درآمد فن پیج های اینستاگرام چقدر است ؟ [ بررسی کامل ]

درآمد فن پیج های اینستاگرام چقدر است ؟ [ بررسی کامل ]

اگر شما هم جر افرادی هستید که مدت زمان زیادی در اینستاگرام می گذارنید حتما واژه فن پیج را شنیده اید. اما به راستی فن پیج چیست؟ درآمد فن پیج های اینستاگرام چقدر است؟ و آیا فن پیج می تواند برای شما ایجاد درآمد کند یا خیر؟ چگونه می توانیم فن پیج های معروف ایجاد کنیم و با چه ایده برای فن پیج تبلیغات گرفته و به درآمد بالا برسیم؟

اما اگر شما هم جزیی از افراد معروف نبوده و هیچ طرفداری ندارید می توانید فن پیج راه اندازی کرده و با کمی فعالیت فالور جذب کرده و به درآمد صفحه اینستاگرام خود کمک کنید؟ بله. برای ایجاد اینکار نیاز به حوصله، زمان و کمی هزینه اولیه خواهد داشت. اما به چه روشی می توانید فن پیج ایجاد کرده و به درآمد چند میلیونی برسید؟در ادامه همراه ما باشید تا با مفهوم فن پیج و چگونگی ایجاد درآمد به همراه معرفی افراد موفق در این زمینه که درآمدهای چند میلیونی از اینستاگرام دارند، آشنا کنیم.

مطالعه بیشتر: خرید اکسپلور اینستاگرام

فن پیج چیست؟

فن پیج چیست؟

فن (Fan) در انگلیسی به نام طرفدار است. فن پیج ها عموما برای طرفداری از افراد معروف، سلبریتی و افراد شاخص جامعه که دارای یکسری پیروان و طرفداران مختص به خود هستند ایجاد می شود و به عنوان یک منبع درآمد همراه با فعالیت اصلی آنها در اینستاگرام درآمد کسب می‌کنند.

درآمد فن پیج های اینستاگرام از کجا است؟

برای ایجاد درآمد از طریق فن پیج نیاز به فعالیت مستمر تبادل و تبلیغات در دیگر پیج های معروف و در نتیجه جذب فالور واقعی به این هدف می توانید برسید. با ایجاد فن پیج اینگیجمنت ریت یا نرخ تعامل صفحه اینستاگرام شما بالا خواهد رفت و زمینه جذب تبلیغات و کسب درآمد برای شما فراهم خواهد شد.

اما قبل از اینکه چگونه شروع کنید تا بتوانید به فن پیج شدن در اینستاگرام رسیده و درآمد خود را افزایش دهید لازم است با مفاهیم و برخی از روش ایجاد فن پیج آشنا شوید. روش های متنوع و گوناگونی برای سرعت بخشی به این کار وجود دارد که اگر درست و هدفمند نسبت به آن هزینه و وقت بگذارید می توانید تا ۶ ماه به یک درآمد عالی از اینستاگرام برسید.

ماهیت فن پیج چیست؟

ماهیت فن پیج چیست؟

درآمد فن پیج های اینستاگرام بسته به نوع صفحه نظیر فروش، تبلیغات، آموزش، بلاگری، ائنفولنسری و غیره مشخص می شود. ماهیت فن پیج ها  جذب فالور و طرفدار ثابت برای صفحه اینستاگرام خود و استفاده از آنها برای تبلیغات هدفمند و اهداف خود است.

قبل از ایجاد فن پیج باید ماهیت و زمینه فعالیت خود را مشخص کنید. با حوصله اهداف و برنامه خود را مشخص کنید سپس با ساخت تقویم محتوایی برای اینستاگرام شروع به فعالیت کرده تا بتوانید در زمان مناسب به درآمد برسید.

خرید فالوور ایرانی واقعی

درآمد فن پیج های معروف از کجاست؟

فن پیج ها عموما با پوشش حواشی و اخبار افراد معروف دنیا، سلیبریتی ها که طرفدار آنها هستند یا پوشش اخبار روز و تایید و تکذیب آن به درآمد مشغول هستند. به دلیل ماهیت هواداری، برخی از فن پیج ها به عنوان طرفدار دو آتشه ممکن است رقبای دیگر را کوبیده و از ماهیت علاقه خود حمایت کند.

چگونه از فن پیج به درآمد برسیم؟

چگونه از فن پیج به درآمد برسیم؟

بسته به نوع فعالیت و تعداد فالور و فعالیت صفحه در صورتی که بخواهید وارد حوزه تبلیغات شوید لازم است ابتدا مدتی فعالیت مستمر و خوب در یک حوزه داشته باشید تا بتوانید اقدام به ایجاد درآمد کنید. عمده درآمد فن پیج برای مدیر اصلی بوده و درآمد بالایی نسبت به پیج های معمول برای او کسب می‌کند. یک فن پیج موفق در ۴ زمینه زیر می توانید اقدام ایجاد درآمد کند :

  1. قبول تبلیغات یا فن یج مارکتینگ
  2. همکاری در فروش محصول
  3. از طریق فروش محصولات
  4. از طریق برندسازی

خرید فالوور ایرانی واقعی

  • درآمد فن پیج ها از طریق تبلیغات

تبلیغات در هر فعالیت از اهداف صفحات اینستاگرام محسوب می شود. مهم نیست در حوزه ای فعالیت دارید در تمامی زمینه ها اگر فن پیج با کیفیتی دارید می توانید اقدام به جذب تبلیغات کنید. تبلیغات عمدتا مرتبط با حوزه کاری فن پیج درآمد بالایی ایجاد می کند و کمتر پیج هایی با تبلیغات نامرتبط به سراغ کسب درآمد می روند. به عنوان مثال شما در حوزه آشپزی نمی توانید اقدام به پذیرش تبلیغات مرتبط با ابزار های صنعتی کنید.

فن پیج ها به دلیل انعطاف بالا و بدون محدودیت در محتوا می توانند نسبت به صفحات معمولی بهتر مخاطبان را مجاب به مشاهده تبلیغ کنند. چرا که فالورهای زیادی در فن پیج ها جذب می شود و این امتیاز با فعالیت مستمر مدام تکرار و افزایش می یابد. ناگفته نماند تبلیغات نامرتبط باعث ریزش فالور و افت کیفیت فن پیج خواهد شد.

برای ایجاد تبلیغات در فن پیج می توانید از روش های مختلفی تبلیغات جذب کرده و آن را در فضای مناسب صفحه خود نشان دهید. در حالت عادی درآمدی که از طریق جذب تبلیغات در فن پیج انجام می شود بین ۱ تا ۴۰ میلیون تومان مشاهده شده است. درآمد بالا نیاز به فعالیت و یک تیم تولید محتوای فعال دارد.

اگر بخواهیم در حوزه تبلیغات به فن پیج های معروف اشاره کنیم افرادی همچون ریوندی دلقک اینستاگرام با ۹ میلیون فالور رتبه اول پردرآمد ترین پیج های اینستاگرام است که توانسته در تمام زمینه ها با جذب تبلیغات به درآمد بالایی برسد. افراد دیگری هم هستند فالورهای زیادی را در صفحات خود دارند. افرادی مانند بهنوش بختیاری، رامبد جوان، الناز شاکر دوست و بسیاری از هنرمندان و بازیگران سلیبریتی است که جدا از پیج خود تعداد زیادی فن پیج موازی خود دارند. برای مطالعه بیشتر مقاله روش‌های تبلیغات در اینستاگرام را مطالعه کنید.

کسب درآمد از طریق همکاری در فروش

  • کسب درآمد از طریق همکاری در فروش

همکاری در فروش نیز یکی از روش های ایجاد درآمد از اینستاگرام می باشد. شرکت ها و افراد بسیاری به عنوان تولید کننده محصولات خود را از طریق فن پیج ها برای افراد جامعه تبلیغ و با درصدی به عنوان پورسانت فروش از محصول درآمدی را نصیب فن پیج میکنند. فروشگاه های اینترنتی یا فروشگاه های فیزیکی که محصولات عمومی مانند لوازم آرایشی، لوازم مصرفی و پوشاک دارند بیشترین سقف درآمد از فروش را نصیب ادمین فن پیج می‌کنند.

سقف درآمد فن پیج از طریق همکاری در فروش بسته به قدرتمند بودن و تخصصی بودن آن بین ۲ تا ۱۰ میلیون درآمد نصیب ادمین می‌کند. هر چقدر تبلیغ محصولات همکاری در فروش هزینه بالایی داشته باشند نسبت درصد پورسانت بالا را خواهد شد. به عنوان مثال شما با تبلیغ یک رژ لب نهایت تا سقف ۱۰ تا ۲۰ هزار تومان درآمد از همکاری در فروش کسب کنید. در حالی با فروش یک محصول مانند نرم افزار مالی تا سقف چند صد هزار تومان پورسانت نصیب شما می شود.

همکاری در فروش یکی از کم هزینه ترین و بی دردسر ترین روش های کسب درآمد از فن پیج است. جدا از آن امکان توسعه و گسترش تنوع بالایی از محصولات همکاری در فروش در این روش مهیا می باشد. در مقاله روش های همکاری در فروش اینترنتی به صورت کامل در این زمینه شرح دادیم.

 

خرید فالوور ایرانی واقعی

 

  • کسب درآمد از طریق فروش محصول

در این روش بر خلاف همکاری در فروش شما با قرارداد کاری با یک تولید کننده یا شرکت اقدام به خرید محصولات با قیمت پایین کرده و به عنوان نماینده فروش از تبلیغ و فروش آن به صورت مستقیم به درآمد می رسند. این طرح نیاز به حوصله و وقت کافی دارد چرا که سودی که در این روش وجود دارد نسبت به روش همکاری در فروش بالا بوده و مستقیما هزینه ادمین روی آن صرف شده است. اگر بخواهید روش کسب درآمد از طریق فروش محصول را مثال ببریم به مانند یک شمشیر دولبه است.

چنانچه هیچ سر رشته و تخصصی نسبت به تلییغ محصول در زمینه خود نداشته باشید مطمینا ممکن است با شکست مواجه شوید و هزینه خود را از دست دهید. در استفاده از این روش نیاز به مشاور یا مهارت در حوزه فروش محصول دارید.

 

  • کسب درآمد از طریق برند سازی :

شخصی مانند صدف بیوتی با میلیون ها فالور فقط روی یک مدل برند لباس و جواهرات فعالیت دارد. در این روش شما به عنوان یک مدل یا الگوی مناسب با یک برند معروف قرار داد همکاری بسته و برای تبلیغ محصولات و خدمات آن برند اقدام به درآمد می کنید. این روش سخت بوده و نیاز است از فن پیج قدرتمندی برخوردار باشید تا شرکتی که برند خود را برای شما ارایه میدهد اطمینان کامل را داشته باشد.

در این روش فن پیج با راه اندازی کسب و کار نوپا اقدام ه تبلیغ یک سلیبریتی در صفحه اصلی خود یا در استوری خود کرده و با روش آگاهی از برند باعث افزایش فالور شده و آن را با قیمت بالایی به برند خود می فروشد. سودی که از طریق برند سازی حاصل می شود بالا بوده و اگر ادمین پیج شخصی با مهارت فروش بالا باشد می تواند به درآمد های چند صد میلیونی در ماه هم برسد.

 

فن پیج های معروف اینستاگرام

فن پیج های معروف اینستاگرام

فن پیج ها عموما با پوشش حواشی و اخبار افراد معروف دنیا، سلیبریتی ها که طرفدار آنها هستند یا پوشش اخبار روز و تایید و تکذیب آن به درآمد مشغول هستند. به دلیل ماهیت هواداری، برخی از فن پیج ها به عنوان طرفدار دو آتشه ممکن است رقبای دیگر را کوبیده و از ماهیت علاقه خود حمایت کند. به صفحه راهنمای خرید پیج اینستاگرام واقعی سر بزنید.

در ادامه به لیستی از صفحات اینستاگرام که مرتبط با درآمد افراد معروف بوده که هر کدام صدها فن پیج موازی خود دارند معرفی می کنیم :

 

پردرآمدترین صفحات خوانندگان ایرانی در اینستاگرام پردرآمد ترین صفحات ورزشی

خرید فالوور ایرانی واقعی

۳.۷/۵ - (۳ امتیاز)

با ارائه محتوای کاربردی، تجربه بهتری از سئو و بازاریابی دیجیتال برای شما پدید می آوریم.

عضویت

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۷۲

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *