مقایسه قیمت فالوور اینستاگرام در سال ۲۰۲۲

مقایسه قیمت فالوور اینستاگرام در سال ۲۰۲۲

از اهمیت وجود فالوور‌ها برای هیچ صفحه و کسب‌و‌کار‌ی در فضا‌ی مجاز‌ی، بخصوص اینستاگرام نمی‌توان غافل شد. جذب فالوور همیشه یک پروسه‌ی زمان‌بر است که به صبر و تلاش احتیاج دارد. بااین‌حال گاهی اوقات، به دلیل محدودیت زمان و یا نیاز به پیشرفت سریع، نمی‌توان حتما از پروسه‌ها‌ی طولانی استفاده کرد. در این حالت لازم است که با خرید فالوور، آن هم با پرداخت به‌صرفه‌ترین قیمت فالوور اینستاگرام با کیفیت عالی، روند کار را کمی سریع‌تر کرد.

برای شما عزیزان که به دنبال توسعه‌ی کار خود هستید، همیشه ممکن است سوالاتی در این رابطه پیش بیاید. به‌عنوان مثال اینکه چطور می‌توان یک پلتفرم خرید فالوور یافت؟ و یا حتی مهم‌تر از آن چطور می‌توان با اطلاع از قیمت، آن‌ها را با هم مقایسه کرد؟ خب، اگر چنین سوالاتی ذهن شما را درگیر کرده است و تابه‌حال پاسخ مناسبی برای آن نیافته‌اید، بهتر است نگران نباشید. کافی است با من همراهی کنید تا هر اطلاعاتی از جمله قیمت خرید فالوور واقعی اینستاگرام رایگان را با صرف کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست آورید.

مطالعه بیشتر: آموزش افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

چرا باید این مطلب را بخوانم؟

ممکن است سایت‌ها‌ی بسیار‌ی را دیده باشید که به معرفی بهترین پلتفرم خرید فالوور اینستاگرام ۱۰k می‌پردازند. با این اوصاف چه تفاوتی بین محتوا‌ی سایت ما و سایر آن‌ها است؟ شما در این مطلب ضمن آشنا‌یی با این پلتفرم‌ها می‌توانید قیمت ارائه‌شده توسط خود آن‌ها را مشاهده و راجع به انتخاب یکی از آن‌ها تصمیم‌گیری کنید. در نتیجه می‌توانید به‌سادگی با یک تیر، دو نشان بزنید.

بررسی قیمت فالوور اینستاگرام در مارکترها

آیا خرید فالوور واقعی است؟

در پاسخ به این سوال باید بگویم که بله، خرید فالوور، آن هم با قیمت فالوور اینستاگرام مناسب، واقعی است. ممکن است برخی از ما با این فرآیند آشنا نباشیم و در رابطه با آن دچار سوءتفاهم شویم. خرید فالوور به‌هیچ‌وجه غیرقانونی یا اشتباه نیست. بلکه یک استراتژی فوق‌العاده هوشمندانه برای رونق کسب‌و‌کار و درآمد‌زایی است.

جذب فالوور همیشه سود‌مند بوده و هست. فالوور‌ها‌ی زیاد نه‌تنها باعث دیده‌شدن پیج شما برای مخاطب می‌شوند، بلکه منجر به ورود محتوا‌ها‌ی پیج به بخش اکسپلور اینستا نیز می‌گردند. حتما می‌دانید که ورود به این بخش، برابر است با چندین برابر بازدید و حتی جلب توجه کاربران خارجی. دیده‌شدن در فضا‌ها‌ی مجاز‌ی به رونق کسب‌و‌کار شما و گرفتن تبلیغات کمک بسیار زیاد‌ی می‌کند. پس قدرت فالوور‌ها را هرگز دست‌کم نگیرید.

از طرف دیگر همان‌طور که قبلا هم ذکر کردیم، جذب فالوور به‌صورت طبیعی، یک روند طولانی است که نمی‌توان از آن انتظار داشت که ما را سریع به هدف برساند‌. بهترین کار این است که از طریق جذب فالوور با دانلود فالوئر بگیر اینستاگرام نا‌محدود و یا خرید فالوور از پلتفرم‌ها‌ی آنلاین، دنبال‌کننده‌ها‌ی خود را افزایش دهید و همراه با آن به تولید محتوا‌ها‌ی جذاب نیز بپردازید. در همین حین باید از ترفند‌ها‌ی جذب مخاطب هم برای پیشرفت استفاده کنید. پس همان‌طور که می‌بینید، خرید فالوور نه تنها اشتباه نیست، بلکه با استفاده‌ی درست می‌تواند کمک‌کننده هم باشد. حال در ادامه به ذکر خدمات پلتفرم‌ها‌ی مختلف و مقایسه قیمت فالوور اینستاگرام در سال ۲۰۲۲ می‌پردازیم.

مطالعه بیشتر: آموزش افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

سایت‌ها و قیمت فالوور اینستاگرام

دیجی فالوور

بدون اغراق می‌توان گفت که سایت دیجی فالوور، یکی از بهترین‌ها در زمینه‌ی ارتقا‌ی پیج اینستاگرام است. خرید فالوور تنها امکان موجود در آن نیست. شما می‌توانید حتی لایک، ویو و کامنت هم خریداری نمایید. روش کار هم بسیار آسان است. بعد از پرداخت هزینه می‌توانید از طریق این سایت به پیج خود وارد شوید و برای هر یک از پست‌ها‌یی که بخواهید ویو، لایک و یا کامنت بگیرید. در ضمن سایت دیجی فالوور، امکان افزایش فالوور، آن هم به طور کاملا رایگان را نیز به امکانات خود افزوده است که می‌توانید بدون پرداخت هزینه‌ای برای قیمت فالوور اینستا، به طور رایگان از آن بهره‌مند شوید.

بااین‌حال این تنها کار‌ی نیست که دیجی فالوور در آن تبحر دارد. این سایت یک دانلودر حرفه‌ای اینستاگرام است. در نتیجه می‌توانید محتوا‌ی هر پیجی که بخواهید را تنها با دادن نام کاربر‌ی آن پیج، دانلود نمایید. این محتوا شامل عکس، فیلم، استوری و… می‌شود. از طرف دیگر استفاده از این سایت معتبر می‌تواند برای شما درآمد‌زا هم باشد. نحوه‌ی رسیدن به شرایط درآمد‌زایی هم سخت نیست. تنها کافی است به توصیه‌ی افراد برای استفاده از سایت دیجی فالوور بپردازید. در این حالت با هر خرید این افراد، درصد‌ی از سود خرید، به شما تعلق می‌گیرد.

اطلاعات خرید و قیمت

 • انواع بسته‌ها‌ی خرید فالوور: فالوور واقعی فعال ایرانی، فالوور ارزان با‌کیفیت، فالوور خارجی و فالوور فیک (شما می‌توانید از بین این بسته‌ها، هرکدام را که می‌خواهید خریداری کنید)
 • قیمت: با در نظر‌گیری هر ۴ نوع بسته، محدوده‌ی قیمت فالوور اینستاگرام به‌ازای هر ۱۰۰۰ فالوور، بین ۱۳۰۰۰ تا ۶۵۰۰۰ تومان می‌باشد.
 • درگاه پرداخت: زرین پال و ID Pay

اغلب این بسته‌ها، ضمانت بازگشت وجه دارند و در ضمن احتمال ریزش فالوور‌ها نیز بسیار پایین است.

خرید فالوور واقعی فعال -مارکترها

ایران فالوور

این سایت نیز یکی دیگر از سایت‌ها‌ی معتبر برای خرید فالوور، آن هم با بهترین قیمت پنل فالوور اینستاگرام می‌باشد. از جمله نقاط قوت آن می‌توان به سایر امکانات موجود در سایت مثل خرید لایک، ویو و کامنت اشاره کرد. هم‌اکنون سابقه‌ی این سایت به بیش از ۸ سال می‌رسد. سایت ایران فالوور با امکانات مناسب خود از جمله خرید فالوور آن هم با به‌صرفه‌ترین قیمت فالوور اینستاگرام، وفا‌داری و مهارت خود را در طی این ۸ سال به اثبات رسانده است.

اطلاعات خرید و قیمت

 • انواع بسته‌ها‌ی خرید فالوور: فالوور ایرانی با‌کیفیت، فالوور ایرانی پر‌سرعت، فالوور فوق ارزان
 • قیمت: محدوده‌ی قیمت هر کا فالوور اینستاگرام، شامل هر ۳ نوع بسته همراه با تخفیفی که سایت ایران فالوور داده است، از ۱۱۷۰۰ تا ۷۷۵۰۰ تومان است.
 • درگاه پرداخت اینترنتی: زرین پال

مطالعه بیشتر: مزیت ها و مضرات خرید فالوور اینستاگرام

دیجی ممبر

دیجی ممبر، از بین گزینه‌ها‌ی موجود، یکی از بهترین سایت‌ها جهت خرید فالوور برای کاربران عزیز است؛ بخصوص برای کسب‌و‌کار‌ها‌ی نو‌پا و تازه‌کار. پس چه تفاوتی بین دیجی ممبر و سایر سایت‌ها است؟ باید بگویم که همه‌ی سایت‌ها‌ی معرفی‌شده از بهترین و معتبر‌ترین پلتفرم‌ها‌ی توسعه‌ی پیج اینستاگرام می‌باشند. با این حال قیمت فالوور اینستاگرام در دیجی ممبر، از جمله به‌صرفه‌ترین قیمت‌ها است. این تنها نقطه قوت این سایت نیست. شما در اولین خرید خود می‌توانید از کد تخفیف استفاده کنید. بعلاوه هر هفته کد‌ها‌ی تخفیفی برای خرید در نظر گرفته می‌شوند که استفاده از آن‌ها، هزینه‌ی شما را بسیار کاهش می‌دهد. صرفه‌جویی در هزینه‌ها در کل پروسه‌ی کسب‌و‌کار لازم است؛ اما در شروع کار، رعایت این نکته اهمیت بیش‌تر‌ی دارد و دیجی ممبر هم در این زمینه بسیار عالی ظاهر می‌شود. این سایت نیز همانند سایت‌ها‌ی قبلی، در زمینه‌ی لایک، ویو و کامنت هم بسته‌ها‌یی را به فروش می‌رساند که در صورت نیاز می‌توانید از آن‌ها بهره‌مند شوید.

بعلاوه اگر از سایر شبکه‌ها‌ی اجتماعی مثل تلگرام و کلاب هاوس هم استفاده می‌کنید، باید بدانید که دیجی ممبر در این زمینه هم فعالیت دارد. بنابراین با دیجی ممبر می‌توانید با صرف هزینه‌ی کم، کسب‌و‌کار خود را هم‌زمان از طریق چندین شبکه اجتماعی توسعه دهید.

اطلاعات خرید و قیمت

 • انواع بسته‌ها‌ی خرید فالوور: خرید فالوور ۱۰۰ درصد واقعی، فالوور خارجی، فالوور ارزان و همچنین فالوور‌ها‌ی فیک، ۴ بسته‌ی موجود برای خرید هستند.
 • قیمت: قیمت فالوور اینستاگرام باتوجه‌به بسته‌ی انتخابی به‌ازای ۱۰۰۰ دنبال‌کننده، می‌تواند بین ۱۴۰۰۰ تا ۶۰۰۰۰ تومان باشد. البته باتوجه‌به تخفیف‌ها‌ی دیجی ممبر، هزینه می‌تواند تا میزان قابل‌توجهی کم‌تر شود.
 • درگاه پرداخت اینترنتی: زرین پال

بعلاوه این سایت، بازگشت وجه شما را تضمین می‌کند و به کمک آن احتمال ریزش فالوور‌ها‌ی خریداری‌شده بسیار پایین و به‌صورت طبیعی است.

 

بست فالوور

در سایت بست فالوور شما می‌توانید از خدماتی مثل خرید فالوور ایرانی و واقعی و همچنین خرید لایک بهره‌مند شوید. بعلاوه بست فالوور حتی در زمینه‌ها‌یی مثل یوتیوب، فیس‌بوک و تلگرام هم خدماتی را ارائه می‌کند و شما می‌توانید برای توسعه‌ی کسب‌و‌کار خود از این خدمات نیز بهره‌مند شوید. این سایت همانند دیجی ممبر، گاهی اوقات تخفیفاتی را برای بسته‌ها‌ی خود تعیین می‌کند که می‌توانید به کمک آن‌ها، قیمت خرید فالوور اینستاگرام را کاهش دهید. بااین‌حال مورد‌ی که می‌توان به آن به‌عنوان یک نقص نگاه کرد، محدودیت بسته‌ها‌ی خرید است؛ اما از لحاظ پوشش‌دهی انواع شبکه‌ها‌ی اجتماعی واقعا خوب عمل کرده است.

اطلاعات خرید و قیمت

 • بسته خرید فالوور: فالوور ایرانی و واقعی
 • قیمت: حدود ۶۰۰۰۰ تومان به‌ازای ۱k دنبال‌کننده
 • درگاه پرداخت اینترنتی: زرپال

آغاز دنبال‌کردن فالوور‌ها‌ی بست فالوور مثل سایر سایت‌ها‌ی معرفی‌شده، کاملا به‌صورت طبیعی است و احتمال ریزش فالوور‌ها نیز بسیار پایین می‌باشد.

 

اینبو

یکی از بهترین سایت‌ها با قیمت فالوور اینستاگرام مناسب، اینبو است. برای اینکه شما عزیزان از امکانات و خدمات مختلف آن بهره‌مند شوید، می‌توانید به‌صورت ماهانه هم اشتراک بخرید. بسته‌ها‌ی اشتراکی آن نیز به ۳ دسته‌ی پایه، استاندارد و حرفه‌ای تقسیم می‌شوند و باتوجه‌به پوشش‌دادن انواع فعالیت‌ها، هر یک هزینه‌ی متفاوتی دارند و به‌تبع از بسته‌ی پایه تا حرفه‌ای این هزینه افزایش می‌یابد. این سایت طی زمان کوتاهی فالوور‌ها‌ی شما را افزایش می‌دهد. گرچه ارائه اشتراک ماهیانه، یک نکته‌ی بسیار مثبت برای اینبو است؛ اما متاسفانه بر‌خلاف دیجی فالوور، ایران فالوور و دیجی ممبر، بسته‌ای جز فالوور‌ها‌ی واقعی را پوشش نمی‌دهد.

از جمله خدمات آن در حوزه‌ی اینستاگرام نیز می‌توان به ربات اینستا، خرید فالوور واقعی اینستاگرام بدون ریزش، خرید پیج، لایک و حتی باز‌گردانی صفحه هم اشاره کرد. مطابق اطلاعات خود سایت، درصد‌ی از فالوور‌ها فیک هستند؛ اما کیفیت عالی دارند. در نتیجه با افزودن این فالوور‌ها به همراه تلاش خود شما برای اشتراک محتوا‌ها‌ی ارزشمند، به‌تدریج فالوور‌ها‌ی واقعی جذب صفحه‌ی شما و جایگزین این دنبال‌کننده‌ها‌ی فیک می‌شوند.

اطلاعات خرید و قیمت

 • بسته خرید فالوور: فالوور‌ها‌ی واقعی
 • قیمت: حدود ۶۰۰۰۰ تومان به‌ازای ۱۰۰۰ فالوور
 • درگاه پرداخت اینترنتی: زرین پال

راهنمای خرید فالوور واقعی اینستاگرام بدون ریزش از اینبو - مارکترها

بای فالوور

و اما آخرین سایتی که برای خرید فالوور با مناسب‌ترین قیمت فالوور اینستاگرام معرفی می‌کنم، سایت بای فالوور است. شما از طریق این سایت می‌توانید علاوه بر خرید فالوور، به خرید لایک، کامنت و بازدید هم بپردازید. نتیجه‌ی خرید و صرف هزینه در بای فالوور را می‌توانید به‌سرعت در پیج خود مشاهده نمایید. در ضمن می‌توانید از کد‌ها‌ی تخفیفی سایت هم جهت کاهش هزینه استفاده کنید.

این سایت نه تنها در زمینه‌ی توسعه‌ی اینستاگرام، بلکه حتی می‌تواند برای پیشرفت در فضا‌ها‌ی دیگر‌ی از جمله توییتر، کلاب هاوس و یوتیوب هم بسیار موثر و کار‌ساز واقع شود. به‌عبارت‌دیگر سایت بای فالوور یکی از سایت‌ها‌ی همه چی تمام یا به‌اصطلاح آچار فرانسه است.

اطلاعات خرید و قیمت

 • بسته‌ها‌ی خرید فالوور: فالوور واقعی ایرانی و فالوور فیک، ۲ بسته‌ی خرید دنبال‌کننده در بای فالوور هستند. قیمت فالوور فیک اینستاگرام نیز از طریق خرید از این سایت به‌صرفه تمام می‌شود.
 • قیمت: بر اساس بسته‌ی انتخابی به‌ازای ۱k فالوور، هزینه‌ی خرید می‌تواند به ۴۹۰۰۰ و یا ۷۵۹۰۰ تومان برسد.
 • درگاه پرداخت: زیبال

این سایت برای بازگشت وجه نیز ضمانت دارد؛ بنابراین می‌توانید با خیالی راحت خرید کنید و به هیچ وجه نگران ریزش فالوور‌ها نباشید.

 

یک قیاس کلی

هر یک از موارد گفته‌شده ویژگی‌ها‌ی به‌خصوصی دارند و در برخی موارد هر یک مزایا‌یی دارند که دیگر‌ی ندارد. بااین‌حال ۳ سایت نخست، یعنی دیجی فالوور، ایران فالوور و دیجی ممبر با داشتن انواع مختلف بسته‌ها‌ی خرید، گزینه‌ها‌ی ممکن را برای انتخاب افزایش می‌دهند. در این شرایط علاوه بر تنوع قیمت فالوور اینستاگرام، اختیار بیش‌تر‌ی هم برای انتخاب دارید. از طرف دیگر برخی از آن‌ها نیز در حوزه‌ی توسعه‌ی شبکه‌ها‌ی اجتماعی دیگر‌ی مثل تلگرام، یوتیوب و… هم فعال هستند مثل بای فالوور، دیجی ممبر و یا بست فالوور. با این اوصاف برای تصمیم‌گیری در مورد انتخاب هر یک از آن‌ها، باید به نیاز خود نگاه کنید. ببینید در حال حاضر به چه چیز‌ی احتیاج دارید. سپس با دقت و خیالی آسوده، سایت دلخواه خود را برای استفاده از خدمات آن انتخاب نمایید.

مطالعه بیشتر: بهترین ربات افزایش فالوور اینستاگرام کدام است؟

سخن آخر

توصیه می‌کنم که قبل از خرید حتما کیفیت، قیمت و سابقه‌ی سایت‌ها را درست مثل امروز، کاملا بررسی کنید تا با اطمینان کامل خرید خود را انجام دهید. تا به اینجا تلاش کردم تا سایت‌ها را با تمامی اطلاعات مورد‌نیاز برای خرید از جمله خدمات آن‌ها و قیمت فالوور اینستاگرام به شما عزیزان معرفی کنم. در ضمن باید این نکته را هم اضافه کنم که تمامی این سایت‌ها از پشتیبانی ۲۴ ساعته برخوردار هستند که می‌توانند شما را به‌خوبی راهنما‌یی کنند.

این مطلب با هدف کمک به شما عزیزان در توسعه‌ی بهتر کسب‌و‌کار‌تان فراهم شده است. پس از اطلاعات ذکر‌شده در آن به نحو احسن استفاده نمایید. حال تصمیم به عهده‌ی شما است که با توجه به شرایط خود و مقایسه خدمات و قیمت فالوور اینستاگرام این سایت‌ها، کدام را برای خرید انتخاب نمایید. در ضمن به یاد داشته باشید که خرید فالوور تنها یکی از قدم‌ها‌ی رسیدن به موفقیت است. به‌عبارت‌دیگر تنها راه نیست و شما نمی‌توانید تنها با تکیه‌کردن صرف بر آن انتظار پیشرفت داشته باشید. باید سعی کنید که ترفند‌ها‌ی توسعه‌ی پیج مثل نحوه‌ی تولید محتوا‌ی جذاب را بیاموزید و در کنار خرید فالوور، آن‌ها را بکار بگیرید. با این روند شک نداشته باشید که شما به درآمد فوق‌العاده‌ای دست خواهید یافت و کسب‌و‌کار شما به یکی از موفق‌ترین کسب‌و‌کار‌ها تبدیل خواهد شد.

۵/۵ - (۶ امتیاز)

من در زمینه تولید محتوای متنی مشغول به فعالیت هستم و با وب سایت های مختلفی همکاری کردم. به فعالیت و یادگیری در زمینه سئو و دیجیتال مارکتینگ هم علاقه زیادی دارم

عضویت

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۷۲

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *