم بالا بودن عدد فالوور ها تا حدودی سبب ایجاد اعتماد می شود.

مراحل افزایش فالوور به کمک ربات های فالوور:

 • ثبت نام کنید
 • پیج خود را ثبت کنید
 • پیج های هدف را ثبت کنید
 • روند افزایش فالوور را دنبال کنید

۵: ربات اینستاگرام اینستا ربات

اینستا ربات هم یکی دیگر از ربات های اینستاگرام به حساب می آید که دارای پنل هوشمند جهت جذب فالوور و پنل اینفلوئنسر مارکتینگ جهت تبلیغات گسترده در پیج های اینستاگرامی می باشد.

از مزیت های اصلی این ربات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ۲ روز تست رایگان
 • گزارشگیری دقیق از عملکرد ربات
 • جذب فالوور متناسب با موضوع
 • جذب فالوور بر اساس منطقه زمانی

۶: ربات افزایش فالوور اینبو

ربات اینبو یکی از  ربات های معروف اینستاگرام و یکی از بهترین ربات اینستاگرام به حساب می آید که به دلیل خدمات بهینه ای که به کاربران خود ارائه کرده است توانسته توجه بسیاری از مشتریان را به سمت خود جلب کند.

ربات اینبو علاوه بر اینکه به افزایش فالوور پیج اینستاگرام شما کمک خواهد کرد، به حذف فالوور های فیک هم کمک زیادی می کند و شما می توانید با استفاده از امکانات این ربات اینستاگرامی فالوور های غیر فعال خود را شناسایی و حذف کنید. که این کار به شدت می توان در افزایش نرخ تعامل پیج اینستاگرام شما تاثیر بالایی داشته باشد.

از مزیت های اصلی ربات اینبو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • جذب هدفمند فالوور واقعی
 • کاملاً هوشمند و اتوماتیک
 • با یک تیر چند نشان بزنید (قابلیت های متعدد)
 • جذف فالوور فیک
 • دارای نماد اعتماد الکترونیک

جذب هدفمند فالوور با استفاده از اینبو

این ربات که به آن سکوی پرتاب هم گفته می شود نسبت به دیگر ربات ها از هوشمندی بالایی برای جذف فالوورهای واقعی برخوردار است. شما می توانید بسته به کار و خدمات خود فالور هدف را انتخاب و استفاده کنید.

کاملا هوشمند و اتوماتیک

نظم در ربات اینبو جز اصلی ترین اهداف کاری آن محسوب می شود. شاید به همین دلیل است که این ربات را به عنوان یکی دیگر از بهترین ربات افزایش فالوور اینستاگرام حساب می‌کنند. چرا که نرخ تعامل با کاربران را به شکل منظم برای استفاده کنندگان خود فراهم می‌کند.

قابلیت زمانبندی انتشار محتوا

ربات اینبو می تواند بدون نگرانی در ساعاتی که شما مشخص می کنید استوری شما را منتشر کند. به دلیل اینکه کیفیت هر پیج اینستاگرام به فعالیت روزانه آن نیاز دارد این ربات می تواند به عنوان دستیار در کنار شما فعالیت کند تا بتواند وقت بیشتری برای شما بخرد.

 

ربات افزایش فالوور اینبو

در میان سایر ربات ها تعریف ربات اینبو را برای حذف فالوور فیک بیشتر شنیده ام.

فلش رو به پایین

برای مشاهده ربات حذف فالوور فیک اینبو کلیک کنید

: ساخت ربات دلخواه

در مورد آخر قصد داریم درباره ساختن یک ربات جدید برایتان بگوییم. همانطور که گفته شد، ربات های اینستاگرام برنامه هایی هستند که نوشته شده اند و کار هایی را به صورت هوشمند و اتوماتیک انجام می دهند.

یکی از کار هایی که شما می توانید انجام دهید این است که به جای پیدا کردن بهترین فالوور افزایش فالوور اینستاگرام، خودتان به کمک برنامه نویس، یک ربات برای اینستاگرام بنویسید.

این کار دو فایده بزرگ برای شما دارد. فایده اول این است که رفتار ربات به طور کامل به صورت دلخواه شما برنامه ریزی می شود و شما می توانید آن را به صورت کامل سفارشی سازی کنید و از آن استفاده کنید.

دومین فایده مهم ربات ساخته شده به دست شما این است که به آن اطمینان کامل دارید. شما دیگر لازم نیست نگران ثبت شدن اطلاعاتتان در دیتابیسی و هک شدن آن توسط ربات هک فالوور اینستاگرام باشید. در ضمن، این ربات می تواند ربات اینستاگرام بدون نیاز به پسورد شما باشد که دیگر در جایی هک نشوید.

دانلود بهترین ربات اینستاگرام

اگر برنامه دارید تا از ربات های مشهور و شناخته شده برای افزایش فالور اینستا استفاده کنید، می توانید ربات های مختلف را از منابع متفاوت دانلود کنید. اما بهتر است که هر ربات را از منبع اصلی خودش دانلود کنید. ما تلاش کردیم تا در این مقاله لینک های معتبرترین منابع برای دانلود ربات اینستاگرام را برایتان گذاشته باشیم تا بتوانید از آنها استفاده کنید. پیشنهاد می کنم مقاله روش های حذف فالوور فیک را حتما مطالعه کنید.

مراحل استفاده از ربات جذب فالوور اینستاگرام

 1. ساخت اکانت در ربات یا سایت مورد نظر: اولین کاری که باید انجام دهید این است که اکانتی برای خود در ربات یا سایت بسازید که بتوانید از طریق آن ربات را به اکانت های مختلف متصل کنید. این کار همچنین برای ربات های پولی اهمیت بسیار زیادی دارد.
 2. معرفی اکانت اینستا به ربات: دومین کاری که باید انجام دهید این است که اکانت هایی که قصد دارید به کمک ربات، فالوور های آن را زیادی کنید، در ربات معرفی کنید. شما باید Username و Password اکانت را به ربات بدهید.
 3. انتخاب پیج های هدف شما: بسیاری از ربات های پیشرفته مثل نینجاگرام، نیاز دارند که پیج های هدف شما و فعال در حوزه شما را بشناسند و با هشتگ های مورد نظر شما نیز آشنا باشند.
 4. مشخص کردن کار های مختلف: کار آخری که باید برای ربات انجام دهید این است که تعداد فالو در ساعت، آنفالو در ساعت، لایک های روزانه، کامنت ها و دایرکت های مختلف را مشخص کنید تا کار تنظیمات ربات تمام شود.

۷: ربات هوشمند و هدفمند رادیب

یکی دیگر از ربات های حرفه ای و هوشمند اینستاگرام که جزور یکی از بهترین ربات های اینستاگرام به حساب می آید، ربات رادیب است. این وبسایت تنها یک ربات ساده نیست بلکه امکانات پیشرفته و عالی دارد که به شما کمک می کند تا بتوانید اهداف تجاری و کسب و کاری خود را در فضای اینستاگرام هدفمند تر جلو ببرید.

به عنوان مثال در این ربات می توانید با تنظیم مکان جغرافیایی،صفحات اینستاگرام با فالوور های واقعی و زیاد را هدف قرار دهید تا برای شما و با توجه به نوع مخاطب هدف شما شروع به جذب فالوور نماید و به دلیل اینکه این ربات هوشمند است می تواند به شما کمک کند تا فالوورهای با کیفیت بالاتری جذب کنید.

همچنبن شما می توانید با کمک بخش زمانبندی، پست های خود را در اینستاگرام تنظیم کنید تا در یک روز و ساعت خاصی منتشر گردد. شما می توانید از ربات رادیب به مدت یک روز به صورت رایگان استفاده کنید و اگر رضایت داشتید، حساب کاربری خود را شارژ کنید.

ربات اینستاگرام رادیب

از جمله مهم ترین امکانات رادیب می توان به این موارد اشاره کرد:

 • ارسال دایرکت به صورت سفارشی شده
 • پشتیبانی قوی با واتساپ و تلفن
 • تنظیم موقعیت جغرافیایی برای جذب فالوور
 • تنظیم بر اساس هشتک برای جذب فالوور
 • تنظیم بر اساس جنسیت بر اساس فالوور
 • ارسال دایرکت به صورت تبلیغاتی
 • ساخت مسابقه اینستاگرامی
 • برگزاری لایوهای سفارشی شده
 • و…

فلش رو به پایین

برای مشاهده امکانات ربات رادیب کلیک کنید

۸: ربات اینستاگرام های فالوور

یکی دیگر از بهترین ربات های اینستاگرام ربات های فالوور است که خدمات و امکانات جالبی را برای مشتریان خود ایجاد کرده است.

از جمله خدمات این ربات اینستاگرامی ایجاد و تنظیم یک پیام اتوماتیک برای دنبال کنندگان پیج خودتان است و با این پیام می توانید حس بهتری در دید مشتری ایجاد کنید. نکته دیگر اینکه این ربات به تعامل بیشتر شما در فضای اینستاگرام مانند لایک کمک می کند تا شما در فضای اینستاگرام فعال تر باشید و این تعامل می تواند به شما کمک کند تا در الگوریتم های اینستاگرام پیج فعال تری به نظر آیید و به رشد شما کمک کند.

یکی دیگر از خدمات این ربات هدفمند، خرید و فروش پیج اینستاگرام است. شما می توانید با ارتباط با کارشناسان این وبسایت و مشورت با ان ها در حوزه کاری خود پیج اینستاگرام با فالوور واقعی خریداری کنید و این موضوع می تواند مسیر شما را کوتاه تر کند البته باید توجه داشته باشد که خرید پیج اینستاگرام داستان های خودش را دارد و باید با دقت و مشورت پیج مورد نظر خود را انتخاب کنید.

ربات افزایش فالوور اینستاگرام

از جمله مهم ترین امکانات و ویژگی های ربات های فالوور می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • جذب فالوور واقعی
 • جذب فالوور ایرانی
 • جذب فالوور فعال
 • پست اتوماتیک رایگان
 • کامنت اتوماتیک رایگان
 • آمار پیشرفته لحظه ای

از اینجا به بعد می توانید فقط بنشینید و از بالا رفتن تعداد فالوور های پیج تان در اینستاگرام در مدت زمان کوتاهی لذت ببرید!

۹: ربات ایسنتا ربات

اینستا ربات یکی از بهترین ربات جذب فالوور اینستاگرام است. این مجموعه بیش از ۶ سال مشغول به فعالیت است و و به ۴ اصل پشتیبانی قوی، امنیت بالا در سفارش ، قیمت رقابتی و استفاده آسان پایبند بوده است. از جمله مهم ترین خدمات این وبسایت افزایش فالوور اینستاگرام می توان به موارد زیر اساره نمود:

 • خرید فالوور اینستاگرام
 • خرید لایک و کامنت
 • خرید ممبر تلگرام
 • خرید بازدید اینستاگرام
 • و…

خرید فالوور اینستاگرام از اینستا ربات

شاید خیلی از شما به دنبال ربات افزایش فالوور اینستاگرام رایگان باشید. اما این نکته را به شما بگویم که اگر به دنبال ربات با کیفیت هستید، اصلاً به سمت ربات های افزایش فالوور رایگان نروید.

زمانی که شما از وبسایت های معتبر افزایش فالوور اینستاگرام خرید می کنید، حداقل یک پشتیبان حضور دارد که پاسخ شما را بدهد اما اگر از وبسایت های رایگان جذب فالوور اینستاگرام استفاده کنید طبیعتاً کسی پاسخگوی شما نیست. با این ربات به راحتی می توانید هشتگ ها و کلیدواژه های کسب و کار خود را به ربات دهید و با تنظیم آن شروع به جذب فالوور هم موضوع با کسب و کار خود کنید.

یکی دیگر از خدماتی که اینستا ربات به شما ارئه می کند، افزایش ریچ و ایمپرشن پست ها هست که خود به صورت غیر مستقیم روی افزایش فالوور پیج شما تاثیر خواهد گذاشت. به این صورت که پست های صفحه اینستاگرام شما به اکسپلور راه پیدا خواهد کرد و احتمال جذب فالوور واقعی برای پیج شما افزایش خواهد یافت که این موضع خودش می تواند باعث رشد فالوور های شما شود.

نکته دیگر اینکه شما می توانید تنظیمات ربات جذب فالوور را بر روی یک منطقه خاص جغرافیایی تنظیم کنید و با توجه به افراد منطقه خود افرادی را که در شهر خود زندگی می کنند جذب صفحه خود کنید و این روش به خصوص برای کسب و کارهایی که در حوزه کسب و کارهای محلی مشغول فعالیت هستند بسیار مفید و موثر خواهد بود.

در میان سایر ربات ها تعریف ربات اینبو را برای حذف فالوور فیک بیشتر شنیده ام.

فلش رو به پایین

برای مشاهده ربات حذف فالوور فیک اینبو کلیک کنید

نتیجه گیری

ما همیشه پیشنهاد کردیم که استفاده از ربات جذب فالور با توجه به محدودیت های اینستاگرام در سال ۲۰۲۲ و هوش مصنوعی پیشرفته عملا صفحات و حساب کاربری شما در معرض بلاک و حذف شدن قرار می‌دهند.  ربات افزایش فالوور برای استفاده اصولی در پیج اینستاگرام طراحی شده است که این شما هستید بتوانید با روشی هوشمند هوش مضنوعی را متوجه فعالیت آن نکنید.

به ازای هر پست سعی کنید متناسب با تعداد بازدید پیج خود فالور ارسال کنید و هیچوقت دنبال ارسال فاولورهای چند کایی به طور یکجا نباشید. ربات دست شما است و این شما هستید به او دستور می دهید چه مقدار برای صفحات شما فالور ارسال کند.

همچنین می توانید با برنامه ریزی و راه اندازی کسب و کار به صورت هوشمند با استفاده از ربات افزایش فالوور اینستاگرام رایگان برای دیگران کسب درآمد کنید.

در این مقاله در سایت آموزشی مارکتر ها تلاش داشتیم تا شما را به طور کامل با ربات های اینستاگرام آشنا کنیم و به معرفی ۴ نمونه از بهترین ربات اینستاگرام بپردازیم. امیدواریم که این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد

۵/۵ - (۴ امتیاز)

با ارائه محتوای کاربردی، تجربه بهتری از سئو و بازاریابی دیجیتال برای شما پدید می آوریم.

عضویت

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۷۲

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۸ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

 1. علی
  ۸:۴۱ ۱۴۰۰/۰۹/۲۹

  مقاله خوبی بود تشکر

  ربات اینستاگرام هم می تونه خوب باشه و هم بد. بستگی داره چطور ازش استفاده کنی.

  • عرفان رحیمی
   ۷:۰۲ ۱۴۰۰/۰۹/۳۰

   سلام ، دقیقا
   ممنون از نقطه نظر ارزشمند شما

 2. رضا داوری
  ۱:۵۹ ۱۴۰۰/۱۰/۲۵

  سلام
  ممنون از معرفی بهترین ربات های افزایش فالوور برای اینستاگرام

  • عرفان رحیمی
   ۷:۴۳ ۱۴۰۰/۱۰/۲۷

   سلام
   خوشحالم مفید بود براتون

 3. ربات مجازی خودکار سازی امور نرم افزاری تحت سیستم و وب
  ۶:۳۴ ۱۴۰۱/۰۱/۲۶

  ربات مجازی
  کمک به خودکارسازی و بهینه سازی امور نرم افزاری..
  ما علاقه ویژه ای به بهینه سازی امور نرم افزاری داریم و از انجام کارهای تکراری بیزاریم.تمام تلاش مان را وقف این کردیم که ربات هایی تولید کنیم که در راستای خودکارسازی امور نرم افزاری. باشد .. ما همواره نتیجه تلاش هایمان را در پیج اینستاگرام رباتیک ایران در دسترس عزیزان قرار میدهیم
  شماره تماس : ۰۹۱۲۵۲۱۶۳۳۰
  آدرس پیج اینستاگرام ما :
  https://www.instagram.com/virtual_robotics/

  • عرفان رحیمی
   ۶:۳۴ ۱۴۰۱/۰۱/۲۷

   سلام و درود بر شما
   ممنون از نظر شما

 4. یاسمین
  ۹:۲۱ ۱۴۰۱/۰۲/۱۵

  سلام ممنون از مقاله خوب شما
  افزایش فالوور به نظرم باید بدون ربات انجام بشه که واقعی باشه

  • عرفان رحیمی
   ۱:۳۵ ۱۴۰۱/۰۲/۱۸

   سلام ، نظر شما کاملا درسته اما دقت داشته باشید که افزایش فالوور با ربات می تونه یکی از مزیت هاش این باشه که اعتماد مخاطب رو نسبت به پیج شما بالاتر ببره البته این موضوع باید در کنار صداقت در کسب و کار باشه و اگر نه این روش کلا کار نخوهد کرد .

 5. داریوش
  ۱۰:۳۷ ۱۴۰۱/۰۳/۱۰

  سلام به نظرتون ربات اینستاگرام برای افزایش فالوور خوبه ؟

  • عرفان رحیمی
   ۶:۲۸ ۱۴۰۱/۰۳/۰۹

   سلام بهترین روش اورگانیک هست اما برای اگر اصولش رو بدونید برای جذب اعتماد بیشتر بد نیست که استفاده کنید.

 6. علی عابدین
  ۱۱:۲۶ ۱۴۰۱/۰۳/۱۹

  سلام و خسته نباشید
  خواستم ربات ایران سوشال رو هم معرفی کنم که یکی از بهترین ربات های اینستاگرام به حساب میاد.
  با تشکر

  • عرفان رحیمی
   ۹:۴۶ ۱۴۰۱/۰۳/۲۳

   سلام ممنون از معرفی شما

 7. داریوش
  ۸:۱۳ ۱۴۰۱/۰۳/۲۴

  تشکر از مطالب خوبتون
  خیلی به من کمک کرد مرسی که هستین

  • عرفان رحیمی
   ۶:۴۴ ۱۴۰۱/۰۳/۲۸

   سلام خواهش می کنم.

 8. علی امیری
  ۱۰:۴۶ ۱۴۰۱/۰۴/۲۵

  ممنون از معرفی ربات های افزایش فالوور اینستاگرام توضیحات خیلی کامل بود و میشه گفت یکی از بهترین مقالاتی است که خیلی خوب در زمینه مقایسه بهترین ربات اینستاگرام به همه جنبه ها پرداخته شد.

  • عرفان رحیمی
   ۴:۴۷ ۱۴۰۱/۰۴/۲۷

   سلام ممنون از شما

 9. علی
  ۴:۰۷ ۱۴۰۱/۰۵/۲۶

  سلام خسته نباشید. متاسفانه همه سرویس های ربات اینستاگرام خوب کار نمی کنند خیلی بستگی به سیستم و نوع کدنویسی رباتشون داره. در هر صورت خیلی ممنون از شما که این رباه های مفید اینستاگرام را در این صفحه به اشتراک گذاشتین.

  • عرفان رحیمی
   ۴:۵۷ ۱۴۰۱/۰۶/۰۱

   سلام و ممنون از نظر ارزشمندتون